Geometria na paznokciach – hitem lata 2021

by

Geometryczne wzory są bardzo modne – zarówno na ubraniach, jak i w manicure oraz pedicure. Skąd się wzięła ich popularność? To tak uniwersalne printy czy też zdobienia, że pasują każdemu, na dowolną okazję. Geometria na paznokciach świetnie sprawdzi się do szkoły, pracy, na co dzień, jak i na najważniejsze okazje. Najwięcej zależy oczywiście od tego, na jaki wzór się zdecydujesz. Geometryczny wzór na paznokciach może stanowić jedynie “kropkę nad i” stylizacji, ale, z drugiej strony, to on może być na pierwszym planie i nadać oryginalny efekt manicure. Chcielibyśmy pokazać Ci dziś, w jaki sposób geometria na paznokciach może całkowicie odmienić Twój manicure. Jesteś gotowa? Zobacz kilka propozycji szalenie modnych, geometrycznych zdobień paznokci!

Geometryczne wzory na paznokciach dla każdej kobiety

Geometryczne zdobienia na paznokciach dają niemal nieograniczone możliwości stylizacji. Wbrew opiniom wielu kobiet, te wzory są możliwe do wykonania nie tylko przez profesjonalistki. Nawet te panie, które manicure wykonują samodzielnie, w warunkach domowych, z pewnością znajdą wśród naszych propozycji idealną dla siebie. Pamiętaj, że możliwości zdobień jest naprawdę wiele, a wszystkie niezbędne produkty znajdziesz w naszym sklepie Molly Lac. Zresztą, bez zbędnego wstępu, przejdźmy do inspiracji!

geometryczne wzory na różowych paznokciach

Geometria na paznokciach – propozycje stylizacji

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka różnych propozycji geometrycznych zdobień paznokci. Są wśród nich zarówno te najprostsze – możliwe do wykonania przez każdą (!) kobietę, jak i nieco bardziej zaawansowane.

Pastelowe paznokcie z naklejkami

Niektóre dziewczyny obawiają się, że nie będą potrafiły “wyrysować” wymarzonego wzoru. Jeżeli i Ty dopiero zaczynasz zabawę ze zdobieniami i nie masz jeszcze wprawy w posługiwaniu się patyczkiem czy linerem, mamy coś dla Ciebie! Wypróbuj naklejki wodne na paznokcie! Ich wybór jest tak szeroki, że jesteśmy pewni, że znajdziesz interesujący Cię motyw. Wśród naklejek mamy również oczywiście geometryczne wzory. Ich aplikacja jest bardzo prosta i nie powinna Ci przysporzyć żadnych problemów. Naklejki tego typu fantastycznie wyglądają zaaplikowane na już pomalowane paznokcie. Obecnie panuje moda na pastele i takie połączenie będzie nie tylko proste do wykonania, ale i bardzo trendy! Jeżeli zdecydujesz się na taką stylizację, gwarantujemy, że Twój manicure będzie wyglądał po prostu rewelacyjnie!

geometria na pastelowych paznokciach

Geometryczne wzory z maksymalnym błyskiem

Do wykonania kolejnej propozycji manicure potrzebujesz linera lub patyczka do wyrysowania linii, które stworzą geometryczny wzór, a także cyrkonii. To one mogą stanowić idealne wypełnienie figur i – tym samym – sprawić, że stylizacja będzie tak spektakularna. Taki manicure sprawdzi się najlepiej paznokciomaniaczkom, które kochają blask i biżuteryjny efekt na płytce. Cyrkonie najlepiej wyglądają na paznokciach o klasycznych barwach, choć nie tylko. Jeśli marzy Ci się, aby zaszaleć podczas tworzenia stylizacji, możesz je połączyć także z neonami lub intensywną czerwienią czy czernią.

geometryczne wzory na paznokciach z cyrkoniami

Geometryczne ombre dla bardziej zaawansowanych paznokciomaniaczek

A co byś powiedziała na geometryczne ombre…? Mimo że wygląda maksymalnie skomplikowanie, uwierz, że większość doświadczonych paznokciomaniaczek sobie z nim poradzi! Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku precyzja i zastosowanie maksymalnie cienkiego pędzelka. Jak wykonać tak spektakularny manicure? Po odpowiednim przygotowaniu płytki, należy rozpocząć od pomalowania paznokci dwoma cienkimi warstwami kolorowego lakieru. To baza do cieniowania. Następnie, np. na niewielkim kawałku folii, umieść minimalną ilość lakieru jasnego, do której dodaj kroplę ciemniejszego i dokładnie je połącz. Rozpoczynając od nasady paznokcia, “wymaluj” nowoutworzonym kolorem dowolny, geometryczny kształt (np. trójkąt), a potem utwardź go w lampie. Kolejne kroki to “przyciemnianie” lakieru i malowanie takiego samego wzoru tuż nad poprzednim. Dzięki temu uzyskasz geometryczne ombre.

geometryczne ombre na paznokciach

Geometria na paznokciach hitem tego sezonu!

Jak podobają Ci się nasze 3 propozycje? Mamy nadzieję, że któraś z nich zachwyciła Cię na tyle, że wypróbujesz ją także na swoich paznokciach! Geometria na paznokciach jest nie tylko modna, ale – przede wszystkim – uniwersalna. Jej ogromnym atutem jest to, że sprawdzają się doskonale na każdą okazję – zarówno na co dzień, do pracy, jak i na wieczorne wyjście. Wszystkie produkty, niezbędne do ich wykonania, znajdziesz oczywiście w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie. Pozostaje nam więc tylko życzyć Ci udanych zakupów i samych spektakularnych stylizacji!

0