Lakiery holo do paznokci – nowa kolekcja Shocking Shine

by

W jaki sposób uzyskać efektowny manicure? Koniecznie wypróbuj lakiery holo do paznokci z kolekcji Shocking Shine marki MollyLac! Te hybrydy przeniosą Cię w zupełnie inny wymiar stylizacji paznokci! W efekcie, uzyskasz manicure mieniący się milionem mikroskopijnych drobinek – manicure dla kobiet, które chcą podkreślić swoją wyjątkowość i niepowtarzalność! W końcu każda jest tego warta!

Holo na paznokciach – dla kobiet, które kochają blask i spektakularne stylizacje!

Efekt holo na paznokciach jest modny już od dłuższego czasu i nic nie zapowiada, żeby się to miało zmienić. Czy w ogóle kogoś to dziwi? W końcu taki blask jest bardzo trendy, a paznokciomaniaczki go po prostu uwielbiają!

Poza tym, daje ogrom możliwości, jeśli chodzi o tworzenie oryginalnych manicure. Dzięki lakierom z kolekcji Shocking Shine wykonasz stylizację zarówno na co dzień, jak i na najważniejszą imprezę! Wiele zależy od tego, jak je nałożysz – czy jedynie cienką warstwę na kolor bazowy, czy dwie pełne warstwy w celu uzyskania wielowymiarowego, mocno napigmentowanego koloru.

Lakiery holo do paznokci z kolekcji Shocking Shine hybrydami wielu zalet!

Zastanawiasz się, dlaczego spośród tylu hybryd holo do paznokci warto wybrać akurat lakiery z kolekcji Shocking Shine od MollyLac? Poniżej zaprezentujemy Ci najważniejsze z ich zalet. Piszemy tylko o najważniejszych, ponieważ jest ich zdecydowanie więcej!

Wyjątkowa formuła

Formuła lakierów hybrydowych z kolekcji Shocking Shine od MollyLac została dopracowana w każdym szczególe. Wszystko po to, by uzyskać produkt najwyższej jakości, przeznaczony dla nawet najbardziej wymagających paznokciomaniaczek, co się doskonale udało!

Szybka i łatwa aplikacja

Dzięki swojej idealnej, średnio-gęstej konsystencji, lakiery holo do paznokci marki MollyLac nakłada się nie tylko szybko, ale i bardzo prosto. Dzięki temu, poradzą sobie z tym nawet te paznokciomaniaczki, które dopiero zaczynają uczyć się samodzielnego wykonywania manicure!

lakiery holo do paznokci mollylac

Naturalny efekt na paznokciach

Jeżeli z manicurem masz do czynienia nie od dziś, z pewnością wiesz, że lakier lakierowi nierówny i niektóre hybrydy potrafią nieestetycznie “pogrubiać” paznokcie. Na szczęście, w przypadku kolekcji Shocking Shine marki MollyLac nie ma o tym mowy! Pozwalają one uzyskać naturalny efekt na paznokciach, który po prostu zachwyca!

Lakiery holo do paznokci – przepiękne kolory

Kolory hybryd Shocking Shine marki MollyLac są bardzo intensywne, wyraziste i mocno napigmentowane. W efekcie, pełne krycie uzyskasz już po aplikacji dwóch maksymalnie cienkich warstw.

Efekt wow na paznokciach

Ta zaleta hybryd z kolekcji Shocking Shine jest swego rodzaju podsumowaniem wszystkich wcześniej przez nas wymienionych. Jeżeli więc marzysz o efektownych paznokciach, koniecznie wypróbuj te lakiery i ciesz się rewelacyjnym efektem!

Aplikacja hybryd Shocking Shine krok po kroku

Pisaliśmy, że hybrydy Shocking Shine od MollyLac nakłada się prosto i szybko. Czyli…? Poniżej przedstawiamy cały proces wykonania stylizacji z ich udziałem!

Zacznij od przygotowania paznokci i ich odtłuszczenia. Dopiero wtedy, nałóż minimalną warstwę bazy lub – jeśli jest taka potrzeba – nadbuduj paznokcie bazą. Następnie nałóż pierwszą – cienką warstwę hybrydy i utwardź ją w lampie. Jeśli tylko masz ochotę, zaaplikuj także i drugą warstwę produktu (utwardź i ją w lampie), by uzyskać pełne krycie. Na sam koniec nałóż jeszcze top od MollyLac, by manicure pięknie się błyszczał.

lakiery holo do paznokci od mollylac

Szokujący błysk teraz niemal na wyciągnięcie ręki!

Marzenie o absolutnym błysku na paznokciach może być bliższe urzeczywistnienia niż kiedykolwiek indziej! Wystarczy kupić hybrydy z kolekcji Shocking Shine marki Molly i przetestować je na własnej skórze… A raczej paznokciach, rzecz jasna!

W naszym sklepie internetowym AllePaznokcie znajdziesz wszystkie produkty i akcesoria, które są niezbędne do wykonania spektakularnego efektu holo. Zresztą, oferta naszego sklepu online jest tak szeroka, że możesz u nas wyposażyć cały swój salon czy skompletować pełen niezbędnik paznokciomaniaczki!

1