Lakiery hybrydowe American Dream Collection od AlleLac

by

To najlepszy okres na to, by zaszaleć i postawić na spektakularny kolor na swoich paznokciach! Lakiery hybrydowe American Dream umożliwiają tworzenie wielu eksperymentów na płytce! To produkty do manicure, które pokochało już wiele paznokciomaniaczek – zarówno tych wykonujących stylizację w domu, jak i profesjonalistek. W czym tkwi sekret ich popularności? Jak je nakładać, by uzyskać jak najlepszy efekt? Poznaj najnowszą kolekcję lakierów hybrydowych American Dream!

Lakiery hybrydowe American Dream to 9 idealnych kolorów

Zanim jeszcze przejdziemy do zalet lakierów hybrydowych American Dream od AlleLac, pozwól, że nieco więcej czasu poświęcimy na prezentację ich palety kolorystycznej, ponieważ jest o czym pisać! To 9 rewelacyjnych, oryginalnych kolorów, wśród których każda kobieta znajdzie z pewnością coś dla siebie! Ich paleta barw jest bardzo szeroka. Obejmuje zarówno klasyczne czerwienie, błyszczące srebro, ponadczasowy nude, a także pastele – błękit i zieleń. Daje to ogromne możliwości przy wykonywaniu stylizacji paznokci! Można pomalować płytkę na jeden kolor lub dowolnie je łączyć, tworząc spektakularne kombinacje! Oczywiście, poza niezaprzeczalnymi zaletami związanymi z kolorystyką produktów, lakiery hybrydowe American Dream posiadają także wiele innych właściwości, które sprawiają, że są tak fantastyczne!

lakiery hybrydowe American Dream

Zalety lakierów hybrydowych American Dream

Jakie właściwości posiadają lakiery hybrydowe American Dream? Co sprawia, że bardzo szybko stały się bestsellerami? Wpływa na to co najmniej kilka czynników. Oto one!

Mocna pigmentacja

Mocny kolor to coś, co powinno charakteryzować każdy lakier hybrydowy. Piszemy powinno, ale niestety tak nie jest. Na szczęście lakiery hybrydowe American Dream są doskonale napigmentowane. Już jedna ich warstwa daje dobre krycie, natomiast powtarzając proces malowania, uzyskuje się trwałą stylizację na kilka tygodni! Wybierając lakiery hybrydowe American Dream, nie musisz marzyć o pięknym kolorze – masz to zagwarantowane!

Maksymalna trwałość

Jak już wspomnieliśmy, lakiery hybrydowe American Dream to nawet kilka tygodni bez konieczności dokonywania jakichkolwiek poprawek! Jak łatwo obliczyć, wynik jest aż kilka razy lepszy niż w przypadku lakierów klasycznych! Co wpływa na maksymalną trwałość produktów? Przede wszystkim ich doskonała konsystencja i idealny skład, o czym już za chwilę!

Idealna konsystencja

Jeżeli szukasz lakieru hybrydowego, który nie jest ani zbyt rzadki, ani za gęsty, idealnie trafiłaś! Hybrydy American Dream umożliwiają łatwą i szybką aplikację produktu. Czy istnieje kobieta, która nie marzyłaby o tym, żeby móc wykonywać manicure tylko raz na kilka tygodni? Jeżeli i Ty należysz do osób, które cenią swój czas i wygodę, lakiery hybrydowe American Dream będą idealne dla Ciebie!

Dobry skład

Lakiery hybrydowe American Dream nie zniszczą Twojej płytki! Wszystko dzięki ich składowi. Nawet regularnie wykonując manicure z ich użyciem, nie będziesz narażona na rozdwojenie i osłabienie płytki!

Szybka aplikacja

Malowanie płytki przy użyciu lakierów hybrydowych American Dream jest nie tylko proste, ale i szybkie! Produkt nakłada się bardzo sprawnie i nie trzeba być profesjonalistką, by zrobić to dobrze. Dzięki temu ogranicza się także do minimum ryzyka zalania skórek, co jest istotne szczególnie w przypadku osób, które pozostawiają je na płytce.

AlleLac lakiery hybrydowe American Dream

Proces nakładania lakierów hybrydowych American Dream

W jaki sposób wygląda proces malowania, jeżeli używa się do tego lakierów hybrydowych American Dream? Przede wszystkim należy zacząć od przygotowania paznokci. Dopiero po nadaniu kształtu płytce oraz jej zmatowieniu, a także odsunięciu i/lub usunięciu skórek można przejść do dalszych działań. Następnie powinno się odtłuścić paznokcie oraz nałożyć cienką warstwę bazy. Dopiero kolejnym etapem jest malowanie! Nałóż minimalną warstwę lakieru hybrydowego American Dream, utwardź go w lampie i – jeżeli jest taka potrzeba – powtórz tę czynność kolejny raz. Ostatnim etapem jest tylko aplikacja topu, który utrwala kolor i nadaje mu połysk. Po utwardzeniu go w lampie i przemyciu paznokci cleanerem, manicure jest już gotowy!

Lakiery hybrydowe American Dream to fantastyczne produkty do manicure!

Mimo że w sklepach i hurtowniach kosmetycznych wybór preparatów do manicure jest bardzo duży, czasami trudno znaleźć produkt, który w 100% spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Jeśli szukasz lakieru hybrydowego, który będzie trwały, mocno napigmentowany oraz o idealnej konsystencji, koniecznie przetestuj nowość od AlleLac! Te produkty naprawdę spełniają postawione zadania w 100%! Lakiery hybrydowe American Dream pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów nawet osobom, które dopiero zaczynają przygodę ze stylizacją paznokci. Ich paleta kolorystyczna jest tak szeroka, że każda miłośniczka manicure znajdzie wśród nich coś dla siebie! Lakiery hybrydowe American Dream to doskonała propozycja dla każdej paznokciomaniaczki. Przekonaj się o tym sama, malując nimi swoją płytkę!

kolorowe lakiery hybrydowe z kolekcji American Dream
0