Pedicure z Pedixy Base i Top

by

Czy to już ten okres roku, gdy pedicure wraca do łask i kobiety zdecydowanie częściej (i chętniej) zajmują się również paznokciami u stóp? Nie da się ukryć, że zimą motywacja do regularnego wykonywania pedicure jest zdecydowanie mniejsza. Pedixy Base i Pedixy Top no wipe to produkty marki MollyLac, które ułatwiają stylizację paznokci u stóp. W czym tkwi ich sekret i jak je stosować, by uzyskać jak najlepsze efekty? Przeczytaj ten tekst, a następnie przetestuj produkty na własnych paznokciach!

Pedixy Base – wielofunkcyjna baza do paznokci u stóp

Zacznijmy od Pedixy Base od MollyLac – produktu nakładanego jeszcze przed malowaniem paznokci. Jest to preparat, który wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem i świetną trwałością. Jedną z jego największych zalet jest to, że można go używać zarówno pod lakiery hybrydowe, żele i akrylożele. To jednak nie wszystko!

Jest bardzo trwały

Szukasz produktu, który znacząco przedłuży trwałość Twojego pedicure? Pedixy Base jest w tym świetny! Tworzy “warstwę ochronną” paznokci i doskonale zabezpiecza je przed urazami.

Ma idealną konsystencję

Pedixy Base od MollyLac jest gęstą bazą, którą nakłada się prosto i szybko. Nie tworzy smug na paznokciach oraz może być wykorzystywana nawet przez początkujące paznokciomaniaczki.

baza do paznokci hybrydowych pedixy

Posiada warstwę inhibicyjną

Dzięki warstwie inhibicyjnej Pedixy Base od MollyLac, lakier hybrydowy idealnie trzyma się paznokci i nie ma mowy o żadnych odpryskach! Dlatego też produkt sprawdzi się nawet dla najbardziej zniszczonych i łamliwych paznokci.

Posiada zdecydowanie więcej zastosowań niż tylko wzmocnienie paznokci

Pedixy Base nie tylko wzmacnia paznokcie, ale i sprawdzi się do delikatnego ich przedłużenia oraz naprawy ubytków ich krawędzi. Najbardziej skuteczny jest oczywiście w połączeniu z Pedixy Top no wipe, choć nie jest to obligatoryjne, by podczas wykonywania pedicure używać zawsze obu produktów.

Pedixy Top no wipe – nabłyszczający top do pedicure

Pedixy Top no wipe to kolejny produkt z serii do pedicure od MollyLac. Ten top bez przemywania świetnie nabłyszcza i “zamyka” proces wykonania stylizacji paznokci u stóp. Jako że nie posiada warstwy dyspersyjnej, najlepiej sprawdzi się wtedy, gdy chcesz wzbogacić pedicure o zdobienie takie, jak np. pyłki, które wciera się w topy typu no wipe. Co istotne – podobnie jak w przypadku Pedixy Base, i ten produkt jest wyjątkowo elastyczny, posiada idealną gęstość oraz wysoką odporność na ścieranie.

Pedicure z użyciem Pedixy Base i Pedixy Top no wipe – krok po kroku

W jaki sposób wykonać pedicure przy użyciu obu produktów linii Pedixy od MollyLac?

Przygotuj paznokcie

Zacznij – standardowo – od przygotowania paznokci do dalszych zabiegów. Nadaj paznokciom idealny kształt oraz odsuń i/lub usuń skórki ręcznie lub przy użyciu frezarki. Nie zapomnij również o zmatowieniu paznokci polerką! Następnie użyj cleanera, by odtłuścić paznokcie.

Użyj Pedixy Base

W końcu przyszedł czas na użycie Pedixy Base od MollyLac! Zwykle wystarczy już jedna warstwa produktu. Jedynie w sytuacji, gdy chcesz delikatnie przedłużyć lub nadbudować paznokcie, nałóż drugą, nieco grubszą warstwę preparatu. Oczywiście, utwardź ją w lampie.

Pomaluj paznokcie

Ten etap jest Ci już z pewnością doskonale znany. Napiszemy więc po prostu, że proces malowania również warto wykonać dwukrotnie, za każdym razem utwardzając paznokcie w lampie.

Zastosuj Pedixy Top no wipe

Na zakończenie pedicure, by uzyskać efekt pięknie błyszczących się paznokci, użyj Pedixy Top no wipe. To “kropka nad i” stylizacji i etap, którego nie powinno zabraknąć podczas stylizacji!

pedixy base

Marzysz o estetycznym i trwałym pedicure? Koniecznie wypróbuj produkty linii Pedixy od MollyLac!

Jak widzisz, zarówno Pedixy Base, jak i Pedixy Top no wipe to produkty, które świetnie sprawdzą się podczas wykonania każdej stylizacji paznokci. Sprawią, że pedicure będzie trwały i bardzo estetyczny. Tym, co spodoba się z pewnością przede wszystkim początkującym paznokciomaniaczkom, jest fakt, że oba preparaty nie należą do problematycznych w aplikacji. Dzięki temu nawet te osoby, które na co dzień rzadko samodzielnie wykonują pedicure, uzyskają satysfakcjonujący efekt końcowy stylizacji.

Gdzie kupić produkty z serii Pedixy od MollyLac?

Jesteś ciekawa Pedixy Base i Pedixy Top no wipe? Oba te produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie! Możesz je kupić pojedynczo lub w zestawie, w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie! Decyzja należy do Ciebie, aczkolwiek my zawsze rekomendujemy używanie serii produktów, by uzyskać jak najlepszy efekt na paznokciach!

0