Akrylożel do przedłużania paznokci – dlaczego podbija serca stylistek?

by

Żel, akryl, a może akrylożel? Który system do stylizacji paznokci jest najlepszy? Mimo że mogłoby się wydawać, że wszystko one dają bardzo podobne efekty, rzeczywistość jest jednak inna. Ostatnio największą popularnością cieszy się akrylożel do przedłużania paznokci. W czym tkwi jego sekret? Co sprawia, że wybiera go tyle paznokciomaniaczek? Przekonaj się, że akrylożel to połączenie samych najlepszych cech akrylu oraz żelu. Każda kobieta, która choć raz wypróbuje ten system stylizacji paznokci, z pewnością będzie do niego wracać!

Akrylożel do przedłużania paznokci – czym jest?

Jak już wspomnieliśmy, akrylożel do przedłużania paznokci jest niczym innym jak połączeniem wszystkiego, co najlepsze z żelu i akrylu. Cechuje się nie tylko największą trwałością stylizacji, ale i pięknym, naturalnym wykończeniem. Jeżeli chciałoby się go podsumować w kilku słowach, akrylożel jest mocniejszy niż żel i bardziej elastyczny niż akryl. Zalet produktu jest jednak zdecydowanie więcej…

Zalety akrylożelu do przedłużania paznokci

Profesjonalne stylistki paznokci wręcz kochają akrylożel do przedłużania paznokci. To produkt posiadający wiele zalet – zarówno dla osób wykonujących stylizację płytki, jak i klientek. Dzięki swoim unikalnym właściwościom, może być on także wykorzystywany przy domowych zabiegach na dłonie czy stopy. Wpływa na to wiele czynników, o których piszemy poniżej…

Jest maksymalnie trwały

Takiej przyczepności do płytki, jak przy akrylożelu do przedłużania paznokci, nie znajdziesz nigdzie indziej. Produkt jest tak trwały, że niestraszne mu żadne odpryski czy złamania. Jego odpowiednia aplikacja to gwarancja nienagannej stylizacji przez wiele tygodni.

Ma idealną konsystencję

Ta zaleta akrylożelu do przedłużania paznokci jest szczególnie istotna w kontekście osób wykonujących zabieg. Zdecydowanie ułatwia to i przyspiesza cały proces. Akrylożel ma gęstą konsystencję, dzięki czemu nie spływa na skórki i pozwala na wykonanie precyzyjnej i nawet bardzo skomplikowanej stylizacji. Masa akrylożelowa nie zastyga, więc praca z nią to czysta przyjemność. Nawet stylistki, które nie mają dużej wprawy w wykonywaniu zabiegu przedłużania paznokci przy użyciu akrylożelu, bardzo szybko powinny dojść do wprawy! Z tą zaletą łączy się także kolejna…

Jest prosty w użytkowaniu

To, że przy akrylożelu do przedłużania paznokci nie trzeba łączyć proszku akrylowego z monomerem, zdecydowania ułatwia pracę stylistki. Jego idealna konsystencja, brak zapachu, niezastygająca masa… Wszystko to sprawia, że osoba wykonująca zabieg przedłużania płytki ma ułatwione zadanie. Jest to jedna strona medalu – druga natomiast to komfort klientki…

Klientki kochają akrylożel!

Dzięki temu, że akrylożel do przedłużania paznokci jest bezwonny, nie wywołuje reakcji alergicznych. Jest on trwały, ale jednocześnie niemal niewyczuwalny na płytce. Stosując akrylożel, nie ma ryzyka pieczenia w czasie utwardzania w lampie. Klientki salonów urody kochają ten system stylizacji paznokci, ponieważ trudno znaleźć w jego przypadku jakąkolwiek wadę!

Aplikacja akrylożelu na szablonie – krok po kroku

Jak wygląda proces nakładania akrylożelu do przedłużania paznokci? Jak wspomnieliśmy, jest on prostszy niż w przypadku innych technik stylizacji. Zresztą… Przekonaj się sama!

Przygotowanie płytki

Zacznij, standardowo, od przygotowania paznokci do stylizacji. Opiłuj je, odsuń skórki i wypoleruj płytkę. Następnie przejdź do kolejnych czynności.

Aplikacja preparatów przygotowujących paznokcie do zabiegu

W dalszej kolejności odtłuść płytkę dedykowanym odtłuszczaczem, a potem zaaplikuj na nią primer kwasowy lub bezkwasowy. To, jaki wybierzesz, powinno zależeć od stanu Twoich paznokci. Następnie nałóż bazę, którą należy już utwardzić w lampie.

Przedłużanie paznokci

Docelowy proces przedłużania paznokci zaczyna się od podłożenia szablonu i aplikacji szpatułką minimalnej ilości akrylożelu najbliżej, jak tylko się da, na połączeniu szablonu z wolnym brzegiem płytki. Potem pędzlem umoczonym w masie akrylożelowej uformuj szkielet, który utwardzaj w lampie odpowiedni czas. Następnie, kolejny raz korzystając ze szpatułki, nałóż nieco większą kulkę i nadaj kształt paznokciowi, a później utwardź go w lampie. Po tym wystarczy przemyć warstwę dyspersyjną cleanerem i nadać płytce wymarzony kształt, korzystając przy tym z pilnika.

Dalsze czynności stylizacyjne

Co dalej? Gdy uzyskasz już oczekiwany efekt pięknych, naturalnie przedłużonych paznokci, pozostaje Ci albo je pomalować, albo od razu użyć topu no wipe i cieszyć się z fantastycznej stylizacji!

Akrylożel do przedłużania paznokci – produkt idealny!

Akrylożel do przedłużania paznokci to doskonały sposób na piękną płytkę! Trwała i spektakularna stylizacja, stworzona w prosty sposób, to wygoda i komfort zarówno osób wykonujących przedłużanie, jak i klientek salonów kosmetycznych. Przekonaj się, że ta technika stylizacji paznokci nie ma sobie równych! Przedłużaj paznokcie w swoim domu lub korzystając z usług profesjonalistki.

powder gel od allepaznokcie

0