Zalety posiadania profesjonalnych lakierów hybrydowych w swoim salonie

by

Lakiery hybrydowe są obecnie must-have każdego salonu kosmetycznego. Te trwałe, mocno napigmentowane lakiery mają zdecydowanie więcej zwolenniczek niż lakiery standardowe.

Jakie są zalety posiadania lakierów hybrydowych w salonie kosmetycznym?

Istnieje co najmniej kilka powodów, dla których profesjonalne lakiery hybrydowe są tak uwielbiane przez kobiety na całym świecie. Oto niektóre z nich.

lakiery hybrydowe

Profesjonalne lakiery hybrydowe są trwałe

Jak długo utrzymuje się manicure klasyczny? Wykonując codzienne prace domowe, w nienaruszonym stanie pozostaje nie dłużej niż 7 dni. Jak jest z profesjonalnym lakierem hybrydowym? Tu sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Dzięki jego utwardzeniu za pomocą lampy UV lub LED, utrzymuje się on na paznokciach nawet kilka tygodni. Cena lakieru hybrydowego jest więc wyższa, ale ten koszt wynika z jego przedłużonej trwałości. Poza tym, manicure tego typu wykonuje się rzadziej, co jest oszczędnością czasu. Jako że poruszyliśmy już kwestię czasu…

Lakiery hybrydowe schną błyskawicznie

Po wykonaniu klasycznego manicure należy zaczekać na całkowite wyschnięcie lakieru. Niestety, bardzo często zdarza się tak, że Klientka się za bardzo śpieszy i poprawki trzeba wykonać jeszcze przed jej wyjściem z salonu. Takiej sytuacji w przypadku profesjonalnych lakierów hybrydowych po prostu nie ma. Wystarczą 2 minuty pod lampą UV, żeby lakier całkowicie wysechł. Na korzyść manicure wykonanego za pomocą profesjonalnych lakierów hybrydowych przemawia również łatwość jego wykonania…

Malowanie lakierami hybrydowymi to czysta przyjemność

Wykonywanie manicure hybrydowego jest bardzo proste i przyjemne. Nawet jeżeli trzeba nałożyć więcej jego warstw – manicure będzie wyglądać dobrze. Co istotne – nie trzeba obawiać się o efekt “sztuczności” – profesjonalne lakiery hybrydowe to gwarancja estetycznego wyglądu paznokci niezależnie od ilości nałożonych warstw.

kolorowe lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe nie wysychają

Z pewnością w swoim salonie masz wiele klasycznych lakierów do paznokci. Czy bywa tak, że mniej popularne kolory wyrzucasz po upływie kilku miesięcy z powodu ich zaschnięcia? W przypadku lakierów hybrydowych taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Z prostego powodu – takie lakiery nie zasychają. Ich konsystencja jest wciąż taka sama – nawet pomimo upływu czasu.

Manicure hybrydowy wzmacnia paznokcie

Często mówi się, że manicure niszczy paznokcie. Nic bardziej mylnego – w przypadku manicure hybrydowego są one wzmocnione i odżywione. Zadowolone Klientki to lojalne Klientki, więc warto posiadać w swojej ofercie profesjonalne lakiery hybrydowe. Wybór ich kolorów jest ogromny, a cena lakierów hybrydowych – coraz bardziej korzystna. Szczególnie, gdy kupuje się je w hurtowni.

Pokaż mi swoje dłonie, a powiem Ci, kim jesteś…

Dłonie są wizytówką każdego z nas. Zadbane, estetyczne, z pięknym manicure sprawią, że nasza pewność siebie wzrośnie. Brak zmartwień o aktualny stan lakieru i paznokci to ogromna korzyść. Tym bardziej warto zainwestować w posiadanie profesjonalnych lakierów hybrydowych i poszerzenie oferty o tę metodę pielęgnacji dłoni.

molly lac lakiery hybrydowe

0

Brak Komentarzy

What do you think?