Warsztaty dla paznokciomaniaczek – kwiecień 2020

by

W jaki sposób pozyskiwać wiedzę z zakresu stylizacji paznokci? Teoria jest z pewnością istotna, ale zdecydowanie ważniejsza okazuje się być praktyka! Szkolenia i warsztaty to najlepsza metoda, by uczyć się nowych technik od najlepszych z branży. Akademia Allepaznokcie to cykl wydarzeń zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych stylistek paznokci. Poznaj naszą bogatą ofertę na kwiecień 2020.

Oferta szkoleń – kwiecień 2020

W kwietniu 2020 r. przygotowaliśmy szereg warsztatów i szkoleń zarówno dotyczących nowych technik stylizacji, jak i zdobień. Przekonaj się, co możemy Ci zaproponować.

Warsztaty Ballerina – 03.04.2020 r.

Chcesz nauczyć się, jak uzyskać ten dość oryginalny kształt na paznokciach? W ciągu 6-godzinnych warsztatów przećwiczysz cały proces stylizacji – od A do Z. Prowadząca odpowie także na wszystkie Twoje pytania.

Utwardzanie paznokci metodą żelową bez piłowania – 6.04.2020 r.

Czy istnieje jakiś sposób na skrócenie procesu utwardzania paznokci? Nasza specjalistka zna sposoby, którymi chętnie się z Tobą podzieli! W trakcie 7 godzin szkolenia poznasz wszystkie tajniki utwardzania paznokci metodą żelową bez piłowania. Nauczysz się tego od instruktorki z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Korekta paznokci rosnących w górę – 06.04.2020 r.

Jak korygować paznokcie rosnące w górę? Jak w poprawny sposób przedłużyć paznokieć? Na te i wiele innych pytań odpowie nasza doświadczona instruktorka. 4-godzinne warsztaty są dedykowane dla osób z co najmniej podstawową wiedzą z zakresu stylizacji płytki.

Manicure hybrydowy kombinowany – 07.04.2020 r.

Te warsztaty są przeznaczone nawet dla tych paznokciomaniaczek, które dopiero zaczynają przygodę ze stylizacją hybrydową. Chcesz poznać wszystkie tajniki manicure? Tych 6 godzin warsztatów na pewno nie będzie czasem straconym!

Akrylożel bez tajemnic – 15.04.2020 r.

Akrylożel daje szereg możliwości stylizacyjnych. Pozwala na uzupełnienie i wzmocnienie płytki, a także wykonanie przedłużenia na szablonie. Chcesz stać się mistrzynią w pracy z akrylożelem Powder Gel? Zapraszamy na to 5-godzinne szkolenie.

Nowatorskie Kształty Paznokci z Pauliną Pastuszak – 17.04.2020 r.

Jeśli się uczyć, to tylko od najlepszych! Paulina Pastuszak to niekwestionowana gwiazda w naszej branży! W trakcie szkolenia przećwiczysz z nią nadawanie najbardziej nowatorskich kształtów płytce, a także uzyskasz umiejętności z zakresu poprawnych technik piłowania i aplikacji masy. Oprócz wiedzy praktycznej, zdobędziesz także teoretyczną. Co istotne – na warsztaty należy przyjść z “gołymi” paznokciami.

Podstawy manicure hybrydowego – 20.04.2020 r.

Jest to jedno z tych szkoleń, w których może uczestniczyć dosłownie każda miłośniczka pięknych paznokci! W czasie jego trwania uzyskasz podstawową wiedzę z zakresu manicure hybrydowego – tak popularnej metody stylizacji. Gwarantujemy 6 godzin teorii połączonej z praktyką!

Manicure hybrydowy z wyrównaniem płytki pod skórki – 22.04.2020 r.

To kolejne szkolenie, dedykowane zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych paznokciomaniaczek. W trakcie 6 godzin przekonasz się, że manicure hybrydowy frezarkowy nie jest wcale taki trudny i można go opanować do perfekcji. Oczywiście, kluczem do sukcesu jest odpowiednia dawka praktyki!

BabyBoomer – 24.04.2020 r.

Stylizacja BabyBoomer to coś, co z pewnością zachwyci wiele panien młodych i miłośniczki stylu glamour! Na warsztatach czeka Cię 5 godzin ćwiczeń praktycznych, by zadowolić każdą, nawet najbardziej wymagającą klientkę. Oczywiście, szkolenie prowadzi doświadczona edukatorka MollyLac.

Frezarka bez tajemnic – 27.04.2020 r.

W jaki sposób szybko i – co najważniejsze – bezpiecznie obchodzić się z frezarką? Jak wybrać frezarkę idealną? Na tym szkoleniu nasza edukatorka rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące pracy z tym urządzeniem. 5 godzin bardzo wartościowego szkolenia – tylko u nas!

One Stroke Gel by Pablo Rozz – 27.04.2020 r.

7 godzin szkolenia z niekwestionowaną gwiazdą stylizacji paznokci – takie rzeczy dzięki Akademii Allepaznokcie! W trakcie warsztatów poznasz techniki i wzory zdobienia one stroke gelem. Dowiesz się wiele na temat tej spektakularnej stylizacji i przećwiczysz ją wielokrotnie, by dojść w niej do perfekcji. Brzmi rewelacyjnie, prawda…? Pablo Rozz w Akademii Allepaznokcie!

Perfekcyjny migdał by Pablo Rozz – 28.04.2020 r.

To szkolenie powinno być niezbędne dla każdej paznokciomaniaczki, która chce udoskonalić swój warsztat w zakresie nadawania kształtu płytce! Naucz się wykonać “migdał idealny” i dowiedz się, jakich błędów unikać, by Twoje stylizacje były spektakularne, a nie zabierały Ci zbyt wiele czasu. Pablo Rozz to osoba, która jest wręcz stworzona do przeprowadzenia takiego szkolenia! Gwarantujemy, że będziesz zadowolona!

Tempo pracy + żel combo – doszkolenie – 29.04.2020 r.

6 godzin, 2 zagadnienia, nasza jedyna w swoim rodzaju Julia Chaładzińska-Sasin – to się musi udać! Naucz się, jak “podkręcić” tempo swojej pracy, nie tracąc na jej jakości. Podszkol swoją technikę pracy z systemem żelowym! Gwarantujemy ogrom wiedzy i masę inspiracji!

Inwestuj w siebie – to się zawsze opłaca

Pamiętaj, że inwestycja w siebie i swoje umiejętności to coś, co się zawsze w późniejszym czasie zwraca (i to z nawiązką)! Nie rozwijając się, nie sposób osiągnąć sukcesu… W stylizacji paznokci trendy i techniki zmieniają się jak w kalejdoskopie. Prędzej czy później z pewnością któraś z Twoich klientek zapyta o możliwość wykonania nowej stylizacji… Zanim ktoś zaskoczy Ciebie, Ty zaskoczysz innych swoimi nowymi umiejętnościami! Zachęcamy do zapisów! Więcej o naszych warsztatach na naszym FB!

0