Żel budujący do paznokci – postaw na wysokiej jakości produkty od AllePaznokcie!

by

Budowanie, modelowanie, wzmocnienie czy przedłużanie paznokci… Żel budujący do paznokci to produkt, który jest bardzo wszechstronny i uniwersalny. W sklepach i hurtowniach kosmetycznych można znaleźć dziesiątki rodzajów preparatów tego typu. Jak wybrać najlepszy? Jeżeli szukasz sprawdzonego żelu budującego wysokiej jakości, koniecznie sprawdź ofertę AllePaznokcie! Wybierając te produkty, możesz być spokojna o efekty stylizacji. Oczywiście, o ile dostosujesz rodzaj żelu do swoich umiejętności, w czym na pewno pomogą Ci wskazówki zawarte w poniższym tekście!

Żel budujący do paznokci od AllePaznokcie – jak wybrać najlepszy?

W ofercie AllePaznokcie znajdziesz szeroki wybór żeli budujących do paznokci. Są to produkty różniące się między sobą wieloma aspektami. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru żelu budującego?

Właściwości produktu

Mogłoby się wydawać, iż wszystkie żele budujące służą do tego samego. Jako że różnią się jednak konsystencją, strukturą czy łatwością aplikacji, można stwierdzić, że nadają się najlepiej do różnych czynności podczas wykonywania manicure. Niektóre z nich sprawdzają się przede wszystkim do wzmocnienia paznokci, inne – stworzenia idealnej krzywej C, a jeszcze inne – przedłużania paznokci. Informacje o właściwościach poszczególnych żeli budujących AllePaznokcie znajdziesz w opisie produktów.

żel budujący do paznokci

Poziom krycia

Żele budujące do paznokci różnią się także poziomem krycia. W przypadku, gdy chcesz jedynie wzmocnić paznokcie, może nie być to dla Ciebie istotne. W sytuacji natomiast, gdy zależy Ci na zakamuflowaniu niedoskonałości paznokci, tu już warto wybrać jeden z najbardziej kryjących żeli.

Umiejętności stylistki

Jesteś początkującą stylistką lub wykonujesz manicure samodzielnie? Idealnym żelem budującym do paznokci będzie dla Ciebie z pewnością produkt samopoziomujący, co znacząco ułatwia budowę paznokci. Doświadczone stylistki natomiast zdecydowanie docenią te żele, z którymi pracuje się “w powietrzu”, nie “malując” cienkich warstw produktu, a fachowo rozprowadzając go na paznokciu. Takie właściwości mają m.in. żele budujące do paznokci AllePaznokcie Jelly.

Szybkość wykonania stylizacji

Jaki żel budujący do paznokci wybrać – jedno- czy trójfazowy? Jeżeli zależy Ci na szybkości stylizacji, zdecydowanie lepiej sprawdzi się żel jednofazowy, którym zbudujesz wszystkie warstwy paznokci. Tym samym, wykonanie kompletnej stylizacji zajmie Ci znacznie mniej czasu.

Świetnymi żelami jednofazowymi są zarówno AllePaznokcie Jelly, jak i Perfect French.

Łatwość pracy

manicure żelowy

Łatwość pracy z żelem jest również nie bez znaczenia podczas wyboru produktu. Można stwierdzić, że ten aspekt nierozerwalnie łączy się z poprzednim przez nas wymienionym, czyli umiejętnościami stylistki.

Dla przykładu – żele budujące AllePaznokcie Perfect French są jednymi z produktów, które naprawdę ułatwiają pracę stylistek! Wszystko dzięki temu, że są jednofazowe oraz paznokcie wystarczy jedynie pokryć dodatkowo topem, nie trzeba już nakładać lakieru hybrydowego. Ograniczenie liczby aplikowanych preparatów znacząco wpływa nie tylko na szybkość, ale właśnie łatwość pracy.

Kolor

Ostatnim aspektem, który warto wziąć pod uwagę, jest kolor żelu budującego. Jest to szczególnie istotne w związku z faktem, że produkty najbardziej kryjące są używane często jako jedyny preparat “z kolorem”. W bogatej palecie żeli budujących do paznokci AllePaznokcie znajdziesz szeroki wybór produktów w różnych kolorach – zarówno matowych, jak i błyszczących, subtelnych, jak i mocno oryginalnych. Dzięki temu bez najmniejszych problemów powinnaś wybrać idealny dla siebie!

Poza tym, produktem wartym przetestowania jest również Żel budujący AllePaznokcie Creator Gel. Ten transparentny preparat świetnie się sprawdzi jako produkt do zadań specjalnych!

żel budujący do paznokci od AllePaznokcie

Żele budujące do paznokci od AllePaznokcie – wysoka jakość i atrakcyjna cena!

Żele budujące AllePaznokcie z kolekcji Jelly, Perfect Gel oraz żel budujący AllePaznokcie Creator Gel to produkty, które zdecydowanie warto mieć w swojej kolekcji. Wyróżniają się wysoką jakością, trwałością, pięknymi kolorami, a także – co istotne – atrakcyjną ceną! Wszystkie te produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie. Warto być z jego ofertą na bieżąco, by móc korzystać ze wszystkich promocji i akcji specjalnych, których u nas nie brakuje!

0