Bling it on! – błyszczące lakiery hybrydowe. Nowa kolekcja od MollyLac

by

Istnieją takie cechy lakierów do paznokci, które sprawiają, że są one modne niezależnie od pory roku czy sezonu! Należą do nich chociażby mocna pigmentacja czy unikatowe kolory. A co w przypadku, gdy hybryda wyróżnia się i tym, i tym…? Wtedy jest po prostu rewelacja! Błyszczące lakiery hybrydowe Bling it on! to doskonały przykład preparatów, które idealnie pasują zarówno na co dzień, jak i wielkie wyjście! Wśród ich 9 fenomenalnych kolorów można znaleźć zarówno jasne, jak i ciemne odcienie najbardziej popularnych barw. Dzięki temu sprawdzą się do niemal każdej stylizacji – i tej sportowej, i eleganckiej.

Lśnij pięknym blaskiem w każdej sytuacji!

Cała kolekcja błyszczących lakierów hybrydowych Bling it on! to paleta przepięknych barw w oryginalnych wydaniach. Nieprzytłaczająca biel, chłodny róż, fuksjowa wiśnia czy oceaniczna zieleń to tylko kilka spośród 9 hybryd z tej kolekcji marki MollyLac. Już same nazwy tych błyszczących lakierów hybrydowych są bardzo intrygujące. “Red me now”, “Frozen rose” lub “Sucree” świetnie odzwierciedlają efekt, jaki można dzięki nim uzyskać. Zresztą – zarówno kolekcja Bling it on!, jak i pozostałe z portfolio MollyLac posiadają również wiele innych – nie mniej ważnych – zalet.

Błyszczące lakiery hybrydowe Bling it on! MollyLac – zalety

Kolekcja błyszczących lakierów hybrydowych MollyLac Bling it on! to 9 fenomenalnych kolorów dla każdej kobiety! Przekonaj się, że mają one naprawdę wiele zalet, które sprawiają, że ich zakup to najlepsza możliwa decyzja!

Wysoka jakość

Błyszczące lakiery hybrydowe MollyLac to przykład preparatów, które charakteryzują się wysoką jakością. Co to oznacza? Wyróżniają się swoimi właściwościami – m.in. pigmentacją, kryciem czy konsystencją, o których nieco więcej napisaliśmy poniżej.

Maksymalna trwałość

Błyszczące lakiery hybrydowe z kolekcji Bling it on! utrzymują się na płytce nawet 4 tygodnie! Jest to trwałość, której mogą im pozazdrościć nawet produkty zdecydowanie bardziej ekskluzywnych marek. Jeżeli chcesz więc uzyskać spektakularny efekt, jednocześnie nie wydając wiele, lakiery MollyLac to zawsze doskonały pomysł!

Mocna pigmentacja

Patrząc na kolory błyszczących lakierów hybrydowych z kolekcji Bling it on!, już na pierwszy rzut oka widać ich maksymalną pigmentację. Są one dobrze widoczne na płytce i po prostu zachwycają! Każda kobieta, która lubi się wyróżniać, z pewnością doceni ich nasycenie.

Idealne krycie

Błyszczące lakiery hybrydowe z kolekcji Bling it on! MollyLac umożliwiają doskonałe krycie już po pomalowaniu paznokci jedną warstwą specyfiku! Pozwala to na oszczędność czasu podczas wykonywania manicure. Poza tym, dzięki temu jedna buteleczka preparatu wystarcza na zdecydowanie dłużej!

Doskonała konsystencja

Nawet jeśli nie masz dużej wprawy w wykonywaniu stylizacji paznokci, z pewnością poradzisz sobie z aplikacją tych błyszczących lakierów hybrydowych! Wszystko dzięki ich doskonałej konsystencji, która umożliwia szybkie nałożenie hybrydy w prosty sposób.

Kolekcja Bling it on! MollyLac – sposób użycia

Skoro wspomnieliśmy już o tym, że aplikacja tych błyszczących lakierów hybrydowych jest tak prosta, pora opisać cały proces. Oczywiście, rozpoczyna się on od odpowiedniego przygotowania płytki paznokcia, czyli nadania jej kształtu i zmatowienia, a także odsunięcia i usunięcia skórek. Następnie, po odtłuszczeniu płytki, można przejść do dalszych czynności.

Pierwszą z nich jest aplikacja minimalnej warstwy bazy i jej utwardzenie w lampie. W dalszej kolejności maluje się już płytkę, używając do tego oczywiście fantastycznych, błyszczących lakierów hybrydowych Bling it on! Warto pamiętać, by nakładać ich maksymalnie cienkie warstwy z uwagi na ich spektakularną pigmentację. Optymalnie jest zastosować dwie warstwy produktu. Potem pozostaje już tylko aplikacja lakieru nawierzchniowego, dedykowanego do tej kolekcji, by uzyskać maksymalne nabłyszczenie. Po utwardzeniu produktu manicure można już uznać za zakończony (chyba że chce się jeszcze ozdobić płytkę).

Kolekcja Bling it on! – doskonała solo, ale i świetna w towarzystwie!

Każdy z kolorów błyszczących lakierów hybrydowych z kolekcji Bling it on! MollyLac świetnie sprawdzi się zarówno samodzielnie na płytce, jak i w połączeniu z innymi produktami, np. zdobieniami. Dzięki temu za każdym razem możesz uzyskać zupełnie inny efekt na swoich paznokciach i stopniować go. W końcu nic dziwnego, jeżeli chcesz, aby Twoja stylizacja codzienna różniła się zdecydowanie od tej na najważniejsze wyjście! Z błyszczącymi lakierami hybrydowymi Bling it on! jest to jak najbardziej możliwe!

0