Zestawy lakierów hybrydowych – idealny prezent na Dzień Mamy w 2020 roku

by

Zestawy lakierów hybrydowych – czy to dobry pomysł? Szukasz prezentu dla mamy, siostry lub koleżanki? Zastanawiasz się, co kupić na urodziny, imieniny lub parapetówkę? Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór prezentu idealnego nie jest wcale prosty. Jeżeli myślisz o oryginalnym upominku, istnieje ogromne ryzyko, że nie trafisz w gust osoby obdarowywanej. Dlatego my zawsze polecamy zakup czegoś, co na pewno zostanie wykorzystane. Może to być nowa książka ukochanego autora, voucher do fryzjera lub gabinetu urody czy też kosmetyk. Chyba nie ma kobiety, która nie ucieszyłaby się z produktu do pielęgnacji czy makijażu – szczególnie wtedy, gdy otrzymałaby specyfik znany i lubiany. Jeśli chodzi o kosmetyki, fantastycznym pomysłem jest chociażby zakup lakierów hybrydowych…

Zestawy lakierów hybrydowych idealnym upominkiem (nie tylko) dla paznokciomaniaczki

W zależności od posiadanego budżetu, masz co najmniej kilka opcji prezentowych. Szukasz tylko dodatku do większego upominku? Posiadasz ograniczone zasoby pieniężne? Dobrym pomysłem jest zakup sprawdzonego lakieru hybrydowego w kolorze, co do którego masz pewność, że ucieszy osobę obdarowaną. Przy większym budżecie warto zainwestować w zestaw kilku lakierów hybrydowych. Tu istnieją 2 najpopularniejsze opcje – samodzielny dobór kolorów lub postawienie na gotowy zestaw lakierów hybrydowych. Zanim przejdziemy dalej, chcielibyśmy zatrzymać się przy samych hybrydach… Dlaczego rekomendujemy akurat ten rodzaj lakieru do paznokci?

zestawy lakierów hybrydowych allepaznokcie

Lakiery hybrydowe to gwarancja trwałej, spektakularnej stylizacji

Doskonale wiesz, że proponujemy tu jedynie najlepsze produkty. Tak jest i tym razem! Polecamy zestawy lakierów hybrydowych z wielu powodów. Przede wszystkim – ich ogromnej trwałości! Piękny manicure, utrzymujący się nawet 4 tygodnie… Z lakierami hybrydowymi to możliwe! Wybierając produkty znanych marek, masz także pewność idealnej konsystencji, mocnej pigmentacji i łatwej aplikacji. Jeżeli bliska Ci osoba wykonuje sobie manicure w warunkach domowych – na pewno doceni taki prezent. A może zaryzykujesz i kupisz zestaw lakierów hybrydowych kobiecie, która zawsze chodzi na manicure do salonu urody? Gwarantujemy, że może się to skończyć… zmianą jej nawyków i rozpoczęciem przygody z manicure wykonywanym samodzielnie!

manicure hybrydowy w turkusowym i jasnoróżwym kolorze

Zestawy lakierów hybrydowych – czy warto je kupić na prezent?

Gotowe zestawy lakierów hybrydowych mają wiele zalet. Idealnie nadają się na prezent dla paznokciomaniaczki, ale nie tylko. Za chwilę Ci udowodnimy, dlaczego warto podarować je bliskiej osobie.

Masz pewność dobrego wyboru

Przypuśćmy, że sama rzadko malujesz paznokcie albo wykonujesz stylizację inną metodą. W sklepach kosmetycznych i drogeriach wybór lakierów hybrydowych jest tak ogromny, że podjęcie decyzji mogłoby Ci zająć długie godziny. Decydując się na zestawy lakierów hybrydowych, masz pewność, że kolory będą idealnie dobrane i na pewno odpowiednie do manicure tego typu.

Kupujesz coś pięknie zapakowanego

Wybór gotowego zestawu lakierów hybrydowych to także oszczędność czasu w innym aspekcie. W większości przypadków otrzymujesz od razu pięknie zapakowany prezent. Nie musisz szukać ozdobnych papierów, wstążek czy torebek. Najczęściej zestaw znajduje się już w eleganckim pudełku, więc “odpada Ci” dodatkowa praca przy pakowaniu.

Wybierając zestaw – oszczędzasz

Wciąż się zastanawiasz, czy nie lepiej kupić pojedyncze produkty i samodzielnie stworzyć z nich zestaw? Mamy dla Ciebie 2 argumenty, że warto wybrać zestawy lakierów hybrydowych. Po pierwsze – to oszczędność pieniędzy. Kupując gotowy zestaw, płacisz mniej niż samodzielnie dobierając produkty w drogerii. Po drugie – często nawet przy gotowych zestawach lakierów hybrydowych istnieje możliwość zamiany ich kolorów, podając numery czy nazwy w “uwagach do zamówienia”. Wtedy masz pewność, że obdarowana osoba otrzyma tylko te produkty, które lubi najbardziej.

zestaw lakierów hybrydowych marki allepaznokcie

Co oprócz lakieru jest potrzebne do manicure hybrydowego?

Pamiętaj, że prezent możesz zrobić równie dobrze sobie samej! Kto wie – być może po przeczytaniu tego tekstu stwierdzisz, że zakup zestawu lakierów hybrydowych dla siebie to super pomysł? Jeżeli nigdy wcześniej nie wykonywałaś manicure tego typu, pamiętaj, żeby zaopatrzyć się również w pozostałe niezbędne produkty. Potrzebujesz top, bazę, cleaner, remover oraz – oczywiście – lampę UV/LED do utwardzania stylizacji! Nie będziemy w tym miejscu pisać o każdym z tych preparatów osobno, ponieważ poruszaliśmy ten temat już kilkukrotnie. Jeśli jednak chcesz rzeczywiście zainwestować we wszystkie produkty do wykonania takiego manicure, dobrym pomysłem jest także zakup zestawu startowego do hybryd. Wtedy masz pewność, że o niczym nie zapomnisz!

różówe paznokcie hybrydowe

0