Baza do lakierów klasycznych 3w1 – dlaczego warto?

by

Mimo, że obecnie to hybrydy cieszą się największym powodzeniem, manicure tradycyjny wciąż ma wiele miłośniczek wśród paznokciomaniaczek na całym świecie. Wykonuje się go w prosty sposób, nie trzeba inwestować w sprzęty typu lampa UV/LED, wybór lakierów jest bardzo duży…To tylko kilka z jego licznych zalet. Manicure klasyczny ma jednak także drugą stronę medalu. Jest to przede wszystkim jego zdecydowanie mniejsza trwałość. Na to jednak jest pewien sposób. Oczywiście, nie stanie się nagle tak, że będzie się on utrzymywał tak długo, jak hybrydowy, ale na pewno dłużej niż zazwyczaj. Jaki produkt posiada takie właściwości? Jest to baza do lakierów klasycznych.

manicure klasyczny w czerwonym i różowym kolorze

Baza do lakierów klasycznych – uniwersalna i multifunkcyjna

Baza podkładowa… Czy ten produkt nie kojarzy Ci się z analogicznym do stylizacji hybrydowych? Jeżeli tak, z pewnością się już domyślasz, jakie ma główne zastosowania.

Wzmocnienie paznokci

Jedną z największych zalet Professional base coat 3w1 Molly Lac jest jej bezpieczny, bardzo dobry skład. W tym miejscu musimy wspomnieć o L-cysteinie, która się w nim znajduje. Ta substancja jest jedną z kluczowych przy powstawaniu keratyny – budulca m.in. paznokci. Dzięki niej baza do lakierów klasycznych Molly Lac nie niszczy płytki, a wręcz przeciwnie – wykazuje działanie wzmacniające.

Chcesz mieć piękne, zdrowe paznokcie? Ten produkt na pewno Cię nie zawiedzie!

Ochrona przed przebarwieniami

Baza podkładowa 3w1 do lakierów klasycznych posiada również właściwości ochronne. Doskonale zabezpiecza przed przebarwieniami, które często pojawiają się na paznokciach. Dzięki bazie do lakierów klasycznych Molly Lac możesz cieszyć się także zdrowym odcieniem swojej płytki. To wszystko sprawia, że nawet niepomalowane, Twoje paznokcie będą wyglądać po prostu wspaniale!

Wyrównanie płytki

Baza do lakierów klasycznych Molly Lac idealnie wyrównuje płytki. “Wypełnia” wszystkie nierówności po to, żebyś mogła cieszyć się gładkimi paznokciami, przypominającymi taflę lodu. Dzięki tej właściwości bazy nakładanie lakieru jest już czystą przyjemnością. Twoja płytka będzie wyglądać zdrowo i przepięknie! Słyszeliśmy wręcz opinie, że paznokcie po zastosowaniu tej bazy łudząco przypominają dobrze wykonane żele.

Trudno o lepszy komplement, prawda?

Zwiększenie przyczepności koloru do płytki

Masz duży problem z tym, że tradycyjne lakiery do paznokci zbyt szybko odchodzą Ci od płytki? Koniecznie wypróbuj tę bazę Molly Lac! Działa ona niczym dwustronny rzep, który zdecydowanie zwiększa przyczepność lakieru do paznokcia. Nie da się ukryć, że bezpośrednio wpływa to również na okres trwałości Twojego klasycznego manicure.

Przedłużenie trwałości stylizacji

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, baza do lakierów klasycznych Molly Lac wpływa na trwałość stylizacji paznokci. Dzięki niej nawet manicure klasyczny utrzyma się na Twojej płytce zdecydowanie dłużej niż zwykle. Ten produkt nakłada się szybko i sprawnie, nie wydłuża znacząco procesu wykonywania manicure, a jego efekty są naprawdę imponujące!

różowe paznokcie

Kompatybilność z lakierami klasycznymi

Obawiasz się tego, czy Professional base coat 3w1 Molly Lac sprawdzi się w połączeniu z Twoim ukochanym lakierem klasycznym? Nie musisz sobie już zaprzątać tym głowy! Ta baza pasuje do wszystkich lakierów – niezależnie od ich marki! Dzięki temu, nawet jeśli masz w domu produkty różnych firm, nie musisz kupować wielu baz podkładowych.

Jak stosować bazę do lakierów klasycznych Molly Lac?

Aplikacja bazy podkładowej 3w1 do lakierów klasycznych jest naprawdę prosta. Nawet początkujące paznokciomaniaczki nie powinny mieć z tym problemu.

Stosuje się ją na czystą i dokładnie osuszoną płytkę. Oczywiście, jeżeli wcześniej miałaś inny kolor, nie zapomnij o jego zmyciu.

Następnie nałóż jedną warstwę produktu Professional base coat 3w1 Molly Lac. Po tym przejdź do pomalowania płytki dowolnie wybranym przez Ciebie lakierem klasycznym i poczekaj na jego całkowite wyschnięcie. Jeżeli zależy Ci na bardziej intensywnym kolorze i większej trwałości stylizacji, zaaplikuj kolejną jego warstwę. Zwieńczeniem manicure klasycznego jest nałożenie top coat, ale nie jest to obligatoryjne.

Czy baza do lakierów klasycznych różni się czymś od produktu do hybryd?

Możesz się teraz zastanawiać, czy baza podkładowa 3w1 Molly Lac czymkolwiek różni się od analogicznego produktu do manicure hybrydowego? Oczywiście, że tak! Weź pod uwagę chociażby sposób aplikacji. W przypadku bazy do lakierów klasycznych nie trzeba jej utwardzać. Poza tym, ich właściwości ochronne czy przedłużające stylizację są bardzo podobne.

Baza do lakierów klasycznych – kiedy warto ją stosować?

Chcesz móc cieszyć się z manicure klasycznego dłużej niż kiedykolwiek? Marzy Ci się piękna, zdrowa płytka mimo regularnego jej stylizowania? W każdym przypadku baza do lakierów klasycznych 3w1 marki Molly Lac sprawdzi się doskonale! To produkt, który warto stosować regularnie – tym bardziej, że jego aplikacja jest prosta, szybka i bezproblemowa. Jesteśmy przekonani, że szybko zobaczysz różnicę w kondycji swoich paznokci i trwałości manicure.

jasnoróżowe paznokcie

0