Lakiery hybrydowe 4w1 – poznaj MollyLac Night Glowing

by

Czy marzy Ci się lakier hybrydowy, który za każdym razem może wyglądać nieco inaczej? Jeden lakier, przy pomocy którego “wyczarujesz” w prosty sposób zupełnie odmienne manicure? Nie musisz już o tym marzyć – takie hybrydy już istnieją! Poznaj MollyLac Night Glowing i przekonaj się, że potrzeba naprawdę niewiele, by za każdym razem uzyskać niepowtarzalną stylizację!

MollyLac Night Glowing – jeden lakier, 4 oblicza

Jeżeli mielibyśmy wymienić najważniejszą zaletę kolekcji MollyLac Night Glowing, byłaby to z pewnością wielość zastosowań. Przy użyciu jednego, tego samego lakieru, możesz uzyskać różne odsłony manicure. Czy można więc określić go mianem lakieru 4w1? Zdecydowanie tak!

Po nałożeniu go na jedną warstwę lakieru podkładowego, uzyskasz bardzo delikatną stylizację. Nakładając natomiast tylko 2 warstwy produktu, osiągniesz pełne krycie koloru i bardziej spektakularny efekt. Przy pomocy magnesu i z zastosowaniem hybrydy z kolekcji MollyLac Night Glowing możesz również stworzyć efekt kociego oka. Przenikająca poświata jest obecnie bardzo trendy, więc zdecydowanie warto przetestować ją na swoich paznokciach!

Nie można także zapomnieć o tym, że lakiery hybrydowe 4w1 z kolekcji MollyLac Night Glowing świecą w ciemności! Metaliczny efekt, magnetyczny pyłek, efekt UV… Wszystko to sprawia, że aż tyle paznokciomaniaczek chce je mieć w swojej kolekcji!

molly lac lakiery hybrydowe 4w1

Hybrydy MollyLac Night Glowing – lakiery dla paznokciomaniaczek kochających trendy!

Uwielbiasz testować na paznokciach wszystkie najnowsze trendy? Lakiery hybrydowe 4w1 – MollyLac Night Glowing koniecznie powinny się znaleźć na Twojej “liście życzeń”. Sprawdź, dlaczego warto kupić właśnie je!

Możesz tworzyć dzięki nim nieograniczoną liczbę modnych stylizacji

Zacznijmy od tego, o czym już wspomnieliśmy, czyli możliwości tworzenia dziesiątek (o ile nie setek) trendy stylizacji paznokci. Manicure, których efekt może zaskoczyć nawet Ciebie samą! Wszystko to dzięki formule zastosowanej w lakierach hybrydowych 4w1 MollyLac Night Glowing – lakierach o wielu obliczach.

Kryją już po nałożeniu 1 warstwy produktu

Krycie hybryd MollyLac Night Glowing jest po prostu rewelacyjne. Już jedna warstwa produktu wystarczy, by uzyskać efekt, o jakim nawet nie śniłaś! To ewenement, jeżeli chodzi o lakiery hybrydowe – coś, co zdecydowanie wyróżnia je spośród tak wielu innych!

kolekcja lakierów hybrydowych 4w1 night glowing

Posiadają fantastyczną pigmentację

Szukasz hybryd, które posiadają doskonałą pigmentację? Lakiery hybrydowe 4w1 z kolekcji Night Glowing marki MollyLac z pewnością okażą się świetnym wyborem! Wystarczy nałożyć ich naprawdę niewiele, by uzyskać przepiękny kolor na paznokciach.

Są ekstremalnie trwałe

Czy wiesz, że hybrydy MollyLac Night Glowing utrzymują się na paznokciach nawet 4 tygodnie bez konieczności poprawek? Pomyśl… Jedna stylizacja i tyle czasu na wymyślenie kolejnej? Oczywiście, jeśli wolisz szybciej zmieniać manicure, nic nie stoi ku temu na przeszkodzie! Lepiej jednak, jeżeli jest to tylko Twoja decyzja, a nie konieczność, prawda?

Nakłada się je szybko i łatwo

Lakiery hybrydowe 4w1 z kolekcji Night Glowing marki MollyLac nakłada się bardzo prosto i szybko. Wszystko to dzięki ich fantastycznemu składowi i niesamowitej konsystencji.

Oprócz tego, gwarantują krycie już po aplikacji jednej warstwy, natomiast dwie cienkie warstwy gwarantują już naprawdę spektakularny efekt na paznokciach.

Ich usunięcie jest również bardzo proste

Hybrydy Night Glowing od MollyLac nie tylko nakłada, ale i usuwa się bez najmniejszych problemów. Jest to związane z tym, że rozpuszczają się w płynach z acetonem.

Są bezpieczne – także dla alergików

Hybrydy MollyLac Night Glowing posiadają formułę HEMA free/di-HEMA free. Dzięki niej, ryzyko wystąpienia ewentualnego uczulenia jest zminimalizowane niemal do zera. Z pewnością ucieszy to przede wszystkim alergików, którzy potrafią borykać się z wieloma skutkami niepożądanymi po aplikacji produktów do paznokci.

lakiery hybrydowe 4w1 mollylac

MollyLac Night Glowing to lakiery hybrydowe, które po prostu warto mieć w swojej kolekcji!

Lubisz wyglądać modnie i stylowo, jednocześnie zaskakując swoim manicure? Lakiery hybrydowe 4w1 Night Glowing marki MollyLac to rewelacyjny wybór! Są one dostępne w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie w 9 oryginalnych kolorach. Sprawdź je wszystkie i wybierz ten, który zachwyca Cię najbardziej. Jesteśmy przekonani, że to będzie świetny wybór i najlepsza możliwa decyzja!

1