Jak zapuścić szybko paznokcie – Regeserum

by

Długie, piękne paznokcie to marzenie milionów kobiet. Niestety, w wielu przypadkach jedno wyklucza drugie. Co to oznacza? Po prostu długie paznokcie rzadko kiedy są piękne i – przede wszystkim – zdrowe! Co zrobić, by zapuścić szybko paznokcie, jednocześnie nie tylko ich nie niszcząc, a wręcz wzmacniając? Poznaj Regeserum – mleczną odżywkę-serum wzmacniającą do paznokci od MollyLac!

Regeserum – wszechstronny produkt, który zadba o Twoje paznokcie!

Jeżeli cenisz produkty do paznokci, które są multifunkcyjne i zastępują z powodzeniem wiele etapów pielęgnacji, Regeserum MollyLac to strzał w dziesiątkę! Jakie są jego zalety, że tyle kobiet określiło go już mianem “rewolucyjnego” i “bombowo skutecznego”? Oto one!

To witaminowa bomba dla paznokci!

Czy widziałaś już skład Regeserum od MollyLac? Jest on bogaty w substancje, które rewelacyjnie działają na paznokcie! To nie tylko witaminy, ale i biotyna, kwasy AHA, kofeina i Hexanal. Każdy z tych składników wykazuje inne właściwości, natomiast wszystkie razem fenomenalnie odżywiają paznokcie i wspierają ich wzrost. Ponadto, formuła produktu sprawia, że składniki preparatu skutecznie wnikają w głąb paznokci, intensyfikując efekt terapii. Warto wspomnieć, że Regeserum nie zawiera formaldehydu (w przeciwieństwie do wielu innych preparatów ochronnych).

Rewelacyjnie nawilża paznokcie

No właśnie… Nawilżenie paznokci to jedna z właściwości Regeserum, którą widać w bardzo krótkim czasie od rozpoczęcia kuracji Regeserum. Paznokcie nawilżone to paznokcie piękne i zdrowe. Dodatkowo – odpowiednie nawilżenie paznokci pozytywnie wpływa na efekty innych preparatów, nakładanych podczas manicure.

Skutecznie wzmacnia paznokcie

Wzmocnienie paznokci jest kolejną właściwością Regeserum, która na pewno zasługuje na wymienienie. Preparat ten sprawia, że paznokcie przestają się łamać i kruszyć. Dzięki temu każda stylizacja, jaką się wykonuje, jest trwalsza i bardziej spektakularna. Marzysz o tym, by każdy manicure wyglądał fantastycznie na paznokciach? Po Regeserum jest to jak najbardziej wysoce prawdopodobne!

odżywka do paznokci regeserum

Świetnie się aplikuje

Regeserum od MollyLac ma również świetną konsystencję. Bezpośrednio wpływa to na łatwość aplikacji produktu. Konsystencja Regeserum jest niesamowicie kremowa i “przyjemna” w nakładaniu. Dlatego też produkt aplikuje się bezproblemowo i z łatwością można uniknąć smug (nawet jeżeli jest się osobą początkującą)!

Nadaje paznokciom delikatny kolor

Wiele kobiet, używających Regeserum, nie nakłada już dodatkowo “koloru” na paznokcie. Jesteś ciekawa, dlaczego? Po prostu ta świetna odżywka-serum wzmacniające nadaje paznokciom delikatny, mleczny kolor. Naprawdę, nie potrzeba już wiele więcej, by móc cieszyć się przepięknym, eleganckim manicure. Dodatkowo, subtelny kolor produktu pomaga w “maskowaniu” niedoskonałości powierzchni paznokci.

Może być stosowany zarówno solo, jak i z innymi preparatami do paznokci

Z uwagi na swój delikatny kolor, Regeserum jest często określane jako produkt 2w1. 2w1, ponieważ pełni 2 funkcje – odżywki oraz lakieru do paznokci. Oczywiście, nie oznacza to jednak, że nie można go łączyć z lakierem klasycznym! W takim przypadku serum jest “podkładem” dla kolejnego produktu z kolorem. Co istotne – mleczna barwa preparatu nie wpływa znacząco na wygląd koloru lakieru do paznokci. Dlatego też nie musisz się martwić o uzyskany efekt!

Wspiera wzrost paznokci

Mimo że powtórzyliśmy to już wielokrotnie, zrobimy to raz jeszcze! Regeserum to produkt, który rewelacyjnie wspiera proces wzrostu paznokci. Jeżeli zależy Ci na tym, by zapuścić paznokcie szybko i skutecznie, koniecznie musisz go przetestować! Trudno o inny preparat, który byłby tak efektywny i wszechstronny! Wzmacniająca odżywka-serum do paznokci pozwoli Ci uzyskać twarde i jednocześnie elastyczne paznokcie, dodatkowo – mocne nawet przy spektakularnej ich długości!

regeserum

Zdrowy paznokieć to paznokieć, który szybciej rośnie!

Chcesz mieć długie paznokcie, które są jednocześnie mocne i bez nierówności oraz niedoskonałości? Wypróbuj mleczną odżywkę od MollyLac, a na pewno tego nie pożałujesz! Odżywka-serum wzmacniająca poprawia wygląd paznokci, zapobiega ich łamaniu, a także silnie regeneruje nawet najbardziej zniszczoną ich powierzchnię. Produkt jest dodatkowo bardzo wszechstronny i można go używać w połączeniu z lakierem lub jako samodzielny preparat. Regeserum to produkt dla niemal każdych paznokci! Wypróbuj go na swoich i koniecznie pochwal się rezultatami po zastosowaniu! Pamiętaj tylko o jednym – częstotliwość aplikacji produktu zależy od stanu Twoich paznokci.

0