Lakiery świecące w ciemności – Night Glowing 4w1

by

Szukasz sposobu na efektowny i oryginalny manicure? Koniecznie przetestuj lakiery świecące w ciemności! Kolekcja MollyLac Night Glowing 4w1 to 9 absolutnie fantastycznych hybryd o fenomenalnych właściwościach. Odkryj ją w pełni i wykorzystaj możliwości, jakie daje jej użycie!

Lakiery świecące w ciemności – absolutny bestseller marki MollyLac!

Ta kolekcja magnetycznych lakierów hybrydowych marki MollyLac daje ogrom możliwości stylizacji paznokci! Każdy z 9 odcieni tworzących kolekcję Night Glowing pozwala na uzyskanie spektakularnego efektu manicure. I to na wiele sposobów!

Dzięki wszechstronności lakierów z kolekcji Night Glowing marki MollyLac, Twoje paznokcie mogą za każdym razem wyglądać inaczej. Z ich udziałem wykonasz zarówno jednobarwną stylizację z efektownym połyskiem, jak i tzw. cat eye (i to na kilka sposobów)! Dodatkowo, hybrydy linii Night Glowing posiadają właściwość, jaką jest świecenie w ciemnościach. W efekcie, Twoje paznokcie zyskają przepiękną, neonową poświatę, gdy tylko wejdziesz do nieoświetlonego (lub słabo oświetlonego) pomieszczenia.

Czy może być jeszcze lepiej…?

lakiery świecące w ciemności Molly lac

Kolory hybryd kolekcji Night Glowing MollyLac

Jeżeli chodzi o kolory lakierów hybrydowych z linii Night Glowing MollyLac, znajdziesz wśród nich zarówno te bardziej stonowane, jak i mocno oryginalne. Szary, czerwony, zielony, a może fioletowy…? To tylko kilka spośród 9 odcieni hybryd świecących w ciemności – nowości w ofercie MollyLac.

Jedno jest pewne – każda paznokciomaniaczka znajdzie wśród nich kolor idealny dla siebie.

lakiery świecące w ciemności od Molly Lac

Lakiery świecące w ciemności – zalety

Cała kolekcja lakierów hybrydowych Night Glowing 4w1 marki MollyLac posiada ogrom zalet – zarówno tych bardziej, jak i mniej oczywistych. Odkryj je wszystkie!

Dają wiele możliwości stylizacji

Zacznijmy od tego, co najbardziej oczywiste, ale – mimo wszystko – warte podkreślenia. Dzięki hybrydom Night Glowing 4w1 od MollyLac każda Twoja stylizacja może wyglądać zupełnie inaczej! Używając ich podczas wykonywania manicure, w prosty sposób uzyskasz zarówno jednobarwną, minimalistyczną stylizację, jak i spektakularny, oryginalny efekt.

Co powiesz na błyszczące paznokcie ze świetlistą linią, podkreślającą kolor? Albo manicure, który w ciemnych pomieszczeniach zaczyna wyglądać zupełnie inaczej niż w świetle? Opcji jest naprawdę wiele! To tylko od Ciebie zależy, z których skorzystasz!

Molly Lac lakiery hybrydowe

Są mocno napigmentowane i świetnie kryją

Wspomnieliśmy już, że kolory hybryd z kolekcji Night Glowing są po prostu obłędne. Nie napisaliśmy jednak jeszcze o ich mocnej pigmentacji. To dzięki niej każda stylizacja z użyciem tych lakierów jest tak oryginalna i efektowna. Dodatkowo, wyróżnia je krycie już po 1 warstwie produktu, co znacząco skraca czas całego procesu manicure.

Mają bezpieczne składy

Lakiery świecące w ciemności Night Glowing 4w1 od MollyLac zawierają formułę HEMA free/di-HEMA free. Oznacza to, że są one bezpieczne w stosowaniu nawet dla alergików i osób o szczególnie wrażliwych paznokciach.

lakiery świecące w ciemności

Łatwo i szybko się je nakłada oraz zdejmuje

Obawiasz się, że wykonanie takiego manicure może być mocno czaso- i pracochłonne? Jest wręcz przeciwnie!

Lakiery świecące w ciemności z linii Night Glowing marki MollyLac posiadają doskonałą konsystencję, co sprawia, że ich aplikacja jest nie tylko szybka, ale i prosta. Zresztą, równie łatwo się je zdejmuje dzięki systemowi soak off.

Utrzymują się na paznokciach długie tygodnie

Ostatnią zaletą lakierów Night Glowing 4w1, o której chcemy wspomnieć, jest ich ogromna trwałość. Mimo że wielu producentów ją deklaruje, nie każdy dotrzymuje obietnic z opakowania.

Na szczęście, marka MollyLac tworzy hybrydy o prawdziwie spektakularnej trwałości. Tym samym, wybierając lakier z kolekcji Night Glowing 4w1, możesz być pewna, że utrzyma Ci się na paznokciach nawet do 4 tygodni! Brzmi świetnie, prawda

lakiery hybrydowe świecące w ciemności

Night Glowing 4w1 marki MollyLac – lakiery na szóstkę z plusem!

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego tekstu już wiesz, że lakiery świecące w ciemności od MollyLac to świetny wybór dla paznokciomaniaczek kochających oryginalne nowości!

Produkty serii znajdziesz, podobnie jak tysiące innych świetnych produktów do stylizacji paznokci, w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie. Życzymy udanych zakupów!

0