Folie transferowe sposobem na zachwycający manicure

by

Kochasz efekt holo? Uwielbiasz metaliczny błysk na paznokciach? Folie transferowe to coś, co pozwoli Ci uzyskać absolutnie zachwycający manicure! Mimo że mogłoby się wydawać, iż taka stylizacja jest bardzo czaso- i pracochłonna do wykonania, realia są zupełnie inne. Zrobienie tego, tak modnego manicure, nie jest wcale tak trudne! Jeśli kochasz blask i stylizacje paznokci, które widać już z daleka, folie transferowe to coś dla Ciebie! Dowiedz się, co jest potrzebne do ich nakładania i jak wygląda proces ich aplikacji.

Zalety folii transferowych

Folie transferowe są numerem jeden wielu paznokciomaniaczek! Wiąże się to z faktem, że mają ogrom zalet. Przede wszystkim – są proste w nakładaniu. Ponadto, cechuje je ogromna uniwersalność. Mogą być stosowane do zdobienia manicure różnego typu – zarówno tradycyjnego, jak i żelowego, akrylowego czy hybrydowego. Dodatkowo, dają ogrom możliwości stylizacji. Można je nakładać na paznokcie w całości, ale nie jest to konieczne. Wyglądają równie dobrze, gdy wykorzystuje się jedynie ich części. Folie transferowe to hit w manicure już od dłuższego czasu. Pokochało je wiele paznokciomaniaczek, pokochaj je i Ty!

folie transferowe do paznokci

Produkty niezbędne do wykonania manicure z folią transferową

Co jest potrzebne do zrobienia stylizacji z folią transferową? Wiele zależy od tego, na jaki rodzaj manicure się zdecydujesz. Folię transferową można przyklejać na warstwę dyspersyjną hybrydy. Opcji jest jednak więcej. Folię można również przykleić przy użyciu kleju lub żelu do folii. O trwałość i estetyczny wygląd stylizacji zadba natomiast preparat o nazwie Nail Fix.

Klej i żel do folii

Zastanawiasz się, jak stosować klej i żel do folii i czym się one różnią? Oba rodzaje produktów są bardzo proste w nakładaniu i znacząco przyczyniają się do zachwycającego efektu manicure z folią transferową. Nie da się jednak ukryć, że stosuje się je nieco inaczej, więc warto krótko opisać proces ich nakładania.

Klej do folii transferowej – zalety

Klej do folii transferowej, który znajdziesz w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie (np. Foil Glue od MollyLac), to rewelacyjny produkt o innowacyjnej formule. Dzięki temu, że zmienia kolor podczas wysychania, od razu będziesz wiedziała, kiedy rozpocząć proces odbicia folii. Kleje do folii transferowej są bardzo uniwersalne i proste w obsłudze. Posiadają mocną dyspersję, co stanowi gwarancję skutecznego efektu odbicia folii.

Klej do folii transferowej – aplikacja

Jeżeli chodzi o nakładanie kleju do folii transferowej, pokrywa się nim paznokcie pomalowane już lakierem tradycyjnym, żelem, akrylożelem czy hybrydą. Następnie czeka się ok. 20 sekund na zmianę koloru kleju i można już przystąpić do odbijania folii. Ostatnim etapem stylizacji jest zabezpieczenie jej topem (jego rodzaj zależy od typu stylizacji).

Żel do folii transferowej – zalety

Żel, w przeciwieństwie do kleju, utwardza się w lampie. To produkt, który wyróżnia idealna konsystencja, co wpływa na łatwość pracy z preparatem. Tak, jak i klej do folii transferowej, wyróżnia się mocną dyspersją. Zastanawiasz się, jaki żel wybrać? Polecamy przede wszystkim Foil Gel od MollyLac.

Żel do folii transferowej – aplikacja

Żel do folii transferowej nakłada się na pomalowane paznokcie, utwardzone topem bez przemywania. Aplikuje się go cieniutkim pędzelkiem i utwardza w lampie. Dopiero na utwardzony żel, na jego warstwie dyspersyjnej, odbija się folię transferową. Ostatnim etapem stylizacji jest nałożenie Doctor Top od MollyLac.

żel i klej do folii transferowej

MollyLac Nail Fix

Zależy Ci na tym, by stylizacja z folią transferową wyglądała maksymalnie estetycznie i była bardzo trwała? Wykorzystaj fantastyczne właściwości preparatu Nail Fix od MollyLac! To produkt, który skutecznie niweluje zapowietrzenia paznokci i jest przeznaczony do stylizacji hybrydowych, żelowych, akrylowych oraz akrylożelu. Jego właściwości są naprawdę spektakularne, dlatego też preparat jest wykorzystywany przez najlepsze profesjonalistki z branży!

nail fix

Folie transferowe rewelacyjnym sposobem na błyszczący manicure!

Zastanawiasz się, gdzie kupić wszystkie powyższe preparaty? Znajdziesz je oczywiście w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie! Jeśli nie możesz się zdecydować na jedną, konkretną folię transferową, polecamy Ci również rzucenie okiem na zestawy folii. Zakup kilku folii w zestawie to nie tylko większe możliwości stylizacji, ale i oszczędność pieniędzy (w zestawie jest taniej)! Uzyskaj pełen blask paznokci i zachwyć swoim manicure każdą mijaną osobę! Folie transferowe zdecydowanie będą “rządzić” w tym sezonie! Bądź trendy i wykorzystaj ich potencjał w 100%!

0