Hity stycznia 2022 roku w AllePaznokcie

by

Dopiero niedawno oglądaliśmy sylwestrowe fajerwerki, a tu już minął pierwszy miesiąc kolejnego roku! Nowy rok = nowa ja? Ach, jak my to dobrze znamy! Zobacz hity stycznia 2022 – gwarantujemy, że są to same fantastyczne produkty! Kto wie, być może niektóre z nich miałaś już nawet okazję przetestować!

Najlepsze produkty stycznia 2022

Wśród hitów stycznia 2022 znajdują się zarówno lakiery hybrydowe, żele do zdobień, jak i – co może wydawać Ci się na początku dziwne – folia transferowa! Wszystkie te produkty są godne przetestowania, więc jeśli ich jeszcze nie znasz – polecamy Ci je gorąco!

MollyLac Flashing Lights – lakiery hybrydowe o dwóch obliczach!

Zacznijmy od linii lakierów hybrydowych marki MollyLac – Flashing Lights – to niekwestionowane hity stycznia 2022. Dlaczego? To hybrydy, które wyróżniają się rewelacyjnym efektem na paznokciach. Ich dwa oblicza zachwyciły już wiele paznokciomaniaczek. W zależności od światła i jego natężenia, możesz dzięki nim uzyskać totalnie odmienne efekty. Jest to albo przydymiony kolor z delikatnym błyskiem, albo maksymalnie roziskrzona tafla z milionem drobinek. Każda wersja manicure z użyciem MollyLac Flashing Lights jest spektakularna i zachwyca! Warto wspomnieć, że te hybrydy są nie tylko przepiękne, ale i maksymalnie trwałe. Pozwalają na wykonanie stylizacji, która utrzyma się na paznokciach długie tygodnie. Dodatkowo każdy z lakierów jest fantastycznie napigmentowany, a jego aplikacja – prosta i szybka. Który z naszych kolorów wypróbujesz jako pierwszy…?

hity stycznia 2022 flashing lights

Hity stycznia 2022 – Artistic Gel paint gel ombre ornamenty – żel do zdobień, który zachwyca!

Kolejnym hitem stycznia 2022 jest kolekcja przepięknie napigmentowanych żeli, które doskonale sprawdzają się do zdobień typu nail art. Jeżeli uwielbiasz tworzyć spektakularne zdobienia, te produkty powinny stać się Twoim absolutnym must have! Co takiego wyróżnia je na tle innych, teoretycznie podobnych żeli do paznokci? Przede wszystkim, pozwalają na stworzenie niemal nieograniczonej ilości możliwości stylizacji. Można je ze sobą mieszać, łączą się, tworząc różne kombinacje, a także są najlepszym wyborem podczas tworzenia ornamentów. Są bardzo wszechstronne – nie posiadając warstwy dyspersyjnej, mogą być stosowane zamiennie – zarówno na wierzch stylizacji, jak i jako jeden z jej elementów. Wyróżniają się mocną pigmentacją i wydajnością. Można ich użyć do niemal każdego manicure – “współpracują” z hybrydami, żelami, a także akrylem! Mamy nadzieję, że już wiesz, dlaczego Artistic Gel MollyLac ART znalazł się w zestawieniu hity stycznia 2022!

Folia transferowa

Ostatnim hitem 2022, który chcielibyśmy opisać, jest folia transferowa. W naszym sklepie internetowym AllePaznokcie znajdziesz setki rodzajów folii, które wykorzystasz podczas stylizacji paznokci. Niektórzy twierdzą, że to najprostsza metoda na wykonanie spektakularnego zdobienia. Jest w tym dużo prawdy! Nie trzeba zaawansowanych umiejętności, by przy pomocy folii transferowej samodzielnie “wyczarować” na paznokciach coś oryginalnego! Na AllePaznokcie.pl znajdziesz folie, które gwarantują ogrom możliwości stylizacji. Zaryzykujemy stwierdzenie, że za każdym razem uzyskasz dzięki nim coś innego, ale zawsze będzie to “coś wow”! Folię transferową nakłada się naprawdę prosto. Najczęściej rozpoczyna się od przycięcia jej do interesującego Cię rozmiaru. Potem przykleja się ją na warstwę dyspersyjną hybrydy i na końcu, gdy odbije się jej wzór, manicure kończy się aplikacją topu.

hity stycznia 2022 folia transferowa

AllePaznocie to SAME hity do stylizacji paznokci (i nie tylko)!

Hity stycznia 2022, które opisaliśmy w tekście, to tylko kilka spośród wielu fantastycznych produktów, które są chętnie kupowane przez paznokciomaniaczki. W sklepie internetowym AllePaznokcie znajdziesz zdecydowanie więcej rewelacyjnych preparatów! Gdybyśmy chcieli wymienić je wszystkie, tekst przypominałby raczej książkę, nie artykuł. Pamiętaj, że AllePaznokcie to nie tylko produkty do stylizacji paznokci. W ofercie e-sklepu znajdziesz także kosmetyki profesjonalne do twarzy, ciała oraz włosów. Co istotne – zawsze mamy atrakcyjne promocje i akcje specjalne, więc warto być na bieżąco z naszą stroną www i profilami w mediach społecznościowych. Zachęcamy więc do zaglądania na AllePaznokcie i kupowania nie tylko hitów stycznia 2022, ale i Twoich ukochanych produktów, które są dla Ciebie absolutnymi “pewniakami kosmetycznymi”! Życzymy udanych zakupów i znalezienia dla siebie wielu hitów – niezależnie od tego, czy będą się one zgadzać z tymi wymienionymi w tekście, czy też nie. W końcu najważniejsze, żeby zamówienie pasowało właśnie Tobie!

0