Jak używać pyłków do paznokci?

by

Pyłki do paznokci to produkty, które odmienią wygląd każdej stylizacji! Pozwolą Ci uzyskać spektakularny manicure w naprawdę prosty sposób. Jak używać pyłków do paznokci? Jeśli i Ty zastanawiasz się, jak nakładać pyłki, by Twoja stylizacja paznokci wyglądała fenomenalnie, mamy coś dla Ciebie! Przygotowaliśmy krótki poradnik o tym, jak używać pyłków do paznokci. Zapoznaj się z nim, a z pewnością zrobisz to bez najmniejszych problemów!

Pyłki do paznokci – rodzaje

Weszłaś na stronę naszego sklepu internetowego AllePaznokcie i wybór pyłków Cię totalnie przytłoczył? Wcale nas to nie dziwi – doskonale wiemy, że nasza oferta jest naprawdę bogata.

Pyłki do paznokci występują w wielu rodzajach, pozwalających na uzyskanie różnych efektów. Holo, lustro, szkło, a może deja vu…? To tylko kilka z nich – wszystkich nie będziemy tu wypisywać, bo lista byłaby stanowczo zbyt długa.

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z samodzielnym wykonywaniem manicure, być może zastanawiasz się, czy pyłki są dla Ciebie i czy będziesz potrafiła je nałożyć na paznokcie. Nie martw się tym jednak w ogóle – aplikacja tych produktów do zdobień jest jedną z najszybszych i najprostszych, naprawdę! Wystarczy tak niewiele, by uzyskać super spektakularny efekt. Gwarantujemy Ci, że uda Ci się “wyczarować” oryginalny manicure szybciej niż myślisz!

jak uzywać pyłków do paznokci ice crush

Kilka sprawdzonych metod, jak używać pyłków do paznokci

Zacznijmy od tego, że często bywa tak, że jeden rodzaj pyłku może być aplikowany na wiele sposobów. Każdy z nich natomiast pozwoli Ci na uzyskanie nieco innego efektu na paznokciach. Warto wiedzieć, jakie są sprawdzone metody aplikacji pyłków i stosować je w zależności od rodzaju pyłku, na jaki masz ochotę lub efektu, jaki chcesz uzyskać.

Pyłki wcierane w warstwę dyspersyjną

Wiele paznokciomaniaczek twierdzi, że jest to jedna z najprostszych metod aplikacji pyłków. Sam proces wcierania jest banalnie prosty i jesteśmy przekonani, że możliwy do wykonania dla każdego.

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu dość mocnego i wyraźnego efektu na paznokciach, wcieraj pyłki w warstwę dyspersyjną. Świetnie sprawdzi się do tego chociażby pacynka do pyłków, którą także kupisz na allepaznokcie.pl, lecz możesz to robić także palcem.

Dzięki temu, że pyłki z reguły występują w nieregularnych kształtach i różnych kolorach, w ogóle nie musisz się martwić o to, czy nie będą wyglądać źle na paznokciach. Co ważne – za każdym razem, nawet aplikując pyłki tą samą metodą, uzyskasz inny efekt manicure! To ogromny plus – szczególnie dla dziewczyn, które nie lubią “nudy” w stylizacji paznokci!

manicure z pyłkami do paznokci

Pyłki wcierane w utwardzony dry top

Pyłki do paznokci mogą być również wcierane w utwardzony dry top, czyli top bez przemywania, o rzadkiej konsystencji, bez warstwy dyspersyjnej. Ten produkt jest wręcz stworzony “pod pyłki”, więc taka stylizacja będzie oryginalna i bardzo spektakularna.

Zastanawiasz się, czym wetrzeć pyłek w utwardzony dry top? Najlepiej to zrobić palcem lub – tak jak w poprzednim sposobie – specjalną pacynką. Wówczas manicure będzie wyglądał najlepiej.

Specjalistki AllePaznokcie polecają Mirror top, który jest dedykowany do pyłków typu lustro. Wszystkie tego rodzaju pyłki wcierają się w niego z niezwykła łatwością, nie powodując żadnych „przetarć” i prześwitów!

Pyłki posypywane na mokrą, jeszcze nieutwardzoną warstwę lakieru

Pyłkami można posypywać także mokrą, nieutwardzoną jeszcze warstwę lakieru do paznokci. Wydaje Ci się, że na osiągnięcie super efektu w tym przypadku będziesz musiała bardzo długo czekać? Otóż – niekoniecznie! Często im bardziej nieregularna aplikacja, tym lepszy późniejszy efekt manicure.

Jak używać pyłków do paznokci – pyłki “pokrywane” topem

Pyłki można wcierać w top lub – wręcz przeciwnie – to top może pokryć pyłki. Jest to bardzo proste i – jednocześnie – pozwala na uzyskanie maksymalnie trwałej stylizacji paznokci. Często bywa też tak, że pokrycie pyłku topem jest opcjonalne i zależy od podjętej przez Ciebie decyzji co do sposobu aplikacji.

Aplikacja pyłków do paznokci jest naprawdę prosta!

Warto znaleźć “swój sposób” na pyłki do paznokci! Jak widzisz, możliwości jest naprawdę wiele!

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące „jak uzywać pyłków do paznokci” są dostępne także w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie. Warto kupować produkty do manicure w sprawdzonych i wiarygodnych miejscach w Sieci. Wtedy masz gwarancję, że nabędziesz towar wysokiej jakości i otrzymasz komplet informacji z nim związanych, w tym z jego aplikacją.

0