Oliwka do paznokci inspirowana zapachem perfum

by

Oliwka do paznokci to jeden z tych produktów, który powinien się znaleźć w niezbędniku każdej paznokciomaniaczki. Ba! Specyfiku tego może spokojnie używać nawet ta kobieta, która paznokci nie maluje! Dlaczego? Oliwka do paznokci posiada wiele zalet. Najczęściej mówi się o odżywieniu i natłuszczeniu płytek, ale to ułamek wszystkich właściwości produktu. Nie dość, że korzystnie wpływa on na paznokcie, potrafi wyglądać (i pachnieć!) po prostu zachwycająco!

Zalety oliwki do paznokci

Jak już wspomnieliśmy, oliwka do paznokci ma wiele zalet. Skupimy się na jej właściwościach prozdrowotnych, ale nie tylko. O tym jednak za chwilę…

Odżywia płytki

Oliwka korzystnie wpływa na kondycję paznokci. Sprawia, że stają się one odżywione i szybciej się regenerują (chociażby po częstych stylizacjach). Nie sposób nie wspomnieć również o jej właściwościach nawilżających – i to nie tylko płytki, ale i skórki.

Łagodzi podrażnienia

Oliwka do paznokci doskonale “leczy” nawet najbardziej zniszczone paznokcie. Borykasz się z częstymi podrażnieniami płytek i zaczerwienieniami? Wystarczy regularnie stosować oliwkę do paznokci, a Twój problem zniknie szybciej niż się spodziewasz!

Nawilża skórki

Oliwka doskonale radzi sobie także ze skórkami. Zresztą wiele specyfików tego typu nazywa się “oliwkami do skórek i paznokci”. Produkty wielozadaniowe są zresztą chętniej wybierane przez kobiety na całym świecie. Dlaczego? Czas jest zawsze w cenie – stosując jeden specyfik zamiast kilku, oszczędza się cenne minuty, które można poświęcić na inne czynności.

Na co zwracać uwagę przy wyborze oliwki?

Wybór oliwek do paznokci może przyprawić o zawrót głowy! Jest ich tyle, że trudno wybrać “tę najlepszą”. Na co zwrócić uwagę? Warto zobaczyć, czy działa tylko na płytki, czy również skórki. Oprócz tego, bardzo istotny jest jej skład. Niektóre specyfiki tego typu zawierają dobroczynne oleje (np. ze słodkich migdałów), witaminy (m.in. A czy C) czy lanolinę. Każdy z tych składników aktywnych posiada oczywiście inne właściwości odżywcze. Producenci kosmetyczni obecnie prześcigają się w tworzeniu specyfików, które wyróżnią się na tle konkurencji. Kiedyś “efekt wow” wywoływało samo oryginalne opakowanie produktu. Obecnie coraz trudniej jest zaskoczyć i przyciągnąć klientki, ale – mimo to – wciąż się to udaje!

Oliwka do paznokci, która pachnie – czy to ma sens?

Perfumowana oliwka do paznokci… Czy jest to produkt dla każdej kobiety? Chciałoby się odpowiedzieć – “a dlaczego by nie?” W końcu zapach jest istotny. Na co dzień używa się perfum, wód toaletowych czy innych, przyjemnie pachnących kosmetyków. To naturalne i nikogo już nie dziwi. Podobnie jest z zapachowymi oliwkami do paznokci. To bardzo miły “dodatek” do wszystkich pozostałych zalet specyfików.

perfumowana oliwka do paznokci i skórek

Kiedy i jak stosować perfumowaną oliwkę do paznokci?

Oliwkę do paznokci inspirowaną zapachem perfum nakłada się analogicznie do “klasycznych” specyfików. Nanosi się ją na płytki, a następnie dokładnie wmasowuje. Jak już wspomnieliśmy, jest to produkt dla każdej kobiety. Fachowe stylistki stosują go najczęściej na sam koniec manicure, jako “kropkę nad i” całego zabiegu. Rekomenduje się jednak, żeby oliwkę używać także na co dzień, niekoniecznie wiążąc to ze stylizacją paznokci. Jak wtedy powinna wyglądać regularność jej aplikacji?

Jak często używać oliwki do paznokci?

Jeżeli chodzi o częstotliwość stosowania oliwki do paznokci, kluczem do sukcesu jest tu regularność i dokładność. Wykonując manicure, w większości przypadków pamięta się o jej nałożeniu i wmasowaniu. Gorzej bywa z systematycznością w trakcie codziennej pielęgnacji. Oliwkę do paznokci warto używać 3-4 razy w tygodniu. Wszystko zależy od kondycji płytek i skórek. Co zrobić, żeby pamiętać o tej czynności? Dobrym sposobem jest położenie buteleczki z produktem przy kremie na noc. Wtedy, w trakcie wieczornej rutyny, łatwiej będzie sięgnąć po oliwkę i rzeczywiście jej użyć. Szczególnie wtedy, gdy jej zapach jest tak przyjemny…

Połącz przyjemne z pożytecznym – wybierz perfumowaną oliwkę do paznokci

Oliwki do paznokci, pachnące niczym najpiękniejsze perfumy, to specyfiki, które pozwalają Ci łączyć przyjemne z pożytecznym. Daj sobie szansę na poprawę kondycji swoich płytek, jednocześnie rozkoszując się cudownymi nutami zapachowymi na paznokciach. Co istotne – perfumowana oliwka do paznokci to luksus, na który może sobie pozwolić niemal każda kobieta. To doskonały przykład na to, że dbanie o siebie może być czystą przyjemnością i nie musi być wcale bardzo kosztowne.

0