Lakiery do paznokci w większych pojemnościach – to się opłaca!

Bogata oferta hybrydowych lakierów do paznokci może przyprawić o zawrót głowy. Ilość ich rodzajów i kolorów powoduje, że ciężko podjąć decyzję, które wybrać. Zastanawiając się nad zakupem lakierów hybrydowych, najczęściej bierze się pod uwagę markę, gamę kolorów, cenę i dostępne pojemności. O ile dwa pierwsze czynniki są kwestią indywidualnych preferencji kupującego, koszt zakupu jest ściśle związany między innymi z wielkością opakowania… Czy rzeczywiście większe pojemności wychodzą korzystniej cenowo?

Duże znaczy tańsze!

Jednym z większych błędów w trakcie analizy oferty hurtowni lakierów hybrydowych jest branie pod uwagę jedynie cen ostatecznych towarów. Zdecydowanie lepszym podejściem jest porównywanie cen za określoną ilość mililitrów hybrydowych lakierów do paznokci. Dopiero wtedy można dostrzec, że większe pojemności wychodzą zdecydowanie bardziej korzystnie cenowo. Często Klienci obawiają się jednak zakupu większych opakowań. Dlaczego?

lakiery do paznokci o różnych pojemnościach

Co w sytuacji, gdy lakier hybrydowy zaschnie przed całkowitym zużyciem?

Klienci hurtowni i sklepów z lakierami hybrydowymi często pytają sprzedawców, co zrobić w sytuacji, gdy lakier zaschnie przed jego całkowitym zużyciem. Na szczęście w przypadku lakierów hybrydowych, przechowywanych w odpowiedni sposób, ten problem nie istnieje. Nawet biorąc pod uwagę mniejsze ich zużycie z uwagi na przedłużoną trwałość manicure hybrydowego, nie trzeba obawiać się zaschnięcia lub zgęstnienia lakieru. Warto wziąć pod uwagę również kwestie proekologiczne (przede wszystkim zero waste).

Molly Lac lakiery do paznokci

Większe opakowanie to mniejsze straty

Warto pamiętać, że nie sposób zużyć 100% lakieru do paznokci. Zakup większego opakowania to gwarancja utraty mniejszej ilości lakieru. Obecnie, przy coraz większej świadomości ludzi na kwestie związane z ekologią, częściej zwraca się uwagę na to, żeby nie wyrzucać większej ilości surowca niż jest to konieczne. Wykorzystanie lakieru do paznokci niemal do ostatniej kropli pozwoli również na wykonanie nim większej ilości manicure hybrydowego…

lakiery hybrydowe do paznokci

Możliwość obniżenia kosztów usług przy zachowaniu ustalonej marży

Co ma wpływ na cenę Twoich usług? Koszt wynajmu lokalu, mediów i co jeszcze…? Z pewnością cena zakupu i zużycie surowców używanych w trakcie wykonywania zabiegów. Decydując się na wybór lakierów hybrydowych do paznokci w większych pojemnościach – oszczędzasz nawet kilkadziesiąt procent w stosunku do pojemności standardowych. Dzięki temu, przy założeniu, że zużyjesz taką samą ilość lakieru, będzie Cię to kosztowało mniej. Biorąc to pod uwagę, możesz stworzyć ofertę promocyjną lub po prostu ustalić taką cenę na manicure hybrydowy, która sprawi, że poszerzy Ci się grono Klientek, co wygeneruje większy zysk. Wszystko składa się w jedną całość, prawda?

allepaznokcie lakiery hybrydowe

Zakup dużych pojemności się opłaca

Można dokonywać wielu kalkulacji, ale nawet biorąc pod uwagę okresowe promocje, duże pojemności są po prostu bardziej korzystne cenowo. Dodając do tego kwestie proekologiczne, nie ma chyba wątpliwości, że warto zainwestować w coś, co przynosi same korzyści – i dla Twojego biznesu, i środowiska.

0

No Comments Yet.

What do you think?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *