Letnie kolory lakierów hybrydowych – AlleLac Fanaberia Collection

by

Z czym kojarzy Ci się lato? Nam z eksplozją kolorów – zarówno jasnych – pastelowych, jak i tych najbardziej intensywnych. W modzie, makijażu, manicure – wszędzie tam królują wielobarwne stylizacje. Okres wakacyjny to jedyny taki czas w roku, gdy nie trzeba się hamować i można prawdziwie zaszaleć! Kolorowe ubrania, fantazyjny makijaż, no i te paznokcie… Jaki rodzaj manicure jest najlepszy na największe upały? Oczywiście, każda kobieta może mieć inne preferencje, ale, według nas, warto wypróbować letnie kolory lakierów hybrydowych!

Manicure hybrydowy najlepszy na lato!

Letnie kolory lakierów hybrydowych to fantastyczny sposób na oryginalną, spektakularną i – co istotne – bardzo trwałą stylizację! Utrzymując się na płytce nawet kilka tygodni, wygląda wciąż fantastycznie! Ta metoda stylizacji paznokci jest hitem już od wielu lat. Kobiety cenią w niej przede wszystkim nieziemską trwałość, mocną pigmentację barw oraz prostą aplikację. Niezależnie od tego, czy ktoś wybiera usługi stylistki paznokci, czy wykonuje manicure hybrydowy w domu – w każdym przypadku hybrydy to najlepszy wybór! Szczególnie wtedy, gdy latem, zamiast co kilka dni malować płytkę, wolisz spędzić ten czas aktywnie. W końcu morskie kąpiele, górskie wędrówki, albo – zupełnie inaczej – interesująca lektura – to dla wielu kobiet zdecydowanie lepsze wakacyjne czynności. Wybieraj letnie kolory lakierów hybrydowych i ciesz się pięknymi paznokciami przez długi czas!

letnie kolory lakierów hybeydowych AlleLac Fanaberia Collection

Letnie kolory lakierów hybrydowych – czyli jakie?

Jakie kolory są najlepsze na lato? Do hitów obecnego sezonu zaliczamy wiele różnych barw. Modne są zarówno neonowe żółcie, intensywne fiolety, pomarańcze, róże, a także – jak co roku – morskie barwy. Jak widać – królują i pastelowe, i mocno napigmentowane kolory. Jeśli obawiasz się, że w trakcie dokonywania zakupów zapomnisz, jakie lakiery są obecnie na topie, mamy dla Ciebie jedną podpowiedź! Jeżeli w sklepie zobaczysz kolekcję AlleLac Fanaberia Collection, wiedz, że wśród niej znajdziesz same letnie bestsellery!

Zalety lakierów hybrydowych AlleLac Fanaberia Collection

Co sprawia, że hybrydy AlleLac Fanaberia Collection są tak oryginalne i wyjątkowe? Istnieje co najmniej kilka czynników, które wpływają na to, że kolekcja tych lakierów hybrydowych jest tak często wybierana przez paznokciomaniaczki z całej Polski. Postaramy się opisać najważniejsze z nich.

Mocna pigmentacja

Trudno znaleźć mocniej napigmentowane lakiery hybrydowe. Niezależnie od tego, czy postawisz na kolor morski, fioletowy czy neonowy, w każdym przypadku już po jednej warstwie produktu uzyskasz spektakularny efekt na paznokciach.

Prosta aplikacja

Nawet jeśli jesteś początkującą paznokciomaniaczką, aplikacja tych lakierów hybrydowych nie powinna sprawić Ci żadnych trudności. Pamiętaj tylko o tym, żeby koniecznie utwardzić je w lampie UV/LED po pomalowaniu! Na prostą aplikację letnich kolorów AlleLac Fanaberia Collection ma ogromny wpływ przede wszystkim ich idealna konsystencja.

Idealna konsystencja

Konsystencja idealna – co to oznacza? Jest ona ani zbyt gęsta, ani za rzadka. Chciałoby się napisać, że malowanie takim lakierem hybrydowym to czysta przyjemność – szczególnie, biorąc pod uwagę także jakość oraz rodzaj pędzelka!

Bezpieczny skład

Wszystkie letnie kolory lakierów hybrydowych AlleLac Fanaberia Collection posiadają bezpieczną formułę 3Free. Oznacza to, że są pozbawione 3 niebezpiecznych substancji: formaldehydu, ftalanu dibutylu (DBP) oraz toluenu. Dzięki temu nie tylko nie niszczą płytki, ale – wręcz przeciwnie – potrafią ją wręcz wzmocnić!

Maksymalna trwałość

Wszystkie powyższe zalety bezpośrednio wpływają na maksymalną trwałość lakierów hybrydowych AlleLac Fanaberia Collection! Manicure z ich użyciem utrzymuje się nawet kilka razy dłużej niż po aplikacji lakierów klasycznych. Kilka tygodni bez poprawek stylizacji paznokci? Teraz to jak najbardziej możliwe!

AlleLac Fanaberia Collection – sposób aplikacji

Czy sposób aplikacji letnich kolorów lakierów hybrydowych AlleLac Fanaberia Collection w jakikolwiek sposób różni się od wykonania manicure z innymi hybrydami? Zdecydowanie nie! W każdym przypadku należy pamiętać oczywiście o odpowiednim przygotowaniu płytki, czyli nadaniu jej kształtu, usunięciu skórek i wypolerowaniu. Następnie warto przetrzeć paznokcie cleanerem, a potem nałożyć jak najcieńszą warstwę bazy, którą się utwardza. Kolejny etap to już punkt kulminacyjny – malowanie letnim kolorem AlleLac Fanaberia Collection, który także się utwardza. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, jedna warstwa wystarczy, żeby uzyskać fantastyczny efekt. Po jej utwardzeniu można jednak powtórzyć ostatni krok i pomalować płytkę kolejny raz (wciąż pamiętając o utwardzeniu). Następnie nie pozostaje nam już nic innego jak aplikacja topu, utwardzenie go w lampie i przemycie paznokci cleanerem.

Fanaberia Collection letnie kolory lakierów hybrydowych

Postaw na letnie kolory lakierów hybrydowych!

Jeżeli cały czas nie jesteś przekonana do naszych nowości, rzuć chociaż okiem na nowe barwy letnich kolorów lakierów hybrydowych AlleLac! Jesteśmy przekonani, że gdy tylko je zobaczysz, przepadniesz… To hybrydy niezbędne w czasie wykonywania wakacyjnych stylizacji, więc zapraszamy!

0