Poznaj zespół Akademii MollyLac i Allepaznokcie

by

Akademia Allepaznokcie

Witamy w miejscu, które jest królestwem każdej pasjonatki piękna i dobrego stylu. Akademia Allepaznokcie to zwieńczenie naszych marzeń i uosobienie najważniejszych wartości, jakie cenimy. Wiele lat przygotowywaliśmy się, aby móc stworzyć to miejsce w samym centrum Polski. Jeśli kochasz szeroko rozumianą stylizację paznokci — przyjdź do nas! Zapraszamy na wspólne szkolenia, warsztaty i pokazy z najlepszymi stylistkami w świecie paznokci.

Akademia Allepaznokcie prowadzi kursy na każdym poziomie zaawansowania. Nasze instruktorki potrafią przekazać swoją wybitną wiedzę w sposób przystępny a zarazem bardzo merytoryczny. Jesteśmy pewni, że nasze szkolenia przygotowane są ze szwajcarską precyzją pod względem technicznym i merytorycznym. Najbardziej zaawansowane techniki stylizacji paznokci są teraz na wyciągnięcie ręki.

Dzięki nam staniesz się cenioną stylistką paznokci, a Twoje prace będą prawdziwym dziełem sztuki! Zdobądź cenne certyfikaty i dodatkowe korzyści — tylko w naszej Akademii szkolimy profesjonalistów.

Sprawdź aktualny wykaz szkoleń wraz z dokładnym opisem i cennikiem!

Poznaj nas bliżej — wspólnie tworzymy to miejsce.

zespół akademii allepaznokci katarzyna mrulewiczKatarzyna Mrulewicz — to manager Akademii MollyLac, która z przyjemnością i z pełnym profesjonalizmem doradzi jakie szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze.
Z firmą Allepaznokcie związana jest od 2011 roku. Ukończyła studia I i II stopnia, uzyskując tytuł magistra zarządzania ze specjalizacją marketing na Uniwersytecie Łódzkim, co dało jej doskonały start do tego czym zajmuje się teraz.
Ukończyła wiele kursów zarówno podstawowych, jak i doszkalających w różnych dziedzinach stylizacji paznokci.
Do tej pory zajmowała się wdrażaniem nowych produktów w firmie, tworząc wyszukane nazwy i opisy oraz badając potrzeby klientów i analizując rynek.
Wsłuchuje się w potrzeby innych i rzetelnie wykonuje powierzone zadania.
To właśnie Ona — zna każdy produkt od podszewki: jego zastosowanie i specyfikację.
Nie wyobraża sobie zmiany na inną branżę — my z resztą też.
Od października 2019 roku aktywnie zarządza Akademią Allepaznokcie i wspiera zarówno kursantki jak i instruktorki do wspólnego działania, a także intensywnie dąży do tego, aby poziom polskiej stylizacji paznokci mógł wkroczyć na znacznie wyższy etap.

 

Małgorzata Kruś — Certyfikowana Master Educator MollyLac
Od 12 lat kreuje perfekcyjne paznokcie. Jak mówi o sobie — paznokcie od zawsze były moją pasją. Już jako mała dziewczynka uwielbiałam malować paznokcie i bawić się w stylistkę. Później pasja stała się moją codziennością. Nie boję się wyzwań, uwielbiam doskonalić swoje umiejętności. Praca z klientkami sprawia mi wiele przyjemności i satysfakcji. To niezwykłe uczucie, że w tak prosty sposób, jak stylizacja paznokci można sprawić, że czują się zadbane, bardziej kobiece i szczęśliwe.
W 2015 roku rozpoczęłam pracę jako instruktor, prowadząc pokazy i warsztaty w całej Polsce. Od tego czasu zarażam swoją pasją i zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Lubię dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami.
W 2018 roku rozpoczęłam współpracę z Allepaznokcie, na co dzień poza pracą z klientami angażuję się w dobór produktów na najwyższym poziomie.

 

Iwona Gaszewska
Stylizacją paznokci zajmuje się od czternastu lat. Na początku była, to tylko pasja, którą dość szybko zmieniła się w pracę.
Od dziesięciu lat prowadzi własną działalność, w której oferuje: wizaż, charakteryzacje, kreowanie wizerunku, pedicure leczniczy oraz stylizację paznokci.
Od sześciu lat jest również szkoleniowcem. Prowadzi zajęcia grupowe i z indywidualnym trybem nauczania.
Iwona ma na swoim koncie kilka wywiadów do magazynów dla stylistów oraz kącik porad.
Uwielbia bawić się kolorami i fakturami. Iwona tworzy zdobienia na małych powierzchniach jakimi są paznokcie, jak również na kieliszkach, które później mogą stać się np. prezentem dla Młodej Pary. Wyznaje zasadę, że Ogranicza nas tylko wyobraźnia”.
Stara się również udzielać charytatywnie. Od czterech lat pomaga kobietom poczuć się wyjątkowo na gali BRA DAY.

 

Julia Chaładzińska-Sasin
Paznokcie stały się jej pasją już 9 lat temu. Klientki i aktywna praca dały jej wiedzę praktyczną a odbywane szkolenia ukształtowały wiedzę teoretyczną. W 2015 roku została instruktorem stylizacji paznokci, wtedy też pokochała efekty jakie, uzyskują Kursantki po szkoleniach, co daje ogromną satysfakcję i chęć dalszego działania.

 

 

 

 

 

 

Dorota Wójcik
W 1996 roku ukończyła kurs przygotowujący do wykonywania manicuru-pedicuru w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego Nr 1 w Łodzi z wynikiem celującym, w 2000 roku ukończyła dyplomem kurs mający na celu przygotowanie do zawodu stylistki paznokci w Szkole Wizażu i StylizacjiAnagra„. W 2002 r. odbyła szkolenie w Centre International Beauty Nails Dominique Torres w Marsylii. Od 1997 r. pracowała na stanowisku manicurzystka-pedicurzystka w takich salonach jak ,,Laurent,,,Relaxing,,Fitbelle,,Loki.Od 2003 r.do chwili obecnej prowadzi własną działalność gospodarczą.
W 2000 r. przeprowadziła dwa szkolenia dla Szkoły Wizażu i Stylizacji ,,Anagra„.W 2002 r. współpracowała z firmą ,,Beauty Inn dla której prowadziła szkolenia w zakresie stylizacji paznokci metodą akrylową i żelową, a także obsługi stoiska na targach branżowych. Była jurorem na mistrzostwach Nail Creation 2002. Prowadząc własny gabinet udziela praktyk studenckich studentom Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Cały czas się dokształca, biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i pokazach związanych z zawodem. Dorota jest przede wszystkim praktykiem. W ciągu wielu lat pracy z klientem stawiała na klasykę i ponad czasowość. Śledzi zmieniające się trendy w branży paznokciowej, ale uważa, że podstawy takie jak prawidłowo wykonany manicure, odpowiednia pielęgnacja, tworzenie paznokci ,,użytkowych, do codziennego funkcjonowania nigdy nie wyjdą z mody, a opanowanie tych umiejętności są niezbędne do dalszego rozwoju. Oczywiście nie można zapomnieć również o zabiegach pedicuru i o tym, że do każdego klienta trzeba podejść indywidualnie. Kierując się tymi zasadami, praktyką i doświadczeniem, Dorota ma klientki, z którymi spotyka się od 20-tu lat i chętnie podzieli się wiedzą i doświadczeniem z innymi.

 

Ekaterina Bogushevich — Instruktor oraz stylistka z ponad 12-letnim doświadczeniem
Specjalistka w dziedzinie manicure hybrydowego oraz stylizacji metodą żelową.
Prowadzi szkolenia na Białorusi.
Juror na białoruskich Mistrzostwach Modelowania Paznokci Inter Styl w kategorii French mistrzowski i NailArt TipBox.
Brała również udział w wielu szkoleniach światowych instruktorów.

0

No Comments Yet.

What do you think?