Timeless cat eye – nowy wymiar kociego oka na paznokciach

by

Każda kobieta, interesująca się stylizacją paznokci, doskonale wie, jak bardzo jest to uzależniające. Na początku wystarcza standardowy manicure, następnie – manicure hybrydowy, by z biegiem czasu stwierdzić, że chce się spróbować czegoś więcej! Czymś bardziej spektakularnym, mimo że wciąż możliwym do wykonania w warunkach domowych, są m.in. efekty na paznokciach. Jeżeli testowałaś już na swoich paznokciach najbardziej popularne – chociażby holo, syrenkę lub lustro – być może poszukujesz interesującej odmiany. Dla paznokciomaniaczek, które uwielbiają hipnotyzujące, oryginalne stylizacje paznokci, polecam nowość w ofercie lakierów Molly Lac.

Cat eye – drapieżne paznokcie, które przykuwają wzrok na długo

Kocie oko na paznokciach – czy coś Ci to mówi? Jest to bardzo oryginalny i hipnotyzujący efekt na płytkach. Pokochały go miliony kobiet na całym świecie. Mimo że przyciąga spojrzenia, nie jest zbyt agresywny i dobrze się w nim czują nawet osoby, które na co dzień wybierają stonowane outfity. Efekt kociego oka na paznokciach to hit już od dłuższego czasu. Obecnie, dzięki lakierom Molly Lac Cat Eye Timeless, Twoje płytki mogą wyglądać jeszcze bardziej drapieżnie i hipnotyzująco…

Timeless cat eye – efekt, który uzależnia

Jeżeli chcesz poczuć się olśniewająco i zwrócić uwagę na swój seksapil, wypróbuj rewolucyjne lakiery hybrydowe Molly Lac. Najnowsza kolekcja to 6 pięknie połyskujących, magnetycznych hybryd w zimnych kolorach. Niebieski, zielony, fioletowy – to tylko niektóre z barw, które wchodzą w skład serii. Co istotne – dzięki ich uniwersalności i możliwości nałożenia więcej niż jednej warstwy, sama decydujesz o nasyceniu efektu. Kocie oko na paznokciach może być mniej lub bardziej widoczne. Wszystko zależy od tego, w czym się najlepiej czujesz. Pewne jest natomiast jedno…

Efekt timeless cat eye to coś, co powinna przetestować każda paznokciomaniaczka!

“Genialny”, “świetny”, “po prostu wow” – to tylko niektóre z reakcji na spektakularny efekt kociego oka na paznokciach. Wśród 6 genialnych kolorów lakierów hybrydowych Molly Lac Cat Eye Timeless z pewnością znajdziesz swojego ulubieńca. Obawiasz się, czy tak fenomenalny efekt na paznokciach będziesz w stanie wykonać w warunkach domowych? Sam proces wykonania kociego oka jest prostszy niż mogłoby się to wydawać…

Jak uzyskać efekt kociego oka na paznokciach?

Chcielibyśmy przybliżyć Ci proces wykonania tej oryginalnej stylizacji paznokci od A do Z. Mamy nadzieję, że dzięki temu przekonasz się, że i Ty jesteś w stanie uzyskać efekt kociego oka na swoich płytkach.

Przygotowanie paznokci

Zanim przystąpisz do stylizacji, pamiętaj o przygotowaniu paznokci. Nadaj im kształt, odsuń i usuń skórki, a także wypoleruj płytki. Jest to warunek uzyskania manicure, który będzie zarówno spektakularny, jak i trwały.

Odtłuszczenie płytek i aplikacja bazy

Kolejnym krokiem powinno być odtłuszczenie paznokci. Można do tego zastosować chociażby cleaner. Następnie – należy nałożyć specjalną bazę, dedykowaną do lakierów tej kolekcji. Po aplikacji tego specyfiku, pamiętaj o utwardzeniu płytek w lampie UV/LED.

Malowanie paznokci

W końcu zaczyna się ten najważniejszy etap manicure! Na początku aplikuje się lakier hybrydowy Molly Lac, który utwardza się w lampie UV/LED. Kocie oko na paznokciach najlepiej wygląda na bieli lub kolorze nude. Później przechodzi się do nałożenia jednego z lakierów Molly Lac Cat Eye Timeless, pamiętając o wcześniejszym wstrząśnięciu buteleczki. Preparat jest tak fantastyczny, że wystarcza już najcieńsza jego warstwa, żeby uzyskać pożądany efekt. Po pomalowaniu płytek należy zbliżyć magnes CAT EYE na odległość 5 mm i odczekać 5-10 sekund.Po tym czasie następuje utwardzenie w lampie i – ewentualnie – ponowienie dwóch ostatnich kroków.

Utrwalenie i nabłyszczenie stylizacji

Ostatnim etapem manicure jest zastosowanie innowacyjnego produktu Doctor Top Molly Lac. Doskonale nabłyszcza on i wzmacnia płytki, dzięki czemu stylizacja będzie jeszcze bardziej olśniewająca i spektakularna.

Kocie oko na paznokciach – pozwól sobie na odrobinę szaleństwa!

Dzięki lakierom hybrydowym Molly Lac Cat Eye Timeless uzyskasz hipnotyzujący efekt kociego oka na swoich płytkach. Podobnie jak pozostałe produkty marki Molly Lac, są one doskonale napigmentowane, bardzo trwałe i posiadają bezpieczne składy. Kryją już po 1 warstwie, dzięki czemu proces wykonania manicure znacząco się skraca. Efekt timeless cat eye przy użyciu lakierów hybrydowych Molly Lac to gwarancja spektakularnej stylizacji płytek, możliwej do wykonania w warunkach domowych. Przetestuj kocie oko na swoich paznokciach i zbieraj komplementy dotyczące swojego manicure!

0