Czarne paznokcie hybrydowe – czy pasują każdemu?

Na rynku kosmetycznym mamy do dyspozycji różnorodne kolory lakierów hybrydowych: od czerwieni, nazywanej tą klasyczną, przez róże i beże – opcje określane jako bezpieczne, biele – pozornie zarezerwowane dla panien młodych po krzykliwe i neonowe kolory, polecane szczególnie latem. W palecie tych barw możemy znaleźć także czarne lakiery hybrydowe. Czy będą pasować każdemu?

Pazurki z pazurem!

Czerń na paznokciach to kolor, który zdecydowanie przypasuje kobietom lubiącym się wyróżniać. Jest nieodłącznym elementem krzykliwego stylu rockowego, choć będzie z powodzeniem podkreślał indywidualizm także w innych stylizacjach. Czy w wersji błyszczącej, czy ostatnio bardzo modnej matowej – czarny kolor paznokci dodać może mocnego akcentu i charakteru. Kobieta nosząca czerń na paznokciach od razu kojarzy się z osobą, która umie się – nomen omen – wdrapać na sam szczyt.

czarne paznokcie

Czarny jako nowy czerwony

Czarny lakier hybrydowy komponuje się świetnie także z klasyką. Perfekcyjny manicure czarnym lakierem hybrydowym będzie stylowym uzupełnieniem kreacji wieczorowych, eleganckich i galowych. Warto przyjrzeć się gwiazdom na czerwonych dywanach – one chętnie sięgają po czarne lakiery do paznokci, podkreślając klasę. Należy zadbać, by tego typu manicure wykonany był nienagannie – nieestetyczne wykończenie paznokci czarnym lakierem będzie wyjątkowo rzucało się w oczy.

Czerń – wzywam cię do bazy!

Czarny lakier hybrydowy to paznokciowa mała czarna. Stanowić może świetną bazę dla różnorodnych dodatków. Na czarnej hybrydzie bardzo dobrze sprawdzać się będą brokaty, złote i srebrne zdobienia czy pyłki do paznokci. Okazuje się, że warto zwrócić uwagę właśnie na tę właściwość, kupując lakiery hybrydowe online czy stacjonarnie.

inspiracje lakiery hybrydowe

Także do pary

Czarny ciekawie wzbogaci inne kolory lakierów hybrydowych na paznokciach i będzie im świetnie towarzyszył. Bardzo modnie, elegancko, ale i dziewczęco współgra z różami i kolorami nude. Z czerwienią doskonale sprawdzi się na randce czy innym wieczornym wyjściu. Połączenie z bardziej krzykliwym kolorem będzie się nadawał na imprezę, a przełamany brązem czy bordo wpasuje się w urodę nawet posiadaczek bardzo jasnej cery. Tym samym do teamu fanek czarnego lakieru hybrydowego mogą z powodzeniem dołączyć sympatyczki dwukolorowych paznokci!

Sprawdzi się wzor(k)owo

Jeśli nie zastosowane na całości paznokcia, czarne lakiery hybrydowe sprawdzą się w tworzeniu paznokciowych detali. Można je zastosować do kreślenia różnorodnych wzorów – kwiatowych, geometrycznych czy subtelnych pojedynczych detali. Tym samym sprawdzą się u kobiet, którą lubią właśnie paznokcie stanowiące małe dzieła sztuki.

czarne paznokcie z wzorkami

 

Przydatne w każdej kosmetyczce!

Czarne lakiery są jak roboty kuchenne wśród kolorów lakierów do paznokci – wielofunkcyjne! Będą się sprawdzać w różnych sytuacjach i różnych stylach, a i dają szerokie pole do popisu przy okazji zdobień. Ta wielość sposobów ich noszenia pozwala dopasować czarne lakiery hybrydowe nie tylko do różnych stylizacji, ale nawet osobowości.

0

No Comments Yet.

What do you think?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *