Rok sukcesów! Podsumowujemy rok – nagrody dla naszych produktów i instruktorek w mistrzostwach

by

Nieuchronnie zbliża się koniec roku – pora więc na podsumowanie 2022! Jesteś ciekawa, czy będziemy go wspominać dobrze? Z ogromną przyjemnością, z całą pewnością stwierdzamy, że tak! 2022 to rok sukcesów! Nasze produkty (w tym produkty naszych instruktorek) zdobyły szereg nagród na kongresach, targach i w konkursach. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy się z Tobą podzielić naszymi sukcesami. Poznaj najbardziej “utytułowane” w tym roku produkty naszych marek własnych!

Produkty marki MollyLac – sukcesy w 2022 roku

Czy istnieje jakaś paznokciomaniaczka, która nie znałaby jeszcze produktów marki MollyLac? Wydaje się to niemożliwe – tym bardziej, że są one nie tylko często polecane, ale i nagradzane!

Poznaj produkty MollyLac, które w 2022 roku były najczęściej nagradzane przez ekspertów i miłośniczki stylizacji paznokci!

Preparat niwelujący zapowietrzenia paznokci do żelu, akrylu, akrylożelu, hybrydy Nail Fix by Monika Mielniczuk

To absolutny hit – zarówno paznokciomaniaczek, jak i ekspertów z branży! W 2022 roku, podczas targów Beauty Vision, zdobył złoty medal oraz uzyskał zaszczytny tytuł: “Wybór Konsumentów”!

Preparat niwelujący zapowietrzenia paznokci do żelu, akrylu, akrylożelu, hybrydy Nail Fix, stworzony przez naszą fantastyczną instruktorkę – Monikę Mielniczuk, to multifunkcyjny produkt do zadań specjalnych! Preparat m.in. zabezpiecza wolny brzeg paznokcia podczas pracy z pyłkami, wygładza nierówności paznokci, a także idealnie sprawdza się, niwelując zapowietrzenia. Wiele paznokciomaniaczek nie wyobraża sobie już bez niego żadnej stylizacji i w ogóle nas to nie dziwi!

rok sukcesów nail fix

Żel budujący do paznokci Hema/di-Hema free z olejkiem z drzewa herbacianego HerbaLine by Gosia Kruś

Kolejnym produktem, który w błyskawicznym tempie stał się bestsellerem, jest Żel budujący do paznokci HerbaLine, stworzony przez naszą kolejną instruktorkę – Gosię Kruś. W 2022 roku zdobył złoty medal prestiżowych targów Beauty Vision.

Dostępny w 3 przepięknych kolorach, innowacyjny żel budujący posiada wyjątkowy skład i innowacyjne właściwości. Dzięki temu, że w składzie ma olejek z drzewa herbacianego, skutecznie zabezpiecza paznokcie przed ryzykiem zakażenia tzw. “zieloną bakterią”. Oprócz tego, zapewnia odpowiednie nawilżenie paznokci i jest pozbawiony mocno uczulających składników Hema i di-Hema.

rok sukcesów herbaline

Żel budujący do paznokci Porcelain Sparkle Gel Laskovska

Oto zdobywca medalu dla najlepszego produktu targów Uroda 2022 – Mercurius Gedanensis – Żel budujący do paznokci Porcelain Sparkle Gel Laskovska marki MollyLac.

Paulina Laskovska – instruktorka z wieloletnim doświadczeniem – stworzyła fantastyczny produkt do nadbudowy, przedłużenia i uzupełnienia żelowej stylizacji. Żel posiada cudownie mieniące się drobinki, które sprawiają, że stylizacja staje się jeszcze bardziej spektakularna – nawet bez konieczności użycia lakieru hybrydowego! Produkt najlepiej sprawdza się do paznokci wymagających – cienkich i łamliwych.

Produkty marki AlleLac – rok sukcesów w 2022 roku

Nie tylko produkty marki MollyLac święciły triumfy w 2022 r. Także preparaty AlleLac były wielokrotnie doceniane!

Baza do paznokci elastyczna Build Up Base

Ta oto baza została Innowacją 43. Kongresu i Targów LNE.

Baza do paznokci elastyczna Build Up Base świetnie przygotowuje paznokcie do stylizacji hybrydowej i przedłuża trwałość manicure. Wyróżnia się idealną konsystencją, łatwą i szybką aplikacją oraz spektakularnymi efektami po jej nałożeniu.

Top nawierzchniowy VuittonLac

Seria topów nawierzchniowych VuittonLac jest zdobywcą wyróżnienia na targach Uroda 2022 – Mercurius Gedanensis.

Szczególnie pokochały ją te paznokciomaniaczki wykonujące manicure w domu, jak i profesjonalistki, które kochają stylizacje w stylu glam. Topy VuittonLac łączy w sobie najgorętsze trendy z wybiegów z najmodniejszym obecnie efektem mieniącego się manicure.

Gold, Silver, a może Holo – który z nagrodzonych topów nawierzchniowych marki AlleLac stanie się Twoim ukochanym…?

rok sukcesów allelac

Teraz czekamy na kolejne sukcesy naszych produktów w roku 2023!

Już wkrótce rozpocznie się nowy rok. Mamy nadzieję (i tego też sobie życzymy), że w 2023 do grona naszych nagrodzonych produktów dołączą kolejne, o których z przyjemnością napiszemy już za rok!

0