Ekstremalnie błyszczący top do paznokci

by

Błyszczący top do paznokci – czy odpowiada za trwałość i piękno stylizacji paznokci hybrydowych? Czy tylko lakier? Oczywiście, że nie! Mimo iż wiele kobiet zdecydowanie najwięcej czasu poświęca na wybór lakierów, warto większą uwagę zwrócić także na top do paznokci. Ten produkt jest kluczowy, jeżeli chodzi o trwałość manicure hybrydowego, ale nie tylko. Produkty najnowszej generacji spełniają zdecydowanie więcej funkcji. Można je podzielić na 2 grupy, w zależności od posiadania warstwy dyspersyjnej.

Warstwa dyspersyjna – co to?

Warstwa dyspersyjna to lepka “powłoka”, która pojawia się podczas utwardzania produktu i absolutnie nie oznacza, że proces się nie powiódł. Pozwala na wcieranie pyłków, które są przeznaczone do aplikacji właśnie w tę lepką warstwę. Są to na przykład Shine effect czy Holo. Oprócz tego, umożliwia także odbijanie folii transferowej. W takim przypadku całość należy ponownie pomalować topem do paznokci i go utwardzić. Jak się pozbyć warstwy dyspersyjnej? Jest to prostsze niż myślisz. Wystarczy przetrzeć płytkę wacikiem bezpyłowym nasączonym cleanerem.

Nowy top do paznokci – 3D Expert MollyLac

Ostatnim hitem, jeśli chodzi o topy do paznokci z warstwą dyspersyjną, jest maksymalnie błyszczący top do paznokci 3D Expert MollyLac! To top nawierzchniowy do lakierów hybrydowych, charakteryzujący się nie tylko fantastyczną trwałością, ale i innymi spektakularnymi właściwościami. Przekonaj się, jakie zalety ma ten rewelacyjny top do paznokci.

ekstremalnie błyszczący top do paznokci

Maksymalna trwałość

Top do paznokci 3D Expert MollyLac pozwala na utrzymanie paznokci hybrydowych w idealnym stanie nawet przez 21 dni! 3 tygodnie bez konieczności wykonywania manicure? Teraz jest to jak najbardziej możliwe! Top do paznokci 3D Expert MollyLac pozwoli Ci zapomnieć, jak wyglądają odpryski na płytce!

Ekstremalny błysk

Poza najbardziej oczywistą funkcją, czyli przedłużeniem trwałości manicure hybrydowego, top do paznokci 3D Expert MollyLac – jak sama nazwa wskazuje – zapewnia ekstremalny błysk! Osiągniesz go natychmiast po aplikacji produktu – nie musisz już wykonywać żadnych dodatkowych czynności! Nieskazitelny blask płytki to z pewnością marzenie wielu paznokciomaniaczek! Przekonaj się, że z nowością marki MollyLac jest to jak najbardziej możliwe!

Wzmocnienie płytki

Obawiasz się, że manicure hybrydowy sprawi, że Twoja płytka będzie słabsza i szybko się łamiąca? Przetestuj top do paznokci 3D Expert MollyLac i przekonaj się, że wcale nie musi się tak stać! Ten produkt nie tylko nie uszkodzi płytki, ale wręcz ją wzmocni! Dzięki niemu zapomnisz o tym, jak walczyć z kruszącymi się, rozdwojonymi paznokciami, ponieważ… ten problem nie będzie Cię dotyczył!

Idealna konsystencja

Nowy błyszczący top do paznokci marki MollyLac posiada idealną wręcz konsystencję! Nie jest ani za gęsty, ani zbyt rzadki! Wszystko to dzięki odpowiednio dobranemu i jednocześnie bezpiecznemu składowi.

Prosta aplikacja

Szukasz topu do paznokci, który będzie charakteryzował się banalnie prostą aplikacją? 3D Expert MollyLac to produkt idealny dla Ciebie! Z jego nakładaniem poradzą sobie z pewnością nawet najbardziej początkujące paznokciomaniaczki. Osoby, które w domowym zaciszu dopiero uczą się wykonywania manicure hybrydowego, z pewnością ucieszy fakt, że specyfik ma także “przyjazny” w użytkowaniu pędzelek. Ułatwia to i jeszcze bardziej przyspiesza aplikację produktu.

Przezroczysty kolor

Błyszczący top do paznokci 3D Expert MollyLac charakteryzuje się także transparentnością. Oznacza to, że nie zmienia koloru lakieru hybrydowego, jakim pomalowałaś płytkę, a jedynie go nabłyszcza. W efekcie uzyskujesz kolor manicure w 100% zgodny z Twoimi oczekiwaniami, jednocześnie maksymalnie błyszczący.

Top do paznokci 3D Expert MollyLac – dla kogo?

Najnowszy błyszczący top do paznokci marki MollyLac to produkt, który sprawdzi się praktycznie u każdej paznokciomaniaczki. Niezależnie od koloru podkładowego, jaki wybierzesz do stylizacji, w każdym przypadku ten produkt okaże się strzałem w dziesiątkę! Chyba nie ma kobiety, która nie marzyłaby o zdrowej i jednocześnie pięknej płytce! 3D Expert MollyLac to produkt, który równocześnie odżywia, upiększa i nabłyszcza paznokcie! Aż trudno uwierzyć, że jeden specyfik może aż tak bardzo odmienić oblicze stylizacji! Jeżeli wciąż masz wątpliwości, czy jest to możliwe, przetestuj 3D Expert MollyLac, a nie będziesz chciała używać już niczego innego!

błyszczący top do paznokci hybrydowych

Manicure hybrydowy to jest to!

Błyszczący top do paznokci 3D Expert MollyLac idealnie sprawdzi się jako jeden z etapów manicure hybrydowego. Chyba nie ma paznokciomaniaczki, która by nie znała zalet tej stylizacji paznokci. Już same lakiery hybrydowe, utwardzone odpowiednio w lampie UV/LED, gwarantują zdecydowanie większą trwałość niż tradycyjny manicure. W połączeniu z tym topem do paznokci efekt jest absolutnie zmaksymalizowany, więc warto wypróbować wyjątkowy błyszczący top do paznokci 3D Expert MollyLac! Wszystkie produkty tej firmy charakteryzują się wysoką jakością oraz niezawodnością i tak jest również w tym przypadku! Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię, iż najnowszy top do paznokci MollyLac to doskonały specyfik dla każdej paznokciomaniaczki, która uwielbia błysk na swojej płytce!

0