Całe mnóstwo nowości specjalnie dla Ciebie!

by

W sklepie internetowym z kosmetykami AllePaznokcie znajdziesz nie tylko najlepsze produkty, które istnieją na rynku od lat, ale i wiele nowości! Wybieramy jednak tylko te rzeczy, które rzeczywiście są interesujące i wysokiej jakości. W dzisiejszym tekście zaprezentujemy Ci kilka nowości, które w ostatnim czasie pojawiły się w sklepie internetowym AllePaznokcie. Każda z nich wyróżnia się maksymalną jakością.

Nowości w AllePaznokcie

Zobacz produkty, które dopiero niedawno pojawiły się w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie, a już zachwyciły wiele naszych Klientek i Klientów!

Pochłaniacz pyłu 45W biały 858-5

Zacznijmy od estetycznego, workowego pochłaniacza pyłu. To produkt, który jest wręcz niezbędny w każdym gabinecie kosmetycznym, gdzie wykonuje się zabiegi stylizacji paznokci, choć nie tylko. Coraz częściej kobiety inwestują w tego typu urządzenie również do domu! Nowy pochłaniacz pyłu w naszej ofercie wyróżnia ergonomiczna budowa, wysoka moc i niezwykle wysoka wydajność. Dzięki posiadaniu aż trzech wiatraków, urządzenie jest w stanie zebrać niemal 100% całego pyłu. Obsługa pochłaniacza pyłu jest prosta i intuicyjna – nikt nie powinien mieć z nią problemu. Produkt jest certyfikowany, więc kupując go, ma się pewność, że jest bezpieczny i skuteczny.

Szablony formy do paznokci AllePaznokcie

Formy do paznokci AllePaznokcie to produkty świetnej jakości w super cenach! Często mówi się, że znalezienie odpowiednio sztywnego szablonu jest koniecznością, jeżeli chce się wykonywać spektakularne stylizacje. To sama prawda – dobre formy do paznokci ułatwiają wykonanie przedłużenia zarówno na ekstremalnie długich, jak i “tradycyjnych” kształtach salonowych. W ofercie AllePaznokcie znajduje się wiele rodzajów form. Wśród nowości znajdują się: panterka, kwiaty oraz kwiaty holo.

Kwiaty

Jednym z najbardziej podstawowych szablonów są kwiaty. Mają klasyczny kształt i boczną podziałkę na 7 długości. Wyróżniają się dużą powierzchnią klejącą, która zapewnia trwałość oraz maksymalne przylegania do paznokcia.

Kwiaty holo

Oto kolejny szablon do stylizacji salonowych i mistrzowskich. Kwiaty holo posiadają podziałkę na aż 14 jednostek, wykonasz więc nimi przedłużanie do naprawdę ekstremalnie długich paznokci. Posiadają, podobnie jak poprzednia nowość, mocny klej i doskonałą jakość wykonania. Co istotne – w przypadku kwiatów holo otwór szablonu jest tak dobrze wyprofilowany, że podczas wykonywania wielu stylizacji nie trzeba już dodatkowo docinać szablonu.

Panterka

Ten design zachwyci zarówno Ciebie, jak i Twoje Klientki! Szablon panterka posiada jedenaście długości, dodatkową perforację, a także dziurkowanie. Wszystko to ułatwia przedłużanie paznokci na formie. Szablon panterki, podobnie zresztą jak każdy inny, idealnie przylega do paznokci i nie powoduje podrażnień.

Żółwik ochronny na staw łokciowy Diamond Spark

Żółwiki ochronne doskonale chronią zdrowie stylistek z branży beauty, które pracują głównie dłońmi. Dzięki swojej konstrukcji, nie ograniczają ruchów w stawach. Ponadto, posiadają oryginalne wypełnienie, jakim są szklane, drobne kuleczki i warstwy ocieplin. Wszystko po to, by móc utrzymać i/lub ogrzać temperaturę stawu. Żółwik ochronny na staw łokciowy Diamond Spark dodatkowo poprawia krążenie krwi. Co istotne – produkt jest na gumie – w tym przypadku ozdobionej cyrkoniami. Umożliwia to jego dokładne zamocowanie.

nowości żółwik ochronny na łokieć

Bulion diamentowy Crystal AB 1 mm

Ostatnią nowością, o której chcielibyśmy wspomnieć, jest bulion diamentowy Crystal. Te mikroskopijne, diamentowe kawiory do manicure żelowego i hybrydowego, sprawdzą się przy niemal każdej stylizacji. Stosuje się go jak tradycyjny bulion lub ozdobę, służącą do zatapiania w żelu. Dzięki bulionowi można ożywić każdą stylizację. Wybór wariantu kolorystycznego jest w tym przypadku naprawdę trudny, ponieważ w sklepie internetowym AllePaznokcie znajdziesz aż dwadzieścia trzy, mocno nasycone kolory bulionu.

Testuj nowości i ciesz się kolejnymi perełkami w swojej kolekcji!

W sklepie internetowym AllePaznokcie każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno w zakładce PROMOCJE, jak i NOWOŚCI zobaczysz sama perełki. Nie znamy żadnej osoby, która nie przejrzałaby naszej oferty bez powiedzenia choć raz “muszę to mieć”! Jeżeli z podobnym entuzjazmem reagujesz na każdą kolejną nowość – świetnie! Nie ma tygodnia, żebyśmy nie wprowadzali do sklepu nowości. To nasza ogromna przewaga nad konkurencją i ukłon w Twoją stronę – stronę kobiety, która kocha testowanie nowych kosmetyków oraz nadal lubi uczyć się kolejnych rzeczy.

0