Reportaż z MollyLac SHOW

by

Ach, co to było za spotkanie! Mimo że odbyło się kilka tygodni temu, wciąż nam się wydaje, jakby było wczoraj! Tyle emocji, tyle wrażeń… MollyLac SHOW to cykl spotkań z profesjonalną marką MollyLac – spotkań pełnych wiedzy i dobrej energii, które skupiają wokół siebie samych fantastycznych ludzi! Jeżeli zaintrygowało Cię to wydarzenie i zastanawiasz się, czy to dla Ciebie, zapraszamy na reportaż z MollyLac SHOW. Zobacz (i przeczytaj), jak było na pierwszym spotkaniu!

MollyLac SHOW – nie tylko dla profesjonalistek!

MollyLac SHOW odbywa się w formie pokazu. Wszystko po to, by w czasie jego trwania zaprezentować jak najwięcej! Wielu osobom może się wydawać, że tego typu eventy są przeznaczone jedynie dla profesjonalistek, które zawodowo zajmują się stylizacją paznokci i mają własny gabinet. Nic bardziej mylnego! Doskonale wiemy, że coraz więcej kobiet wykonuje manicure i pedicure w domowym zaciszu i bardzo często jest w tym naprawdę dobrych!

Dlatego też MollyLac SHOW jest przeznaczony dla każdej osoby interesującej się stylizacją paznokci – niezależnie od wieku czy doświadczenia! Jeżeli i Ty masz ogromną pasję do manicure i pedicure, a także lubisz być na bieżąco ze wszystkim tym, “co w trawie piszczy”, na pewno się tu odnajdziesz! Ba, napiszemy więcej – z pewnością poczujesz się tu jak ryba w wodzie! Zresztą, tak jak i uczestniczki pierwszego spotkania, co doskonale widać na zdjęciach z wydarzenia!

Moc atrakcji dla paznokciomaniaczek!

W trakcie styczniowego MollyLac SHOW można było przeżyć niezapomniany czas – czas pełen wrażeń! Jednym z elementów agendy były chociażby pokazy nowości marki, a także prezentacja trendów na 2022 rok. Jesteś ciekawa, co jeszcze znalazło się w agendzie wydarzenia? Były to również pokazy m.in. stylizacji żelowej, którą można wykonać w ekspresowym tempie oraz najmodniejszych efektów na paznokcie.

Ponadto, można było się przekonać, jak zadbać o bezpieczeństwo i higienę w salonie. Nie możemy pominąć faktu, że poza “punktami agendy”, w trakcie wydarzenia miało miejsce wiele niespodzianek. Jak to jednak zwykle bywa, są one słodką tajemnicą… Jeśli chcesz się przekonać, co jeszcze przygotowaliśmy, zobacz zdjęcia, a najlepiej… przyjdź na kolejne wydarzenie!

Bilety to nie tylko “przepustka” na wydarzenie!

Z reguły zakup biletu na wydarzenie tego typu pozwala na uczestnictwo oraz otrzymanie pakietu startowego. W przypadku MollyLac SHOW jest jeszcze lepiej! Wyobraź sobie, że uczestniczki spotkania otrzymały nie tylko certyfikat uczestnictwa, miniprodukty od producenta czy poczęstunek… Oprócz tego, dostały możliwość wykorzystania CAŁEJ KWOTY biletu w łódzkim sklepie stacjonarnym AllePaznokcie! Zdziwiona? Zaskoczona? A to sama prawda! Zakup biletu naprawdę się opłaca!

Kiedy kolejne spotkanie?

Mamy nadzieję, że reportaż ze spotkania przekonał Cię do uczestnictwa w kolejnym MollyLac SHOW, który już wkrótce! Oczywiście, będziemy informować o nim na bieżąco, więc warto śledzić naszą stronę www i profile w social media. Pamiętaj, że liczba miejsc jest mocno ograniczona, więc nie warto zwlekać z podjęciem decyzji! W innym przypadku możesz nie zdążyć i kolejny raz zobaczyć MollyLac SHOW tylko na zdjęciach! Spotkanie odbywa się w Łodzi, w AlleAkademii, mieszczącej się przy ul. Piotrkowskiej 270. To doskonałe miejsce na wydarzenia tego typu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MollyLac SHOW, zapraszamy do kontaktu mailowego (akademia@mollylac.pl) lub telefonicznego (tel. 500 000 186).

Co będzie podczas kolejnego MollyLac SHOW?

Jesteś przekonana, że podczas kolejnego MollyLac SHOW to Ty będziesz jedną z osób, mogących podziwiać tyle stylizacji i najnowsze, najbardziej aktualne trendy w manicure i pedicure? Bardzo nas to cieszy! Nie napiszemy Ci jednak o tym, co odbędzie się podczas kolejnego spotkania, bo wciąż jest ono w fazie przygotowań. Chcemy, żeby było co najmniej tak spektakularnie i profesjonalnie, jak na poprzednim MollyLac SHOW!

MollyLac SHOW – “paznokciowe” wydarzenie o ciekawej formie!

Zobacz zdjęcia z pierwszego MollyLac SHOW! Jak widzisz, uczestnicy spotkania otrzymali szansę na naukę wielu różnych stylów i technik manicure i pedicure. Ponadto, poznali inne osoby pozytywnie zakręcone na punkcie paznokci i – to potwierdzona informacja – część znajomości wciąż trwa! MollyLac SHOW to interesujące prelekcje, pokazy i wykłady z manicure i pedicure. Poza tym – to możliwość zobaczenia najnowszych propozycji od MollyLac, co równie istotne! Zapraszamy na kolejne spotkania i… do zobaczenia już wkrótce!

0