Intensywne kolory lakierów hybrydowych – postaw na neon!

by

Intensywne kolory lakierów hybrydowych to jeden z wiodących trendów w tym sezonie! Zresztą, już wiosną były one na topie, a teraz tylko umocniły swoją pozycję, królując na paznokciach influencerek i gwiazd czerwonego dywanu! Jeśli mielibyśmy wymienić wszystkie topowe postaci ze świata showbiznesu, które wykorzystały trend na neonowy manicure w swoich stylizacjach, ten tekst byłby zdecydowanie zbyt długi! Lubisz wzorować się od najlepszych? Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami? Koniecznie przetestuj intensywne kolory lakierów hybrydowych na swojej płytce! Przekonaj się, że neony rewelacyjnie wyglądają w wielu różnych wydaniach i każda kobieta znajdzie na nie “swój sposób”!

Intensywne kolory lakierów hybrydowych – dla kogo?

Czy tylko odważne kobiety mogą nosić neonowy manicure? Jeśli tak myślisz, postaramy się udowodnić Ci, że absolutnie każda paznokciomaniaczka może używać intensywnych kolorów lakierów hybrydowych! Wszystko zależy od tego, w jaki sposób wyeksponujesz je w swoim mani. Uwielbiasz oryginalne stylizacje? A może preferujesz bardziej klasyczny manicure? Neony sprawdzą się zawsze i wszędzie – nawet do pracy (oczywiście, o ile nie masz restrykcyjnego dress code-u).

paznokcie neonowe

Kilka sposobów na neonowy manicure

Postanowiliśmy dziś opisać kilka sposobów na manicure przy użyciu intensywnych kolorów lakierów hybrydowych. Mocny róż, żółcień, pomarańcz, a może zieleń? Wybierz swój ukochany kolor (albo nawet kilka) i zobacz, co się da z niego/z nich wyczarować!

Neonowe paznokcie: klasycznie-oryginalne!

Nie lubisz zdobień i zdecydowanie wolisz tradycyjne stylizacje, ale jednocześnie chciałabyś zaszaleć z neonowym manicure? Wypróbuj ten sposób na intensywne kolory lakierów hybrydowych! Chyba prościej się już nie da… Wykonaj stylizację tak, jak zawsze, zamień tylko swój “standardowy” kolor na którąś z topowych, neonowych barw. Banalnie, prawda? A jak oryginalnie! Uwierz, że w takim manicure hybrydowym nie przejdziesz niezauważona! To idealny sposób na wakacyjną stylizację – nie musisz nawet nigdzie wyjeżdżać, by poczuć się w takim neonowym manicure jak w tropikach!

różowe neonowe paznokcie

French z neonowymi końcówkami: zawsze i wszędzie!

Intensywne kolory lakierów hybrydowych możesz wykonać również do french manicure. Przecież nie zawsze końcówka paznokci musi być biała, prawda? Możesz zamienić ten kolor na neonową barwę (albo wręcz kilka, na każdym paznokciu inną)! Podobnie jak w przypadku pierwszego sposobu, również tu wykonanie stylizacji niczym nie różni się od tradycyjnej – wystarczy, że zamienisz kolor. Jak widzisz, to kolejny prosty neonowy manicure, którego największym atutem jest to, że można go nosić nawet do pracy! Wszystko dzięki temu, że intensywne kolory nie są mocno widoczne na pierwszy rzut oka.

intensywne kolory lakierów hybrydowych zielony french

Neonowe zdobienia na paznokciach: dla bardziej odważnych!

Kolejną naszą propozycją są neonowe zdobienia. Tu już ograniczać Cię może jedynie Twoja wyobraźnia… Wyczaruj wszystko to, co Ci w duszy gra, wykorzystując do tego neonowe kolory lakierów hybrydowych. Aktualnie królują palmy, paprocie, kwiaty i geometryczne, azteckie kształty. Są to jednak tylko nasze sugestie – Ty nie musisz się wcale do nich ograniczać!

neonowe paznokcie na lato

Neonowe ombre: gdy chcesz się wyróżnić!

Poziome czy pionowe? Wykonane gąbeczką czy pędzelkiem? Neonowe ombre w każdej postaci jest szalenie modne i maksymalnie oryginalne! Cieniowanie kolorów na płytce wygląda absolutnie fantastycznie i jest trendy od wielu sezonów. Mimo że proces wykonania neonowego ombre nie należy do superprostych, nawet początkujące paznokciomaniaczki poradzą sobie z tą techniką po odpowiednim treningu i oczywiście z doskonałymi produktami o mocnej pigmentcji! W końcu trening czyni mistrza! Jakie kolory najlepiej wyglądają w tym rodzaju stylizacji? Idealnie współgrają ze sobą np. neonowe zielenie i żółcie czy też pomarańcze oraz róże. Zresztą… Za każdym razem warto przetestować inną kombinację kolorystyczną. Gwarantujemy Ci, że efekt końcowy będzie piorunujący i zachwyci nie tylko Ciebie, ale i wszystkich w Twoim otoczeniu!

neonowe ombre na paznokciach

Neonowy manicure must have w tym sezonie!

Czy już przekonałaś się do neonowego manicure hybrydowego? Mamy nadzieję, że któraś z naszych propozycji zainspirowała Cię do stworzenia stylizacji przy użyciu intensywnych kolorów lakierów hybrydowych. Warto je wypróbować nie tylko dlatego, że są modne, ale przede wszystkim z uwagi na fantastyczny efekt, jaki dają na paznokciach! Neonowe ombre, ekstra zdobienie, a może french…? Niezależnie od podjętej przez Ciebie decyzji, jesteśmy pewni, że będziesz zadowolona! Neony rządzą!

0