Kompaktowa lampa led 86W do lakierów hybrydowych

by

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że manicure hybrydowy to najczęściej i najchętniej wybierany rodzaj stylizacji paznokci. Wśród produktów, które są niezbędne do jego wykonania, znajduje się m.in. lampa do utwardzania paznokci, np. kompaktowa lampa LED 86W. Dlaczego piszemy właśnie o niej? Jest to sprzęt, który właściwie nie ma żadnych wad, a tylko same zalety. Przekonaj się, dlaczego wybór kompaktowej lampy LED 86W jest dobrym pomysłem i kto powinien szczególnie rozważyć ten zakup.

Na co zwracać uwagę, wybierając lampę do utwardzania paznokci?

Zanim jednak przejdziemy do opisywania zalet kompaktowych lamp LED 86W, rozpocznijmy od omówienia rzeczy, na które należy zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru lampy do utwardzania paznokci.

Zastosowana technologia

Obecnie w sklepach i hurtowniach kosmetycznych znajdziesz lampy UV, LED oraz UV/LED. Które z nich są najlepsze? Wszystko zależy od Twoich preferencji. Wydaje się, że czas lamp UV już dawno minął i nie ma lepszego wyboru niż lampy LED lub UV/LED. Utwardzisz w nich masy zdobnicze i lakiery szybko, trwale i bezpiecznie. Koszt eksploatacji urządzeń jest również relatywnie niski. Warto więc porzucić pomysł zakupu lampy UV, nawet jeśli byłaś już na nią zdecydowana.

Wielkość

Jesteś stylistką, dysponujesz ogromnym gabinetem i nie szkoda Ci miejsca na duże sprzęty? Wybierz jedną z większych lamp do utwardzania lakieru. Kto jednak ma aż tak dobre warunki…? Obecnie istnieje raczej tendencja do wyboru kompaktowych sprzętów – sprzętów, które, mimo że zajmują niewiele miejsca, posiadają moc, która pozwala na skuteczne utwardzenie produktów do paznokci.

Moc

Jaka jest najlepsza moc lampy do utwardzania lakierów? Nieco z przekorą napiszemy – im większa, tym lepsza! Jeszcze nie tak dawno mówiło się, że 36W to absolutne minimum. Obecnie coraz częściej można zobaczyć lampy o zdecydowanie wyższej mocy. Świetnym wyborem jest chociażby urządzenie o mocy aż 86W.

Kształt

Lampy do utwardzania różnią się między sobą również kształtami. Latarka, słupek, a może tunel…? Decyzja należy tu już głównie do Ciebie. Każdy z tych wariantów posiada swoje miłośniczki, więc nie ma tu jednej, prawidłowej opcji.

Dodatkowe funkcjonalności

Jeżeli chodzi o dodatkowe funkcjonalności lamp do utwardzania, jest ich aktualnie naprawdę wiele. Sensor ruchu, automatyczne wyłączenie, dotykowy ekran… Długo można byłoby wymieniać. W tym przypadku również nie napiszemy Ci, co jest absolutnym must have, ponieważ każda paznokciomaniaczka na coś innego zwraca uwagę.

Kompaktowa lampa LED 86W – ogromna moc w małym urządzeniu

Biorąc pod uwagę wszystko to, co napisaliśmy powyżej, okazuje się, że – przynajmniej teoretycznie – najlepszym wyborem byłaby kompaktowa lampa LED o dużej mocy, np. 86W. Takie też urządzenia gorąco polecamy, ponieważ posiadają ogrom zalet. Zajmują niewiele miejsca, utwardzają szybko i skutecznie oraz została w nich zastosowana nowoczesna technologia, która z pewnością długo “nie wyjdzie z mody”. Kompaktowa lampa LED 86W sprawdzi się zarówno u profesjonalistek – stylistek paznokci, jak i osób, które wykonują manicure i/lub pedicure w zaciszu swojego domu. Można byłoby zapytać – czy to urządzenie ma w ogóle jakiekolwiek wady? Szczerze powiedziawszy, nie widzimy żadnych! Podobne zdanie na ten temat mają zresztą posiadaczki kompaktowych lamp LED 86W.

Gdzie można kupić kompaktowe lampy LED 86W?

Zastanawiasz się, gdzie kupić takie lampy do utwardzania lakieru? Z pewnością nie zdziwi Cię to, gdy napiszemy, że w sklepie internetowym AllePaznokcie, gdzie można znaleźć niemal wszystko do stylizacji paznokci! Na AllePaznokcie.pl znajdziesz dziesiątki sprzętów o różnych parametrach. Każdy z nich jest dokładnie opisany – wszystko po to, żebyś wybrała dokładnie takie urządzenie, jakie jest Ci potrzebne.

Dobra lampa do utwardzania to inwestycja na długo!

Jeżeli stoisz aktualnie przed decyzją, jaką lampę do utwardzania lakierów wybrać, nie śpiesz się z jej podjęciem. Pamiętaj, że jeśli wybierzesz dobrze, posłuży Ci naprawdę długo. Kompaktowa lampa LED 86W dobrej jakości to najlepszy wybór dla każdej paznokciomaniaczki, której zależy na szybkim i bezpiecznym utwardzaniu mas zdobniczych. Dodatkowo, nie zajmuje wiele miejsca, więc zmieści się na nawet najmniejszym stole lub biurku. Można pokusić się wręcz o stwierdzenie, że ten produkt nadaje się nawet do wzięcia na urlop czy jakikolwiek inny wyjazd. Podsumowując, kompaktowa lampa LED 86W to rewelacyjny wybór dla każdej osoby wykonującej manicure hybrydowy.

0