Baza kauczukowa – hit 2020 roku!

by

Zależy Ci na spektakularnej stylizacji hybrydowej? Z pewnością pomoże Ci w tym baza. W drogeriach i hurtowniach kosmetycznych ich wybór jest naprawdę duży, warto więc wiedzieć, która działa najbardziej skutecznie i rzeczywiście ma wiele zalet. Próbowałaś już bazy kauczukowej? Jest to produkt do stylizacji paznokci hybrydowych, który potrafi zdziałać cuda na każdej płytce! Baza kauczukowa Base AlleLac to preparat, który zadowoli nawet najbardziej wymagające paznokciomaniaczki. Przekonaj się o tym sama i przetestuj ten produkt do zadań specjalnych!

Baza kauczukowa Base AlleLac – gęsta, mocna, wydajna

Dzięki innowacyjnej formule bazy kauczukowej, preparat doskonale sprawdza się pod lakiery hybrydowe AlleLac, choć nie tylko. Baza jest nie tylko bardzo elastyczna, ale i bardzo mocna. Idealnie dopasowując się do naturalnej płytki, przedłuża trwałość manicure hybrydowego. Preparat posiada gęstą konsystencję, co sprawia, że problem spływania na skórki nie istnieje! Sam proces nakładania bazy kauczukowej jest również bardzo prosty – wszystko to dzięki jego warstwie dyspersyjnej. To produkt, który można z całą pewnością porównać do taśmy, która doskonale chroni przed jakimikolwiek urazami paznokcia.

gęsta baza kauczukowa do paznokci

Baza kauczukowa – czym się charakteryzuje?

Baza kauczukowa, podobnie jak inne specjalistyczne bazy pod lakier hybrydowy, przede wszystkim wpływa na trwałość stylizacji i wzmacnia płytkę. Posiada szereg właściwości, które sprawiają, że ten produkt jest często nazywany “idealnym”.

Maksymalizacja trwałości hybrydy

Mimo że stylizacja hybrydowa sama w sobie jest bardzo trwała, dzięki zastosowaniu bazy kauczukowej może być jeszcze mocniejsza. Dzięki temu kilka tygodni bez konieczności dokonywania poprawek manicure jest jak najbardziej możliwe!

Nadanie płytce idealnego kształtu

Dzięki zastosowaniu bazy kauczukowej Base AlleLac nadanie płytce idealnej krzywej C jest prostsze niż mogłoby się wydawać! Ponadto, produkt wzmacnia paznokcie i je usztywnia tak mocno, że ryzyko złamania czy ukruszenia jest nieporównywalnie mniejsze.

Regeneracja zniszczonej płytki

Borykasz się ze zniszczonymi, często łamiącymi się paznokciami? Dzięki bazie kauczukowej nadbudowa nawet najbardziej wyszczerbionych i nieestetycznych paznokci jest prosta i szybka. Oprócz tego, kolejną zaletą preparatu jest także możliwość delikatnego przedłużenia paznokci bez konieczności stosowania żelu czy akrylu.

Właściwości samopoziomujące

Baza kauczukowa posiada właściwości samopoziomujące. To dzięki nim Twoja płytka stanie się idealnie gładka i aplikacja lakieru hybrydowego będzie jeszcze łatwiejsza i szybsza.

Jak używać bazy kauczukowej?

Jeżeli masz wątpliwości, czy warto używać Base AlleLac, być może przekona Cię do tego nieskomplikowany sposób użycia. Wystarczy naprawdę niewiele, by uzyskać jeszcze trwalszy manicure i mocniejsze paznokcie! Jak się z pewnością domyślasz, bazę kauczukową nakłada się jeszcze przed lakierem hybrydowym. Oczywiście, najpierw należy odpowiednio przygotować do tego paznokcie, czyli nadać im kształt oraz usunąć lub odsunąć skórki.

Tuż przed nałożeniem bazy kauczukowej można także delikatnie zmatowić płytkę. Następnie nakłada się cienką warstwę Base AlleLac. Co istotne – dzięki jej gęstej konsystencji, sama aplikacja nie powinna sprawić najmniejszych problemów. Tak, jak w przypadku innych preparatów do manicure hybrydowego, i ten należy utwardzać w lampie przez określony czas. W dalszej kolejności pozostaje Ci jeszcze tylko nałożenie wybranego lakieru – odpowiedniego do stylizacji tego typu – oraz utwardzenie także jego w lampie. W celu intensyfikacji efektu i przedłużenia trwałości manicure hybrydowego, warto dołożyć jeszcze jedną warstwę produktu i na koniec całość zabezpieczyć topem. Jak widzisz, sama aplikacja bazy kauczukowej wcale nie przedłuży znacząco procesu wykonywania Twojej stylizacji paznokci, a efekt, który się dzięki temu uzyska, z pewnością wszystko zrekompensuje!

Base AlleLac – do jakich lakierów pasuje?

Czy baza kauczukowa Base AlleLac pasuje jedynie do konkretnych typów lakierów do paznokci? To produkt, który jest tak uniwersalny i wszechstronny, że idealnie sprawdzi się z każdym lakierem hybrydowym. Oczywiście, to tylko od Ciebie zależy, jaki wybierzesz. My możemy jedynie zwrócić uwagę na fakt, że najlepiej wybierać preparaty o idealnej konsystencji, maksymalnej trwałości i mocnej pigmentacji.

Takie połączenie sprawi, że Twój manicure hybrydowy będzie najbardziej spektakularny i utrzyma się na Twojej płytce nawet kilka tygodni bez konieczności poprawek. Pamiętaj jednak, że na efekt stylizacji paznokci wpływają nie tylko użyte do tego produkty, ale i jakość przygotowania płytki. Nawet jeśli dysponujesz najlepszą bazą kauczukową (jak np. Base AlleLac) i lakierem hybrydowym wysokiej jakości, na paznokciach bez odsuniętych skórek, o różnym kształcie, manicure nie będzie wyglądał dobrze. Dlatego też tak istotne jest odpowiednie i precyzyjne wykonanie każdego etapu stylizacji. Wtedy, używając do tego odpowiednich preparatów, ma się pewność fenomenalnego efektu na płytce!

0