Efekt holo + szkło w manicure tylko z kosmetykami od AllePaznokcie

by

Marzy Ci się, by uzyskać spektakularny efekt na płytce? Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoje paznokcie mieniły się milionem barw? Na szczęście istnieje obecnie co najmniej kilka metod na osiągnięcie takich rezultatów! Efekt holo czy szklane paznokcie to jedne z najbardziej znanych metod na to, by mieć oryginalny, a jednocześnie prosty do wykonania manicure. To, co jeszcze do niedawna nie mieściło się w głowie paznokciomaniaczkom, dziś jest jak najbardziej możliwe!

Na rynku możesz znaleźć wiele produktów umożliwiających wykonanie tych efektów na płytce. My możemy Ci polecić przede wszystkim kosmetyki od Allepaznokcie, które są nie tylko trwałe i proste w aplikacji, ale i bardzo korzystne cenowo! Przekonaj się sama, że efekt holo czy szkło w manicure jest z nimi niemal na wyciągnięcie dłoni… A raczej paznokci!

Efekt holo – co to?

Efekt holo to nic innego jak pyłek, który pozwala cieszyć się olśniewającą – dosłownie i w przenośni – płytką! W zależności od kąta padania światła, wygląda zupełnie inaczej i świeci się innymi barwami. Trudno znaleźć drugi tak fenomenalny efekt – tym bardziej, że jest on nie tylko spektakularny, ale i prosty w wykonaniu!

efekt holo

Efekt holo – jak go wykonać?

Efekt holo można wykonać na paznokciach pomalowanych dowolnym lakierem. By uzyskać jak najtrwalszy manicure, polecamy go aplikować przede wszystkim na żele i hybrydy. Jako że chcemy Ci pokazać możliwie najłatwiejszy proces wykonania manicure z efektem holo, opiszemy go właśnie na przykładzie paznokci hybrydowych.

Oczywiście, standardowo, zaczynamy od przygotowania płytki do dalszych zabiegów. Gdy już nadasz jej kształt, odsuniesz i usuniesz skórki, a także wypolerujesz paznokcie, możesz przejść do kolejnego etapu. Nałóż bazę, utwardź ją w lampie i pomaluj płytkę dowolnym lakierem hybrydowym (najlepiej dwukrotnie), pamiętając, by każdą warstwę utwardzić w lampie UV/LED. Następnie zastosuj top coat i kolejny raz użyj lampy UV/LED.

W końcu jest czas na aplikację efektu holo (polecamy Ci jeden z wielu od AllePaznokcie)! Używając pacynki, nanieś minimalną ilość pyłku na płytkę i wetrzyj go dokładnie. Zadbaj szczególnie o to, by pokryć nim paznokcie także przy krawędziach! Gdy uzyskasz satysfakcjonujący Cię rezultat, strzep nadmiar pyłku (np. pędzelkiem). Następnie użyj topu i utwardź go w lampie. Gotowe! Teraz pozostaje Ci się cieszyć spektakularnym efektem na swoich paznokciach!

Szklane paznokcie kolejną propozycją spektakularnego manicure

Mimo że efekt holo jest bardzo oryginalny i stylowy, nawet on potrafi się czasami znudzić na paznokciach! Co wtedy? Zawsze możesz wypróbować inny pyłek. Co powiesz na taki, który daje efekt szkła? W paznokciach z takim manicure możesz się niemal przejrzeć, podobnie jak w lustrze. Tak samo jak w przypadku efektu holo, i tu, w zależności od kąta padania światła, możesz widzieć zupełnie inny kolor na płytce!

Efekt szkła – jak go uzyskać?

Wykonanie manicure z efektem szkła niewiele się różni od holo. I tu, i tu najpierw przygotowuje się płytkę do zabiegu, nakłada się bazę, a potem maluje się (najlepiej dwukrotnie) paznokcie lakierem hybrydowym (oczywiście, jeżeli maksymalna trwałość jest dla Ciebie priorytetem). Pyłki od AllePaznokcie mają to do siebie, że pozwalają na uzyskanie różnych efektów – wszystko w zależności od sposobu ich aplikacji. Jeżeli produkt nałożysz na warstwę dyspersyjną, uzyskasz bardzo wyraźny, wręcz brokatowy efekt. Jest to jednak tylko jedna z opcji.

Pyłek glass możesz także nakładać na top no wipe, czyli bez warstwy dyspersyjnej. Wtedy maksymalnie “podbijesz” barwę produktu i uzyskasz efekt tzw. poświaty. Wiele też zależy od koloru lakieru bazowego. Wiele paznokciomaniaczek twierdzi, że efekt szkła zdecydowanie najlepiej wygląda na ciemnych lakierach hybrydowych. Wtedy jest najlepiej widoczny i rewelacyjnie prezentuje się zarówno w dzień, jak i w ciemności. Wszystko jednak zależy od Ciebie i Twoich preferencji. Jedno jest pewne – używając produktów od AllePaznokcie, zawsze uzyskasz maksymalną trwałość efektu, a o to w tym chodzi, prawda?

Efekt holo i szkła na paznokciach inaczej

Czy pyłek to jedyna opcja na uzyskanie efektów holo czy szkła? Oczywiście, że nie! Jak już wspomnieliśmy, możliwości jest naprawdę wiele! Warto przetestować też wykorzystanie naklejek. W ofercie marki AllePaznokcie jest ich tak wiele, że kadża paznokciomaniaczka na pewno znajdzie idealne dla siebie!

Przyklejanie naklejek jest banalnie proste, a efekty, jakie pozwalają uzyskać – wciąż spektakularne! To doskonała alternatywa dla pyłków, które – chociaż są również bardzo proste w aplikacji – mimo wszystko wymagają większych nakładów czasu. Przetestuj oba sposoby uzyskania efektu holo czy szkła i sama zdecyduj, który jest dla Ciebie lepszy! Warto korzystać z kosmetyków od AllePaznokcie. Są trwałe, proste w aplikacji i w super cenach! Wypróbuj nie tylko pyłki i naklejki, ale i lakiery oraz pozostałe produkty do manicure tej firmy, a na pewno będziesz zadowolona!

Jeżeli kochasz nietypowe zdobienia – polecamy również Stamping – nowy wymiar zdobień! Przeczytaj koniecznie!

0