Powder Gel i nowe dual formy do perfekcyjnego kształtu

by

Potrzebujesz czegoś, co wzmocni Twoje paznokcie? Marzą Ci się piękne, długie paznokcie lub chcesz zmienić ich kształt w prosty i szybki sposób? Wypróbuj Powder Gel od AllePaznokcie i nowe dual formy do szybkiej stylizacji paznokci! Przy użyciu tych produktów jesteś w stanie zaoszczędzić nawet 85% czasu pracy! To ogromna wygoda i komfort dla każdej paznokciomaniaczki! Jesteś ciekawa, co to za produkty i w czym tkwi ich fenomen?

Powder Gel AllePaznokcie – innowacyjny akrylożel dla wymagających

Powder Gel od AllePaznokcie to innowacyjny produkt budujący do wzmocnienia i przedłużenia paznokci. Jako akrylożel, łączy w sobie to, co najlepsze z akrylu i żelu. Dzięki temu pokochało go już tyle kobiet, które wymagają od produktu do modelowania paznokci naprawdę wiele. Jakie są największe zalety Powder Gel od AllePaznokcie?

wzornik powder gel

Zalety Powder Gel AllePaznokcie

Powder Gel AllePaznokcie to akrylożel, który ma ogrom zalet. Poznaj te najważniejsze, które wpływają na jego wysoką ocenę u paznokciomaniaczek.

Ma idealną konsystencję

Jak już wspomnieliśmy, Powder Gel AllePaznokcie jest akrylożelem. To jedyny taki preparat, który łączy największe zalety akrylu i żelu (zresztą, jak sama jego nazwa wskazuje). Jest mocny, ale i elastyczny. Dodatkowo – jego konsystencja – bardzo przypominająca mus – jest wręcz obłędna! Powder Gel AllePaznokcie jest na tyle gęsty, że nie trzeba się obawiać zalanych skórek, co potrafi spędzać sen z powiek wielu paznokciomaniaczkom.

Jest multifunkcyjny

Rewolucyjny Powder Gel od AllePaznokcie posiada wiele funkcji. Wykorzystuje się go przede wszystkim do modelowania i stylizowania paznokci, choć nie tylko. Jego właściwości wzmacniające są bardzo poszukiwane szczególnie u tych kobiet, które nie mogą pochwalić się mocnymi i zdrowymi paznokciami. Produkt służy ponadto do przedłużania paznokci, więc ilość jego zastosowań jest naprawdę imponująca.

Nadaje piękny, subtelny kolor

Powder Gel AllePaznokcie występuje w pięciu wersjach kolorystycznych. Oznacza to, że można go używać nie tylko w charakterze produktu do modelowania i stylizacji, ale i lakieru do paznokci! To jeden z produktów marki AllePaznokcie, który potrafi “zrobić” niemal cały manicure!

Szybko (i relatywnie prosto) się go aplikuje

Pierwszą zaletą Powder Gel od AllePaznokcie, którą opisaliśmy, była idealna konsystencja produktu. To właśnie ona w największym stopniu wpływa na szybkość i łatwość aplikacji preparatu. Jednofazowy Powder Gel się nie zapowietrza, nie zalewa skórek, nie żółknie… Dzięki temu nakłada się go nie tylko szybko, ale i wygląda dobrze na paznokciach przez długi czas! Warto jednak pamiętać, że – aby uzyskać największy komfort podczas stylizacji – warto korzystać także z produktów uzupełniających, do których należą m.in. Dual Form, czyli formy wielokrotnego użytku.

Dual form, by uzyskać piękne i zadbane paznokcie w kilka chwil

Marzą Ci się paznokcie o idealnym kształcie? Nie masz cierpliwości do “zapuszczenia” paznokci lub są one zbyt zniszczone, a chcesz móc chwalić się długimi paznokciami? Nowe formy dual, dostępne w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie totalnie zrewolucjonizowały oblicze stylizacji paznokci. To nowatorskie rozwiązanie, które jest nie tylko skuteczne, ale i atrakcyjne cenowo. Wszystko dlatego, że produkt jest wielokrotnego użytku i się – kolokwialnie rzecz ujmując – nie psuje.

Jak nakładać dual form?

W jaki sposób wykonać cały proces stylizacji paznokci z użyciem form dual? Zacznij od tego, że dopasujesz do swojego paznokcia. W dalszej kolejności bardzo starannie oczyść, wysusz i opiłuj paznokcie, należy dokładnie zmatowić, odtłuścić i wypiłować kształt paznokci a potem nałóż odpowiednią bazę. Bezpośrednio na dual form nałóż optymalną ilość akrylożelu i przyłóż go do paznokci. Po utwardzeniu w lampie podważ dual form i na zakończenie nałóż np. Rubber Doctor, jeden z najlepszych topów od MollyLac.

dual formy do żelu

Chcesz, aby Twoje paznokcie miały perfekcyjny kształt? Tych produktów nie może zabraknąć w Twoim przyborniku!

Przypomnijmy, jakie produkty Ci się przydadzą, by uzyskać idealny kształt paznokci. Są to – oprócz zaprezentowanych przez nas już Powder Gel AllePaznokcie oraz dual form – również płyn do moczenia pędzelków (np. Slip Solution) oraz pędzelek silikonowy do aplikacji. Dzięki tym preparatom niemal każda kobieta będzie mogła samodzielnie wykonać manicure, który nie tylko wzmocni jej paznokcie, ale i je doskonale wymodeluje czy przedłuży. Pamiętaj, że wszystkie powyższe produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie – prawdopodobnie najlepszym e-sklepie z kosmetykami!

0