Ulubiony manicure w 2021 roku

by

2021 rok już poza nami – więc czas poznać ulubiony manicure w 2021 roku. Jest to więc najlepszy moment na podsumowanie poprzednich 12 miesięcy. Ilość trendów, z jakimi mieliśmy do czynienia, była naprawdę imponująca. Czy w związku z tym da się w ogóle napisać o “ulubionym manicure w 2021 roku”? Oczywiście, że tak! Niezależnie od ilości nowych technik stylizacji czy rodzajów zdobień, zawsze niektóre z nich cieszą się większą popularnością niż inne. Poznaj więc topowe manicure 2021 roku!

Manicure 2021 roku

Na naszej liście znajdują się zarówno matowe, jak i błyszczące paznokcie, dyskretne, jak i bardzo oryginalne. Zresztą, nie jest to raczej powód do zdziwienia – w końcu kobiety są zmienne!

Babyboomer

Ten rodzaj stylizacji paznokci jest na topie już od dłuższego czasu, więc nie mogło go zabraknąć w zestawieniu ulubiony manicure w 2021 roku. Pasuje zarówno na co dzień, jak i najważniejsze okazje. Ba, jest to również częsty wybór panien młodych, co doskonale świadczy o jego wyjątkowości. Babyboomer to nic innego jak subtelne, delikatne cieniowanie paznokci. To już tylko od Ciebie zależy, jaki kolor wybierzesz. Modne są zarówno pastelowe, jak i bardziej wyraziste cieniowania.

Jeśli chcesz być bardziej glamour, możesz również zdecydować się na wzbogacenie stylizacji o brokatowe wykończenie. Wtedy już w ogóle będziesz lśnić – i dosłownie, i w przenośni! Ta zmodyfikowana (a wręcz ulepszona) wersja french manicure zachwyca w każdej postaci. Trudno o bardziej uniwersalną i zarazem estetyczną stylizację paznokci. Z pewnością doceni ją każda kobieta, która lubi być zawsze modna i stylowa!

babyboomer ulubiony manicure w 2021 roku

Dyskretny glam

Kolejny nasz ulubiony manicure w 2021 roku to stylizacje, które można byłoby określić dwoma słowami – “dyskretny glam”. Jesteś ciekawa, co przez to rozumiemy? Są to przede wszystkim paznokcie w stonowanych barwach, ale z dodatkiem delikatnego blasku, np. w postaci pyłku czy brokatu. Mimo że często na pierwszy rzut oka go nie widać, pod odpowiednim kątem (lub po zbliżeniu paznokci) można bez problemu dostrzec dyskretny efekt błysku. Jeżeli chodzi o manicure tego typu, kolory, które królują na paznokciach, to głównie nude i pastele. Na lakierach o takich barwach efekt glam wygląda zdecydowanie najlepiej. Stylizacja paznokci w stylu glamour sprawdzi się na każdą okazję – zarówno do pracy, jak i wieczorne wyjście.

dyskretny glam ulubiony manicure w 2021 roku

Ulubiony manicure w 2021 roku – matowe paznokcie

Uwielbiasz matowe paznokcie? Nie jesteś z tym sama! Taki manicure okazał się ukochanym ogromnej ilości kobiet! Manicure bez połysku zdecydowanie przyciąga spojrzenia. Jest świetną alternatywą dla błyszczących stylizacji. Oczywiście, nie jest tak, że kochając matowe paznokcie, nie można jednocześnie uwielbiać również błyszczących. Co więcej, niektóre kobiety potrafią (z powodzeniem) łączyć mat i błysk w jednej stylizacji! Dla nas matowe paznokcie wyglądają dobrze w każdej postaci – nawet w najbardziej “klasycznym” wydaniu. Mimo że może się wydawać, iż stylizacja tego typu jest dość trudna do wykonania, rzeczywistość jest zupełnie inna. Obecnie cały proces potrafi być naprawdę prosty i szybki. Grunt to użyć do niego odpowiednich, wysokiej jakości produktów do paznokci.

matowe paznokcie hybrydowe

Biżuteria na paznokciach

Czy i Tobie biżuteria na paznokciach skradła serce? Nam – jak najbardziej, podobnie zresztą jak i wielu innym kobietom! Cyrkonie, diamenciki, biżuteryjne naklejki… Wszystkie one doskonale wyglądają na paznokciach! W ubiegłym roku kobiety miały 2 przeciwstawne podejścia do takich ozdób – albo “im więcej, tym lepiej”, albo – “minimum jest moim maksimum”. Który manicure wyglądał lepiej? Nie jesteśmy chyba obiektywni, bo podobają nam się wszystkie biżuteryjne stylizacje paznokci! Cyrkonie przepięknie lśnią zarówno na klasycznych beżach czy pastelowych różach, jak i neonowych żółciach oraz eleganckich czerwieniach. Trudno nam stwierdzić, czy istnieje jedno połączenie, które jest “topem topów”. Bezpieczniej będzie chyba napisać, że biżuteryjny manicure był (i zresztą wciąż jest) hitem w każdym wariancie!

trendy w manicure 2021 biżuteria na paznokciach

Trendy w stylizacji paznokci w 2021 i 2022

Po przeczytaniu tego tekstu, z pewnością możesz zadawać sobie pytanie, czy ulubiony manicure w 2021 roku będzie równie modny i w 2022… Niestety, trudno nam wybiegać aż tak daleko w przyszłość. Jedno jest jednak pewne – wszystkie powyższe rodzaje stylizacji są dość uniwersalne. Dlatego też, jeżeli w ubiegłym roku niemal bez przerwy wykonywałaś sobie np. matowe paznokcie, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kontynuować to i w 2022! Podobnie zresztą jak błyszczące stylizacje czy – ponadczasowy – babyboomer. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, grunt to używać odpowiednich produktów do paznokci. Takie znajdziesz z pewnością w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie.

0