Lakiery hybrydowe Marocco Collection od AlleLac – orient na paznokciach

by

Czy istnieje sposób, by przenieść się w jednej chwili do ciepłych krajów? Oczywiście, że tak! Wystarczy wybrać nowość marki AlleLac – lakiery hybrydowe Marocco Collection, by poczuć orient wszystkimi swoimi zmysłami! Mimo że to kolekcja, która większości paznokciomaniaczek może kojarzyć się typowo z latem, te intensywne, przepiękne kolory wyglądają dobrze na płytce cały rok! Szukasz fantastycznych produktów na paznokcie w nieoczywistych barwach? Zobacz lakiery hybrydowe Marocco Collection i przekonaj się o ich wszystkich zaletach!

Jakie kolory wchodzą w skład kolekcji Marocco Collection?

Lakiery hybrydowe Marocco Collection to 9 niesamowitych, mocno napigmentowanych produktów do paznokci. Znajdziesz w niej m.in. odcienie atramentowe, które mają zastosowanie w wielu stylizacjach. Można je używać samodzielnie – do tworzenia gładkiego manicure, ale i jako baza do zdobień lub rysunków. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Oprócz tych barw, Marocco Collection to również kolor musztardowy, modny od wielu sezonów i chętnie wykorzystywany przez paznokciomaniaczki na całym świecie, a także wrzosy – cudowne i również bardzo trendy. Lakiery hybrydowe AlleLac Marocc Collection to produkty, które z pewnością skradną serca wielu kobietom! Nic w tym dziwnego, naprawdę trudno by nam było znaleźć ich jakiekolwiek wady…

lakiery hybrydowe marocco collection kolory

Zalety lakierów hybrydowych Marocco Collection

Jak już wspomnieliśmy, lakiery hybrydowe Marocco Collection fantastycznie wyglądają na płytce, ale to tylko jedna z ich licznych zalet. Poznaj pozostałe, najważniejsze (z naszej perspektywy) plusy nowości w ofercie marki AlleLac!

Mocna pigmentacja

Jeżeli zależy Ci na tym, żeby już minimalna warstwa lakieru do paznokci dobrze kryła płytkę, produkty Marocco Collection idealnie trafią w Twoje potrzeby! Dzięki temu, że hybrydy są tak mocno napigmentowane, wystarcza cienka ich warstwa, by uzyskać naprawdę spektakularny efekt! Nie da się również ukryć, że wpływa to także na zużycie lakieru hybrydowego, które jest naprawdę niewielkie. Jedna buteleczka wystarczy Ci na dłużej niż produkty innych firm! O ile w przypadku paznokciomaniaczek, które wykonują manicure jedynie sobie, jest to może nieco mniej istotne, w kontekście profesjonalnych stylistek ma to zdecydowanie większe znaczenie!

Niespotykane kolory

Kolory atramentowe, musztardowe, wrzosowe to hity już od wielu sezonów, ale w takiej odsłonie jeszcze ich z pewnością nie widziałaś! To orient w czystej postaci! Jeżeli lubisz nieoczywiste, niespotykane barwy na płytce, koniecznie przetestuj lakiery hybrydowe Marocco Collection, a się w nich zakochasz od pierwszej… aplikacji!

Maksymalna trwałość

Czy wiesz, że lakiery hybrydowe Marocco Collection są nawet kilka razy bardziej trwałe niż produkty klasyczne? Dzięki temu uzyskujesz manicure, który utrzyma się na paznokciach nawet kilka tygodni w nienagannym stanie! Jest to szczególnie istotne, gdy wybierasz się np. na urlop i doskonale wiesz, że nie będziesz mieć tam możliwości ani chęci na wykonywanie stylizacji płytki. Dzięki lakierom hybrydowym Marocco Collection cały wyjazd będziesz mogła cieszyć się pięknym manicure bez konieczności poprawek – czy to nie cudowne?

Prosta i szybka aplikacja

Lakiery hybrydowe Marocco Collection to nie tylko maksymalna trwałość i mocna pigmentacja, ale i prosta oraz sprawna aplikacja. Dzięki idealnemu pędzelkowi pomalujesz nimi płytkę szybciej niż się spodziewasz. Nawet jeżeli nie masz dużego doświadczenia w wykonywaniu stylizacji paznokci, na pewno sobie z tym poradzisz! Uzyskanie gładkiej płytki jest w tym przypadku naprawdę banalnie proste! Zresztą… Przekonaj się o tym sama!

Idealna konsystencja

Co oznacza dla Ciebie idealna konsystencja lakierów hybrydowych Marocco Collection? Otóż, to przede wszystkim możliwość szybkiej i bezproblemowej aplikacji produktu. Wybierając nowości marki AlleLac, masz pewność, że niezależnie od Twojego doświadczenia w stylizacji paznokci, poradzisz sobie bez problemu z manicure i z łatwością uzyskasz spektakularny efekt na płytce!

Bezpieczny skład

Często pisze się i mówi, że lakiery hybrydowe niszczą płytkę. Czy to prawda? Wszystko zależy od tego, jaki produkt się wybiera. Akurat nasze lakiery hybrydowe Marocco Collection nie tylko nie szkodzą, ale wręcz wzmacniają paznokcie! Wszystko to dzięki swojemu bezpiecznemu składowi, bez substancji, które mogłyby spowodować uszczerbek na płytce.

Orient na paznokciach teraz na wyciągnięcie ręki!

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię do tego, żebyś przetestowała fantastyczne lakiery hybrydowe Marocco Collection! Ta nowość marki AlleLac posiada tyle zalet, że naprawdę trudno nam było ująć je wszystkie w krótkim tekście. Zresztą, zdecydowanie lepiej jest przetestować produkty na własnych paznokciach i samodzielnie przekonać się, jak pięknie wyglądają na płytce! Mocno napigmentowane, w cudownych kolorach, o bezpiecznym składzie… Te lakiery hybrydowe z pewnością skradną Twoje serce, jeżeli uwielbiasz takie orientalne barwy na paznokciach!

0