Dual formy – jak wybrać najlepsze?

by

Czy wiesz, czym są dual formy? Służą one do przedłużania paznokci akrylożelem. Posiadają ogrom zalet, więc są często i chętnie kupowane przez paznokciomaniaczki. Warto jednak wspomnieć, że występują w różnych rozmiarach. Jak wybrać najlepsze? Przeczytaj ten tekst, a dual formy nie będą mieć przed Tobą żadnych tajemnic!

Dual formy – zalety

Jeszcze zanim przejdziemy do wskazówek dotyczących wyboru najlepszych dual form, chcielibyśmy na chwilę zatrzymać się przy ich zaletach. W końcu nie każdy musi mieć doświadczenie w ich używaniu i być może dobrze zacząć od wyjaśnienia, dlaczego warto zainwestować w ich zakup.

Można ich używać wiele razy

Kupując dual formy, masz gwarancję, że to nie produkt “na jedno użycie”. Formy ściąga się po utwardzeniu stylizacji i nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać je jeszcze wiele razy. Jest to nie tylko wygoda, ale i oszczędność pieniędzy.

dual formy do żelu

Pozwalają na szybkie i proste wykonanie manicure

Dual formy zostały stworzone w taki sposób, by praca z nimi była bezproblemowa i szybka. Co istotne – nawet jeżeli popełnisz błąd podczas przedłużania paznokci akrylożelem, w każdym momencie możesz go poprawić, używając do tego pędzelka nasączonego liquidem. Dzięki temu nie jest to wcale produkt jedynie dla zaawansowanych stylistek!

Uzyskasz dzięki nim idealny kształt paznokci

Szukasz sposobu, by osiągnąć wymarzony, idealny kształt paznokci? Dual formy mogą okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Wystarczy wybrać odpowiednio wyprofilowaną formę, by w relatywnie prosty sposób uzyskać perfekcyjne paznokcie.

Są bardzo trwałe i elastyczne

Zastanawiasz się, ile aplikacji “wytrzymują” dual formy? Oczywiście, nie możemy Ci podać konkretnej liczby, ale gwarantujemy, że ich trwałość jest naprawdę spektakularna! Wynika to między innymi z ich elastyczności. Zarówno podczas ich nakładania i ściągania, jak również – procesu przedłużania paznokci nie musisz się obawiać ich uszkodzenia.

dual formy

Jak wybrać dual formy?

Dual formy są w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie z reguły sprzedawane po 100-120 sztuk (dostępnych w różnych rozmiarach). Dzięki temu zdecydowanie łatwiej jest wybrać odpowiedni rozmiar produktu.

W jaki sposób to zrobić? Najlepiej (i najprościej) jest przyłożyć poszczególne rozmiary do swoich naturalnych paznokci i wybrać ten, który będzie najbardziej zbliżony wielkością.

Proces przedłużania paznokci akrylożelem z dual formami

Wśród licznych zalet dual form wymieniliśmy m.in. łatwość wykonania przedłużania paznokci. Jest to oczywiście prawdą. Sprawdź, jak wygląda cały proces – krok po kroku.

Najpierw dobierz rozmiar dual formy do swoich paznokci. Gdy już to zrobisz, zacznij od nałożenia niewielkiej porcji akrylożelu na wewnętrzną stronę formy. Poznasz ją po tym, że jest wklęsła. Dalszy etap prac to już równomierne i dokładne rozprowadzenie masy na formie, a następnie – nałożenie jej na paznokieć. Aby proces przedłużania zakończył się sukcesem, należy jeszcze utwardzić paznokcie w lampie.

Kolejne czynności to tylko delikatne podważenie formy i oderwanie jej od już utwardzonej masy. Nie musisz obawiać się uszkodzenia dual formy, ponieważ jest to produkt bardzo elastyczny i trwały.

Co dalej? Możesz oczywiście kontynuować wykonanie manicure, nic nie stoi na przeszkodzie, by dowolnie ozdobić paznokcie i – tym samym – uzyskać jeszcze lepszy efekt stylizacji.

formy dual

Dual formy to świetny sposób na uzyskanie idealnej krzywej C!

Marzą Ci się paznokcie o idealnym kształcie, a nie jesteś w stanie ich uzyskać? Dual formy mogą stać się antidotum na Twój problem! Dzięki nim sprawnie i bez większych kłopotów uzyskasz idealną krzywą C, a Twoje paznokcie będą wyglądać naprawdę pięknie!
Trwałe i elastyczne dual formy wielokrotnego użytku kupisz oczywiście w naszym sklepie internetowym z kosmetykami AllePaznokcie. Są one dostępne w wielu opcjach, abyś mogła wybrać zestaw, który będzie Ci najbardziej odpowiadał.

Zakup dual form to niewielki wydatek, który jednak umożliwi uzyskanie naprawdę spektakularnego efektu na paznokciach. Warto przetestować ten produkt do przedłużania paznokci i na własnej skórze (a raczej dłoniach) przekonać się, że jest po prostu świetny!

0