Baza i top hybrydowy – 2w1

by

Produkty kilka-w-jednym – czy jest ktoś, kto ich nie kocha…? W końcu, tak jak główny bohater dzisiejszego wpisu – baza i top hybrydowy 2 w 1 od NTN Premium, posiadają ogrom zalet! Należą do nich m.in. multifunkcyjność, oszczędność pieniędzy, czasu, a także miejsca. Jeżeli chcesz poznać wszystkie najważniejsze zalety produktu, jakim jest baza i top hybrydowy NTN Premium Base&Top i dowiedzieć się, jak go aplikować, ten tekst jest dla Ciebie!

Baza i top hybrydowy NTN Premium Base&Top 2w1 – zalety

Czasami mówi się, że produkty typu 2w1 czy 3w1 są mniej skuteczne – nic bardziej mylnego! Obecnie możliwości technologiczne i produkcyjne są tak zaawansowane, że można tworzyć produkt, który z powodzeniem zastąpi kilka innych!

Sprawdź największe zalety NTN Premium Base&Top – najnowszego bestsellera od NTN Premium!

Oszczędność pieniędzy

Wymieniając zalety bazy i topu hybrydowego 2w1, nie sposób nie zacząć od tych najbardziej oczywistych. Zalicza się do nich oczywiście oszczędność pieniędzy! Kupując jeden produkt, posiadający kilka właściwości, możesz w dłuższej perspektywie ograniczyć swój budżet na kosmetyki. Albo… Wydać zaoszczędzone pieniądze na inne produkty do stylizacji paznokci!

Oszczędność miejsca

Może się wydawać, że ta zaleta NTN Premium Basen&Top nie jest tak istotna. W rzeczywistości jednak wiele profesjonalnych paznokciomaniaczek – szczególnie mobilnych stylistek – doceni z pewnością zaoszczędzone dzięki temu miejsce w walizce! Jeżdżąc do klientek, być może będą wolały zabrać np. więcej lakierów niż produktów do przygotowania paznokci.

Można z całą pewnością stwierdzić, że miejsce w walizce jest na wagę złota – dosłownie i w przenośni!

Oszczędność czasu (niezbędnego do wykonania manicure)

Pora przejść do kolejnej “oszczędności”, związanej z bazą i topem hybrydowym 2w1 od NTNPremium. Pisaliśmy już o oszczędności pieniędzy, miejsca… Teraz natomiast pora na oszczędność czasu!

NTN Premium Base&Top 2w1 nakłada się szybko i prosto. Dzięki temu proces wykonania stylizacji paznokci jest krótszy, a zaoszczędzony czas możesz poświęcić np. na bogatsze zdobienie!

Wielofunkcyjność

Jak sama nazwa produktu NTN Premium Base&Top 2w1 wskazuje, jest on wielofunkcyjny. Innymi słowy, można go używać zarówno w charakterze bazy, jak i topu. Połączenie samopoziomującej i nie zalewającej skórek bazy oraz topu kończącego manicure idealnie sprawdzi się z pewnością zdecydowanej większości paznokciomaniaczek!

Dodatkowo, warto wspomnieć, że produkt można stosować zarówno pod żel lub akrylożel (w charakterze wcierki), jak i hybrydę (aplikując go standardowo).

Wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne

Kolejna zaleta produktu, jakim jest baza i top hybrydowy 2w1 marki NTN Premium, to jego spektakularna trwałość. Ten niepozornie wyglądający preparat potrafi zdecydowanie przedłużyć wytrzymałość stylizacji paznokci. Dzięki niemu Twój manicure będzie wyglądać naprawdę dobrze przez wiele dni i niestraszne mu będą czynniki zewnętrzne!

Doskonała przyczepność

Z wytrzymałością bazy i topu hybrydowego 2w1 związana jest również jego kolejna zaleta – doskonała przyczepność bez zapowietrzeń.

W efekcie nie będziesz mieć problemu z nakładaniem kolejnych preparatów do paznokci – będą się one doskonale łączyć z płytką i nie odpadną z paznokci.

2w1 baza i top hybrydowy

Baza i top hybrydowy 2w1 NTN Premium – jak nakładać?

Produkt Base&Top 2w1 od NTN Premium nakłada się prosto i szybko – to już wiesz. Sposób aplikacji różni się natomiast w zależności od tego, czy nakładasz specyfik jako bazę, czy jako top.

Aplikacja jako baza

Jeżeli chcesz użyć Base&Top 2w1 NTN Premium, zacznij tradycyjnie od przygotowania paznokci. Następnie nałóż minimalną ilość produktu. W dalszej kolejności utwardź go w lampie UV lub UV/LED przez 30 sekund i gotowe! Możesz przejść do kolejnych czynności!

Aplikacja jako top

Baza i top hybrydowy 2w1 od NTN Premium możesz także nakładać w charakterze topu. Wówczas, już na pomalowane paznokcie, nałóż produkt w odpowiedni sposób, kończąc na środkowej linii paznokcia. Dzięki temu uzyskasz idealną linię światła. Potem wystarczy tylko utwardzić go w lampie przez minutę i stylizacja paznokci już gotowa!

paznokcie hybrydowe

Bestseller od NTN Premium fantastycznie zastąpi zarówno bazę, jak i top hybrydowy!

Jeżeli lubisz inwestować w sprawdzone produkty, które pozwalają Ci w szybki i prosty sposób uzyskać fantastyczny manicure, koniecznie przetestuj Base&Top 2w1 od NTN Premium! Znajdziesz go w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie, podobnie jak inne najlepsze preparaty do stylizacji paznokci (i nie tylko)!

0