Efekt flash z kolekcją MollyLac Flashing Lights Neon

by

Marzy Ci się efekt flash na paznokciach? Uwielbiasz lśniące manicure – stylizacje połyskujące milionem barw…? Jeżeli, czytając początek tekstu, miałaś wrażenie, że jest o Tobie, koniecznie zobacz kolekcję Flashing Lights Neon marki MollyLac! Ta kolekcja 9 modnych lakierów hybrydowych zachwyciła już wiele paznokciomaniaczek kochających efekt flash! Odkryj wszystkie zalety linii hybryd od MollyLac i przekonaj się, że ich aplikacja jest banalnie prosta!

Efekt flash – modny, stylowy, po prostu wow!

Dlaczego kolekcja Flashing Lights Neon od MollyLac wywołuje ogromne wow u tak wielu paznokciomaniaczek…? Odpowiada za to przede wszystkim efekt flash – rewelacyjny, oryginalny i bardzo trendy! Zastanawiasz się, do czego go porównać? Niektórym dziewczynom przypomina roziskrzone niebo, innym – najpiękniejsze świecidełka. Dla nas jest to niezaprzeczalnie ultramodny i maksymalnie stylowy błysk. Błysk, który sprawi, że Twoja stylizacja paznokci będzie wyglądać po prostu obłędnie!

Flashing Lights Neon marki MollyLac – trwały blask w najlepszym wydaniu

Kolory lakierów hybrydowych kolekcji Flashing Lights Neon od MollyLac są mocno zróżnicowane. Znajdziesz tam m.in. żółcie, zielenie, róże, czerwienie czy też fiolety. Oczywiście, wszystkie wyróżniają się rewelacyjnym blaskiem, choć nie jest to ich jedyną zaletą.

efekt flas od molly lac

Zalety hybryd z efektem flash od MollyLac

Pora przedstawić zalety lakierów hybrydowych Flashing Lights Neon marki MollyLac. Wyselekcjonowanie najważniejszych z nich było naprawdę trudne. Wszystko to dlatego, że są to produkty, które spora liczba paznokciomaniaczek określa jako pozbawione wad.

Spektakularny efekt

Mimo że pisaliśmy już na ten temat, nie możemy nie wspomnieć o nim także w tym miejscu. Efekt flash to absolutny wyróżnik nowej kolekcji hybryd marki MollyLac – Flashing Lights Neon. Dzięki niemu te lakiery hybrydowe wyglądają na paznokciach tak, że każda kobieta może się poczuć jak przysłowiowy milion dolarów! Zmiana odcienia pod wpływem światła to natomiast cecha, która sprawia, że Twój manicure będzie zawsze oryginalny i inny! Jedyny w swoim rodzaju!

Chcesz przekonać się o tym sama? Koniecznie przetestuj któryś z kolorów tych hybryd od MollyLac!

Maksymalna trwałość

Szukasz lakierów hybrydowych, które będą nie tylko piękne, ale i trwałe? Dobrze trafiłaś! Te hybrydy utrzymują się na paznokciach kilkukrotnie dłużej niż tradycyjne lakiery. Oznacza to, że po stworzeniu manicure z ich wykorzystaniem, czeka Cię nawet kilka tygodni “wolnego” od wykonywania stylizacji. Kobiety, które lubią oszczędzać czas, z pewnością to pokochają!

Fantastyczna pigmentacja

Te lakiery naprawdę świetnie widać na paznokciach! Już ich dwie bardzo cienkie warstwy pozwalają cieszyć się spektakularnym efektem i widocznym “flashem”. Tak fantastyczne krycie to coś wielkiego!

Prosta i szybka aplikacja

Mimo że manicure wykonany przy użyciu hybryd Flashing Lights Neon marki MollyLac wydaje się być mocno czaso- i pracochłonny, w rzeczywistości jest inaczej! Aplikacja hybryd jest łatwa i naprawdę szybka!

efekt flash stylizacja paznokci

Manicure z hybrydami Flashing Lights Neon marki MollyLac krok po kroku

Czy komukolwiek musimy jeszcze pisać o tym, jak istotne jest przygotowanie paznokci do malowania dla trwałości stylizacji…? Mamy nadzieję, że nie! Dlatego też tylko zasygnalizujemy, że jest to zawsze pierwszy krok każdego manicure. Następnie, po odtłuszczeniu paznokci i nałożeniu warstwy bazy (i jej utwardzeniu), można przejść do etapu nałożenia hybrydy!

Optymalnie jest nałożyć dwie warstwy koloru, przy czym każdą z nich trzeba osobno utwardzić w lampie. Na zakończenie, o ile interesuje Cię taki “podstawowy” manicure, nakłada się odpowiednio dobrany top. Tylko tyle lub aż tyle!

Postaw na zniewalający efekt flash i przetestuj hybrydy Flashing Lights Neon marki MollyLac!

Postawienie na efekt flash to niemal 100% pewności, że Twój manicure będzie absolutnie obłędny i przykuje wiele spojrzeń! Jeśli kochasz takie roziskrzone stylizacje, koniecznie musisz wypróbować hybrydy Flashing Lights Neon – nowość od MollyLac!

Pełną gamę ich kolorów znajdziesz w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie. Wybierz najpiękniejszy i zacznij testy!

1