Jak uzupełnić hybrydę? Porady dla początkujących

by

Dlaczego kobiety tak uwielbiają manicure hybrydowy? Oczywiście, przede wszystkim za jego maksymalną trwałość! Najlepsze lakiery hybrydowe potrafią utrzymać się na płytce nawet 4 tygodnie! Czasami jednak zdarzy się tak, że nawet sprawdzona hybryda odpryśnie lub po prostu nie ma się tyle czasu, by usunąć poprzednią stylizację i wykonać nową. Co wtedy? Jak uzupełnić hybrydę, by cały proces był możliwie najkrótszy, maksymalnie prosty i stylizacja wciąż wyglądała naprawdę dobrze? Czy jest to w ogóle możliwe? Oczywiście, że tak! Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad, dzięki którym nawet najbardziej początkujące paznokciomaniaczki poradzą sobie z uzupełnieniem hybrydy! Zresztą… Przekonaj się o tym sama!

Chcesz zamaskować odrost hybrydy? Podkreśl go!

Zanim przejdziemy do porad dla początkujących paznokciomaniaczek, chcielibyśmy zacząć od jednej z najważniejszych zasad dotyczących tego, jak uzupełnić hybrydę. Jeśli zależy Ci na tym, by zamaskować odrost, najlepszym sposobem jest – paradoksalnie – jego podkreślenie! Mimo że brzmi to dość absurdalnie, uwierz, że naprawdę działa! Poniżej przedstawimy Ci kilka trików, jak uzupełnić hybrydę, by w prosty sposób uzyskać naprawdę spektakularny efekt! Niektóre paznokciomaniaczki twierdzą wręcz, że w rezultacie stylizacja staje się bardziej oryginalna i wygląda lepiej niż tuż po wykonaniu pierwotnego manicure! Nie wierzysz? Przekonaj się sama!

jak uzupełnić hybrydę

Domowe sposoby na uzupełnienie hybrydy

Czy sposoby, które znajdziesz poniżej, zrewolucjonizują Twoje podejście do uzupełniania hybrydy…? Być może! Uwierz, że nawet te kobiety, które dotychczas usuwały manicure hybrydowy od razu po pojawieniu się nawet minimalnego odrostu, po przetestowaniu tych metod zmieniły swoje zachowanie o 180 stopni! Mimo że mamy świadomość, iż teraz może Ci się to wydawać abstrakcyjne, ale nawet po 3-4 tygodniach jesteś w stanie “uratować” stylizację z odrostem i mieć “spokój” przez kolejnych kilka, a nawet kilkanaście dni!

French “inaczej” – rewelacyjny na odrost hybrydy!

Myśląc o francuskim manicure, na pewno masz przed oczami obraz paznokci pomalowanych na delikatny kolor, z białym zakończeniem. A może by go “odwrócić” i to, co w standardowym “frenchu” na górze, zrobić na dole…? Koniecznie wypróbuj takie rozwiązanie najpierw na jednym paznokciu, by zobaczyć, że efekt końcowy może przerosnąć Twoje najśmielsze oczekiwania! Oczywiście, odrostu nie musisz wcale malować akurat na biało – możesz równie dobrze użyć dowolnego koloru, jaki masz w domu – byle pasował do bazowego. Taka stylizacja wygląda po prostu rewelacyjnie i sprawdzi się doskonale zarówno na co dzień, jak i nawet na wieczorne wyjście!

Kryształki zamiast odrostu? Proste i efektowne równocześnie!

Kolejną – chyba nawet jeszcze prostszą – metodą na odrost hybrydy jest zastosowanie cyrkonii do paznokci lub innych kryształków tam, gdzie już nie masz lakieru. Mieniące się elementy na płytce nie tylko skutecznie odwrócą uwagę od odrostu, ale i dodadzą CI elegancji i szyku! Tak “poprawiony” manicure doskonale sprawdzi się nawet na najważniejszych uroczystościach, gdy potrzebujesz wyglądać po prostu olśniewająco! Zdradzimy Ci w sekrecie, że niektóre kobiety stosują ten trik z premedytacją tuż przed oficjalną okazją – właśnie dlatego, że umożliwia uzyskanie efektu wow w banalny sposób!

Brokatowe ombre jako “ratunek” na odrost!

Ostatnim trikiem, o którym chcielibyśmy Ci napisać, jest zastosowanie pyłku lub lakieru brokatowego nie tylko na odrost, ale i środkową część paznokcia. Tym sposobem możesz uzyskać efekt zbliżony do ombre, za którym szaleją miliony kobiety na całym świecie! Kluczem do sukcesu jest tu dobór pyłku do paznokci lub lakieru brokatowego, który dobrze będzie komponował się z kolorem Twoich hybryd. Co jednak w sytuacji, gdy nie masz w domu niczego takiego? Zawsze możesz samodzielnie stworzyć taki lakier! Wystarczy, że posiadasz sypki brokat oraz top coat i je wymieszasz!

jak uzupełnić hybrydę

Walka z odrostem nie musi być wcale skazana na porażkę!

Mamy głęboką nadzieję, że po przeczytaniu naszych porad, jak uzupełnić hybrydę, już nigdy nie będziesz załamywać rąk, widząc odrost na swoich paznokciach! Przecież to nie koniec świata! Jak widzisz, wystarczy naprawdę niewiele, by nie tylko uratować hybrydę, ale wyglądać jeszcze bardziej trendy! “Mniej znaczy lepiej” – ta zasada doskonale sprawdza się i podczas walki z odrostem hybrydy. Nawet najbardziej początkujące paznokciomaniaczki świetnie poradzą sobie z ubytkami lakieru, korzystając z trików, które znajdziesz w naszym dzisiejszym tekście. My możemy tylko życzyć Ci powodzenia i z pełnym przekonaniem napisać – “dasz radę”!

0