Mistrzowskie show Molly Lac

by

Jedno wydarzenie, cztery mistrzynie stylizacji paznokci i nieskończenie wiele paznokciowych inspiracji! To wszystko czeka na Ciebie podczas eventu “Mistrzowskie show Molly Lac”! 5. września 2022 roku zapowiada się naprawdę obiecująco. Jesteśmy przekonani, że każda paznokciomaniaczka, obecna na wydarzeniu w AlleAkademii, będzie zachwycona pokazami, przeprowadzonymi przez prawdziwe mistrzynie! Paulina Laskowska, Monika Mielniczuk, Gosia Kruś oraz Paulina Kula z ogromną przyjemnością zaprezentują swoje autorskie produkty “na żywo”!

Mistrzynie stylizacji paznokci podczas Mistrzowskiego show Molly Lac!

Jeżeli interesujesz się stylizacją paznokci nie od dziś, z pewnością doskonale znasz instruktorki MollyLac, które będą prezentować nowości marki.

Gosia Kruś to stylistka z kilkunastoletnim doświadczeniem i instruktorka, która wyszkoliła setki adeptek stylizacji paznokci. W AlleAkademii prowadzi przede wszystkim szkolenia techniczne, z tempa pracy – jest w tym mistrzynią! Ma swój salon – AlleSalon.

Monika Mielniczuk jest zdobywczynią wielu nagród, jurorką, niezależną ekspertką stylizacji paznokci, a także instruktorką praktycznej nauki zawodu i trenerką stylizacji i zdobienia paznokci. Jest nie tylko instruktorką, ale i twórczynią z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Oprócz tego, jest założycielką szkoły stylizacji paznokci 4U Nail School.

Paulina Kula to zwyciężczyni wielu mistrzostw, instruktorka stylizacji paznokci i właścicielka salonu NAILS TEAM.

Paulina Laskowska natomiast jest stylistką z wieloletnim doświadczeniem, instruktorką, a także właścicielką salonu LASKOVSKA.

Mistrzowskie show Molly Lac – co w programie?

Podczas Mistrzowskiego show Molly Lac nie tylko wzbogacisz swoje umiejętności z zakresu stylizacji paznokci, ale i poznasz najlepsze nowości marki Molly Lac.

W ramach wydarzenia odbędą się pokazy dotyczące m.in. zdobienia paznokci, wykonywania stylizacji żelowej czy rekonstrukcji płytki. Każda z naszych mistrzyń będzie oczywiście pracować na fantastycznych produktach marki Molly Lac, więc będziesz mogła zobaczyć efekty pracy z preparatami na własne oczy!

Dodatkowo, podczas Mistrzowskiego show Molly Lac odbędzie się również pokaz szkoleniowy ENBIO dotyczący sterylizacji narzędzi – aspektów prawnych i technicznych. Każda stylistka paznokci powinna to zobaczyć!

Mistrzowskie show to jednak nie tylko pokazy!

Mimo że pokazy mistrzyń stylizacji paznokci są główną atrakcją Mistrzowskiego show Molly Lac, każda paznokciomaniaczka, która pojawi się na wydarzeniu, zyska jeszcze więcej! W ramach biletu wstępu, uczestniczki obecne w AlleAkademii otrzymają imienny certyfikat uczestnictwa, zestaw produktów marki Molly Lac, kod rabatowy na zakupy w sklepie firmowym AllePaznokcie w dniu pokazu, a także poczęstunek.

Dodatkowo, wśród osób obecnych na pokazach, zostanie rozlosowana wartościowa nagroda, jaką jest autoklaw, ufundowany przez firmę ENBIO!

mistrzowskie show Molly Lac

Jak zapisać się na wydarzenie?

Uwielbiasz poszerzać swoją wiedzę z zakresu stylizacji paznokci i chcesz uczestniczyć w naszym Mistrzowskim show Molly Lac? Świetny wybór!

Radzimy Ci jednak, żebyś się pośpieszyła, ponieważ liczba miejsc na wydarzeniu jest ograniczona!

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy kupić bilet, który kosztuje jedynie 99 zł. Sprzedaż odbywa się przez stronę AlleAkademii, u przedstawicieli marki Molly Lac, a także bezpośrednio w sklepie stacjonarnym AllePaznokcie, w Łodzi.

Jesteśmy przekonani, że bilety rozejdą się w mgnieniu oka, więc kto pierwszy, ten lepszy!

AlleAkademia to dziesiątki szkoleń z najlepszymi stylistkami z branży!

AlleAkademia już od 2019 roku organizuje dziesiątki szkoleń z profesjonalistkami – najlepszymi instruktorkami z Polski, jak i spoza naszego kraju. Tysiące paznokciomaniaczek miało już przyjemność przekonać się, że wydarzenia organizowane w AlleAkademii wyróżniają się wysokim poziomem organizacyjnym, jak i merytorycznym. Są one dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – wszystko po to, by ich uczestniczki były maksymalnie zadowolone!

Jeżeli byłaś już na jakimkolwiek wydarzeniu, organizowanym w ramach AlleAkademii, z pewnością wiesz, czego się spodziewać. Jeśli natomiast nie, gwarantujemy, że pokaz Mistrzowskie show Molly Lac to najlepsza możliwa okazja, by się zainspirować, poznać inne stylistki i zyskać nowe spojrzenie na stylizację paznokci!

Zapisz się na Mistrzowskie show Molly Lac – nie może Cię tam zabraknąć!

Kup bilet na Mistrzowskie show Molly Lac już dziś i nie czekaj, aż inne paznokciomaniaczki zajmą wszystkie miejsca! Gwarantujemy, że spędzisz z nami sześć fantastycznych godzin, nie żałując udziału ani przez chwilę!

0