Bulion Lux w 2019 – odmienią standardowy manicure w wyszukaną stylizację

by

Przy wykonywaniu manicure hybrydowego mamy do dyspozycji różnego rodzaju ozdoby do paznokci hybrydowych. Wśród nich są także takie, które upiększają paznokcie trójwymiarowo – nie tylko ich wyjątkowy kolor urozmaica manicure, ale także nietypowy kształt. Do tego typu zdobień zalicza się tzw. Bulion Lux – pozwala on tworzyć oszałamiające zdobienia na paznokciach hybrydowych.

Czym jest Bulion Lux?

Bulion Lux to ozdoba do paznokci hybrydowych przyjmująca postać bardzo drobnych, szklanych kuleczek przywodzących na myśl maleńkie perełki lub szlachetny kawior. Kuleczki mogą przyjmować różne kolory, dzięki czemu można je dopasowywać do różnych tonacji w stylizowaniu paznokci. W każdej z nich nadadzą błysku i wyjątkowego charakteru.

stylizacja-bulion-lux-na-zielonych-paznokciach

Jak wykonać manicure hybrydowy z wykorzystaniem Bulion Lux?

Zdobienie do paznokci hybrydowych Bulion Lux aplikuje się w ostatnim kroku wykonywania manicure hybrydowego. Zatem po przygotowaniu płytki paznokcia, nałożeniu i utwardzeniu kolejno bazy i lakieru hybrydowego (opcjonalnie dwóch warstw), przystępuje się tradycyjne do nakładania na paznokcie topu. Przed utwardzeniem go w lampie aplikuje się Bulion Lux, który wraz z topem trafia do lampy UV/LED. Wraz z nałożonym lakierem hybrydowym zostaje na paznokciach na długo!

bulion-lux-na-fioletowych-paznokciach

Jakie są sposoby zdobienia z wykorzystaniem Bulion Lux?

Możliwe jest stosowanie Bulion Lux na całą powierzchnię paznokcia – jest to jednak opcja dość ekstrawagancka i nie każda wersja Bulion Lux nada się do takiego sposobu stylizacji. Cały paznokieć wyposażony w te ozdoby do paznokci hybrydowych może ciekawie wyglądać w złotej czy czarnej kolorystyce – będzie wtedy pasował do ekskluzywnych, wieczorowych kreacji. Mieszanki kolorowych kulek lub w zbyt jaskrawych kolorach mogą wyglądać nieco infantylnie – aczkolwiek mogą się sprawdzić do niektórych stylizacji.

Bardziej misternym sposobem zdobienia paznokci hybrydowych z wykorzystaniem Bulion Lux jest nakładanie pojedynczych perełek na wybrane miejsca na płytce paznokciowej. Może to być tylko niewielki akcent, na przykład u nasady paznokcia albo na jego końcach, mogą to być jednak także rozbudowane, biżuteryjne zdobienia na paznokciach hybrydowych. Złote luz srebrne łańcuszki na paznokciach, także z innymi dodatkowymi ozdobami do paznokci hybrydowych będą wyglądać iście królewsko! Przy upiększaniu paznokci Bulion Lux warto zaopatrzyć się zatem dodatkowo na przykład w eleganckie cyrkonie – mogą one świetnie imitować szlachetne kamienie, pomagając kreować bogate, rozbudowane ornamenty na paznokciach. Do ich tworzenia przydać się może na przykład ołówek do zdobień, który pozwoli z łatwością przenosić drobniutkie perełki Bulion Lux na wybrane miejsce na paznokciach.

liliowe-paznokcie-z-bulion-lux

Kiedy stosować ozdoby do paznokci hybrydowych Bulion Lux?

Ozdoby do paznokci hybrydowych Bulion Lux to świetna opcja na zdobienie paznokci na wielkie wyjścia – będą się sprawdzać świetnie na weselach (także w stylizacjach dla panny młodej), studniówkach czy balach karnawałowych. Przydadzą się do upiększania paznokci ponadto w święta. Ich subtelne aplikowanie nada się z powodzeniem także na co dzień.

różowe-paznokcie-z-bulion-lux

0

No Comments Yet.

What do you think?