Naked Nails – trend, który nigdy nie przemija

by

Czym są Naked Nails? To paznokcie tak “czyste”, że widać ich naturalną płytkę. To trend, który nigdy nie wyjdzie z mody, ponieważ tak elegancki i klasyczny manicure sprawdzi się na każdą okazję, dla każdej kobiety! Jak wykonać stylizację typu Naked Nails? W jaki sposób ją ozdobić, by jednak zyskała nieco oryginalności? Czego użyć, by uzyskać tak minimalistyczny i zarazem klasyczny efekt? Przygotowaliśmy dla Ciebie tekst, który rozwieje Twoje wszystkie wątpliwości!

Naked Nails – czy tylko dla minimalistek?

Wiele kobiet obawia się, że „nagie paznokcie” będą dla nich zbyt “nudne”… Oczywiście, o ile najbardziej “tradycyjna” wersja Naked Nails może być utożsamiana jako zachowawcza i minimalistyczna, jeżeli zastosujesz jakiekolwiek zdobienie, sytuacja zmienia się o 180 stopni! Wtedy stylizacja typu Naked Nails zaczyna być oryginalna, stylowa i niecodzienna. Taki manicure natomiast lubi zdecydowana większość paznokciomaniaczek! Jeżeli więc wydaje Ci się, że Naked Nails jest jedynie dla minimalistek, wydaje Ci się… W rzeczywistości świetnie sprawdzi się nawet dla tych pań, które są bardzo wymagające i naprawdę trudno je zachwycić!

Jaki kształt paznokci najlepiej sprawdza się przy Naked Nails?

Jeżeli myślisz o stylizacji typu Naked Nails, pamiętaj o tym, by jeszcze przed etapem malowania, odpowiednio przygotować paznokcie! Jeżeli chodzi o kształt, który najbardziej pasuje do manicure tego typu, tu królują przede wszystkim krótkie, równiutko spiłowane paznokcie. To właśnie na nich najlepiej wygląda ta, niemal przezroczysta, stylizacja. Poświęć więc nieco więcej czasu na dokładne opiłowanie paznokci, by Naked Nails wyglądały tak, jak powinny.

Uwielbiasz długie paznokcie i chcesz wypróbować efekt „nagich paznokci” u siebie? Nic nie stoi na przeszkodzie. Spróbuj i pochwal się swoją stylizacją na naszym FB! Może tym sposobrm zachęcisz inne paznokciomaniaczki do testowania!

Jak uzyskać ten modny efekt?

W jaki sposób wykonać manicure typu Naked Nails? Jakie produkty są do tego niezbędne? Jak się pewnie domyślasz, jedną z największych zalet „nagich paznokci” jest szybkość i łatwość ich wykonania. W najprostszej formie do ich zrobienia wystarczy jedynie bezbarwny lakier, jednak rzadko która kobieta poprzestaje na takiej formie stylizacji… Inną propozycją produktu, który pozwoli Ci na wykonanie manicure typu Naked Nails, są żele budujące w kolorze do złudzenia przypominającym płytkę paznokcia. Na szczególną uwagę zasługują m.in. MollyLac Pearly Gel oraz MollyLac Porcelain Sparkle Gel Laskovska.

MollyLac Porcelain Sparkle Gel Laskovska – minimalny kolor, maksymalny efekt

Również żele Porcelain Sparkle Gel Laskovska od MollyLac cudownie wyglądają na paznokciach typu Naked Nails. Ich kolorystyka jest bardzo minimalistyczna i subtelna, jednakże minimalne drobinki pozwalają na wywołanie efektu wow. Im mniej produktu nałożysz, tym bardziej delikatny efekt uzyskasz na swoich paznokciach. MollyLac Porcelain Sparkle Gel Laskovska to żele, które bez żadnej przesady można nazwać jako “multifunkcyjne”. Poza oryginalnym efektem na paznokciach, dodatkowo je wzmacniają, regenerują oraz nadbudowują. Świetnie wyglądają w połączeniu z dodatkowym zdobieniem, choć nie jest to oczywiście koniecznością.

Jakie zdobienia najlepsze do Naked Nails?

Jakie zdobienia najbardziej pasują do tego typu manicure? Propozycji jest naprawdę wiele. Paznokciomaniaczki dość często wybierają chociażby drobne kropeczki, które wyglądają bardzo estetycznie, a przy tym – oryginalnie. Jeżeli wolisz coś mniej widocznego, możesz postawić np. na minimalistyczne linie (i to nie na każdym paznokciu). Nieco bardziej spektakularnie natomiast wyglądają pojedyncze cyrkonie, “rozrzucone” na paznokciach i tworzące nieregularną kompozycję. Możliwości jest bardzo wiele, to głównie od Ciebie zależy, w jaki sposób ozdobisz swoje Naked Nails.

Minimalistyczne paznokcie z oryginalnymi detalami!

Naked Nails są często tłumaczone dosłownie jako “gołe paznokcie”. Nie muszą być jednak wcale aż tak “nagie”. Wystarczy żel budujący o delikatnym kolorze (np. Pearly Gel czy Porcelain Sparkle Gel Laskovska) i/lub niewielkie zdobienie, by uzyskać naprawdę oryginalny efekt! Jeżeli szukasz produktów niezbędnych do wykonania tego typu manicure, zapraszamy do naszego sklepu internetowego AllePaznokcie. Znajdziesz tam wszystko, co potrzebne, by zrobić każdą stylizację paznokci, o jakiej tylko zamarzysz!

0