Naklejki na ścianę – ozdobą Twojego salonu kosmetycznego

by

Jak sądzisz, co w największym stopniu wpływa na wybór salonu stylizacji paznokci? Z pewnością wymieniłaś jakość usług i obsługi, i oczywiście masz rację! Kobiety umawiają się przede wszystkim do tych stylistek, które są mistrzyniami w swoim fachu i traktują klientki z należnym szacunkiem. Bardzo ważny jest także aspekt utrzymania higieny i bezpieczeństwa w salonie, co również nie powinno nikogo dziwić.

Kolejny czynnik jest być może mniej oczywisty, ale także bardzo istotny. Chodzi o wygląd miejsca pracy stylistki paznokci. Warto zadbać o estetyczną przestrzeń – zarówno w miejscu wykonywania zabiegów, jak i w poczekalni. Zdecydowanie przyjemniej przebywać w ładnych pomieszczeniach, w których każdy detal ma znaczenie. Naklejki na ścianę, zapachowe świeczki, unoszący się wszędzie zapach zmielonej kawy… Jak osiągnąć efekt wow i przyciągnąć klientki do swojego salonu?

Piękny salon kosmetyczny, czyli jaki?

Co zrobić, żeby Twój salon kosmetyczny zachwycił każdą klientkę? Postaw na dodatki, które odmienią każde wnętrze! Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że często środki na zmianę wnętrza gabinetu mogą być ograniczone. Postaramy się jednak udowodnić Ci, że nawet niewielkim kosztem da się odmienić każdy salon!

Naklejki na ścianę – idealny sposób na uzyskanie efektu wow!

Naklejki na ścianę to pierwsze, co przychodzi nam na myśl, gdy planujemy niskobudżetowy sposób na zmianę wnętrza salonu kosmetycznego. Ich wybór jest tak olbrzymi, że z pewnością znajdziesz wzór, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia! Możesz je kupić w wersji czarno-białej albo z delikatnym, kolorowym akcentem. Dostępne w różnych wymiarach, sprawdzą się nawet w najmniejszym pomieszczeniu. Dają niemal nieograniczone możliwości naklejenia – nie tylko na ścianie, ale i dowolnej gładkiej powierzchni. Co powiesz na naklejkę na oknie, drzwiach czy lustrze? Decyzja należy tylko do Ciebie! Przekonaj się, że już za kilkadziesiąt złotych osiągniesz efekt wow, o jakim od dawna marzyłaś! Wystarczy, że wybierzesz grafikę, która najbardziej Cię ujmie i nakleisz ją w salonie, co jest prostsze niż Ci się wydaje!

Naklejki na ścianę – banalny “montaż”, a spektakularny efekt

Jak już wspomnieliśmy, “montaż” naklejek na ścianę jest naprawdę prosty. Słowo “montaż” nie bez przyczyny napisaliśmy w cudzysłowie… Te ozdoby na ścianę to przecież nic innego jak samoprzylepne naklejki! Jeżeli zdecydujesz się na zakup którejś z nich, otrzymasz lekką, ale jednocześnie wytrzymałą dekorację już gotową do przyklejenia. Co istotne, dostaniesz do niej także szczegółową instrukcję klejenia, choć – bądźmy szczerzy – poradziłabyś sobie i bez niej! Co ważne – te ozdoby na ścianę są tak stworzone, że bez problemu możesz je pociąć na mniejsze części i nakleić w różnych miejscach. Czy mogłoby być jeszcze łatwiej…?

Jak wybrać idealną ozdobę na ścianę?

Czasami bywa i tak, że nie jesteś w stanie wybrać jednej naklejki na ścianę, ponieważ… podobają Ci się wszystkie! Na co wtedy postawić? Jaką kupić? Tu najlepiej kierować się przede wszystkim obecną aranżacją wnętrza, żeby naklejka dobrze “wkomponowała się” w Twoją przestrzeń. Na początek radzimy także wybrać coś dość uniwersalnego. Być może zastanawiasz się, dlaczego napisaliśmy “na początek”…? Jesteśmy po prostu tak pewni, że to nie będzie Twoja ostatnia ozdoba na ścianę tego typu! Naklejki w czerni są właśnie najbardziej uniwersalne i tym samym najczęściej wybierane przez stylistki i kosmetologów. Pasują niemal do każdego wystroju wnętrz i wszystkich salonów kosmetycznych, choć tak właściwie te ozdoby na ścianę nie są wcale zarezerwowane JEDYNIE do gabinetów urody…

Naklejki na ścianę NIE tylko do salonu!

Mimo że cały czas piszemy o naklejkach do salonu kosmetycznego, to tylko jedna z opcji ich umieszczenia. Doskonale sprawdzą się również w spa, domu, mieszkaniu, a także hotelu. Kto w końcu powiedział, że uniwersalnego wzoru naklejki nie można umieścić chociażby przy toaletce, w miejscu, gdzie wykonujesz makijaż i manicure? Możliwości jest naprawdę wiele i ograniczają Cię tylko Twoja wyobraźni i… płaska powierzchnia, rzecz jasna! Jeżeli poszukujesz inspiracji, gdzie, jak i co nakleić na ścianie, zapoznaj się z kilkoma naszymi propozycjami!

Kilka inspiracji na naklejki na ścianę w salonie kosmetycznym

Prowadzisz salon kosmetyczny spa, a może strefę piękna w hotelu czy pensjonacie? Fantastycznym rozwiązaniem będzie z pewnością “rozdzielenie” przestrzeni odpowiednimi naklejkami z napisami i/lub grafikami. Dzięki temu nie tylko upiększysz pomieszczenia, ale i ułatwisz przemieszczanie się swoim klientkom.

W sytuacji, gdy na ścianie masz wiele półek, które utrudniałyby montaż naklejki, spróbuj pociąć ją na kilka części i własnoręcznie stworzyć najbardziej pasującą kompozycję. A co, gdy w ogóle nie masz miejsca na ścianie? Naklej dekorację na jakiejkolwiek innej płaskiej powierzchni. Co powiesz na drzwi wejściowe do salonu, okno (zobaczą to nawet osoby, które nie są Twoimi klientkami) czy też lustro w poczekalni? Decyzja należy do Ciebie, ale jesteśmy przekonani, że niezależnie od tego, co wybierzesz, stworzysz coś pięknego!

0