Metaliczne płatki do paznokci hitem 2020 roku

by

Czy nie masz czasami wrażenia, że coraz trudniej jest wykonać stylizację paznokci, która naprawdę wywoła efekt wow? Producenci specyfików do manicure prześcigają się w tworzeniu produktów, które służą do zdobień paznokci. Jednak, rzeczywistość jest taka, że większość z nich wygląda podobnie i daje zbliżone efekty. Tym bardziej powinien cieszyć fakt, że ostatnim hitem w manicure są metaliczne płatki do paznokci. Co sprawia, że stały się one tak popularne?

ALU – gorącym hitem wśród ozdób do paznokci

Chcesz, żeby Twoje paznokcie migotały i wyglądały niczym aluminium? Nic trudnego. Przetestuj cudowne metaliczne płatki do paznokci i uzyskaj wyjątkowy efekt w bardzo krótkim czasie. Ta ozdoba do paznokci ma niemal same zalety.

metaliczne płatki do paznokci

Atuty metalicznych płatków do paznokci

Te ozdoby do paznokci są rewelacyjnym rozwiązaniem dla każdej kobiety, która chce się wyróżnić.

Mocna pigmentacja

Metaliczne płatki do paznokci posiadają mocne nasycenie koloru. Dzięki temu nie musisz nawet używać lakieru pod spód, a i tak stylizacja będzie bardzo widoczna i przykuje uwagę.

Duży wybór kolorów

Metaliczne płatki do paznokci możesz kupić w 7 pięknych, mocnych kolorach. Dzięki temu, że występują one we wszystkich najpopularniejszych odcieniach, na pewno znajdziesz wśród nich wymarzony dla siebie!

Jeden produkt – nieskończenie wiele możliwości

Te ozdoby do paznokci wyglądają zawsze inaczej. Uzależnione jest to nie tylko od kąta padania światła, ale i sposobu naniesienia płatków, którego nie da się skopiować. To jest właśnie w tym wszystkim najpiękniejsze – ta niepowtarzalność… Nawet kupując tylko jeden rodzaj metalicznych płatków do paznokci, nie musisz się nigdy martwić o nudę na płytkach. Zawsze jesteś w stanie uzyskać wyjątkowy, migoczący efekt, którego nie da się skopiować jeden do jednego!

Metaliczne płatki do paznokci – metody aplikacji

Metaliczne płatki do paznokci są tak fantastyczne, że można je aplikować na różne sposoby. Opiszemy tu dwa najczęściej stosowane, żebyś zobaczyła choć ułamek możliwości, jakie możesz uzyskać dzięki ich wykorzystaniu.

Efekt tafli przypominającej ciekły metal

W jaki sposób uzyskać tak wyjątkowy, niecodzienny efekt na swoich płytkach? Zacznij od aplikacji bazy podkładowej i jej utwardzenia w lampie UV/LED. Następnie metaliczne płatki do paznokci wklep w powierzchnię całej płytki. Możesz do tego użyć pacynki czy pędzelka, ale jeśli nie masz takich przyrządów, równie dobrze wystarczą Ci do tego własne palce. Płatki, które nie trafią na paznokcie, usuń delikatnie szczoteczką i na zakończenie stylizacji – użyj topu. Jak widzisz, cały proces jest prosty i niewymagający wielkich umiejętności. A to tylko jedna z wielu możliwości aplikacji produktu…

Metaliczne drobinki o nieregularnych kształtach na płytce paznokci

Jeśli tylko chcesz, na paznokciach możesz w prosty sposób uzyskać także nieregularne kształty drobinek w metalicznym kolorze. W tym celu nałóż najpierw lakier hybrydowy, a następnie – top. Wynik stylizacji będzie się różnił w zależności od typu użytego produktu. Jeżeli wybierzesz top z warstwą dyspersyjną, uzyskasz dość mocno widoczny, niemal trójwymiarowy efekt. Decydując się natomiast na top bez dyspersji, otrzymasz zdecydowanie delikatniejszy manicure – bardziej przypominający folię. Po nałożeniu topu, przejdź do naniesienia płatków. Następnie ponów aplikację topu, utwardź paznokcie w lampie UV/LED i już! Proste, prawda? Najtrudniejsze w tym przypadku jest chyba podjęcie decyzji, na którą metodę stylizacji się zdecydować…

Olśnij innych swoim migoczącym manicure

Czy stylizacja z użyciem tej ozdoby do paznokci jest przeznaczona jedynie dla odważnych kobiet? Oczywiście, że nie! Każda dziewczyna może czuć się w niej dobrze – grunt to znaleźć odpowiedni balans między tym, co klasyczne i oryginalne. Nawet jeżeli na co dzień nie stawiasz na tak niecodzienny manicure, łącząc go z bardzo stonowanym outfitem, nie będzie wyglądał zbyt ostentacyjnie. Pamiętaj, że zawsze możesz zaaplikować tę ozdobę do paznokci na kilka palców – nie musisz nimi pokrywać wszystkich paznokci. Zresztą… decyzja zawsze należy do Ciebie i z pewnością podejmiesz najlepszą dla siebie.

Metaliczne płatki do paznokci hitem 2020 roku 1

Już same nazwy płatków zachęcają do zakupu

Intrygujący róż, ponętne srebro, a może pasjonująca czerwień…? Już same nazwy kombinacji kolorystycznych płatków do paznokci potrafią przekonać do zakupu! Łącząc je jeszcze z trwałością, mocną pigmentacją i nieograniczonymi możliwościami stylizacji, okazuje się, że metaliczne płatki do paznokci to coś, co po prostu trzeba mieć! I – co istotne – nie dotyczy to jedynie profesjonalistek, ale i paznokciomaniaczek z “krótkim stażem”.

czerwone paznokcie z metalicznym zdobieniem

Potrzebujesz więcej inspiracji? Sprawdź koniecznie nasz dział INSPIRACJE i wybierz swoją ulubioną stylizację paznokci!

0