Nowości od AllePaznokcie – żele do paznokci HerbaLine

by

W sklepie internetowym AllePaznokcie nowości pojawiają się niemal każdego dnia! To super informacja dla wszystkich łowców kosmetycznych hitów – osób, które uwielbiają testować kolejne produkty do twarzy, ciała czy właśnie paznokci. Jedną z ostatnio wprowadzonych nowości są żele budujące do paznokci HerbaLine. Te innowacyjne produkty, stworzone przez master educator marki MollyLac – Gosię Kruś, w błyskawicznym tempie zostały określone mianem “żeli idealnych”. Co takiego sprawia, że zyskały tak ogromną popularność w krótkim czasie? Prezentacja żeli budujących do paznokci z olejkiem herbacianym MollyLac HerbaLine by Gosia Kruś to czysta przyjemność!

Żele do paznokci HerbaLine – jakość widoczna na wyciągnięcie… dłoni!

Mimo że o składzie żeli budujących do paznokci MollyLac HerbaLine moglibyśmy napisać w części dotyczącej zalet produktów, postanowiliśmy poświęcić im osobny akapit. Pewnie domyślasz się już, dlaczego… Składniki zawarte w preparatach są tak idealnie dobrane, że zasługują na szerszy opis niż tylko kilka słów “przy okazji”.

Skład żeli budujących HerbaLine

Jeżeli chodzi o recepturę linii żeli budujących HerbaLine marki MollyLac, zdecydowanie warto wspomnieć o dwóch składnikach: olejku herbacianym i kwasie mlekowym. To dzięki nim właściwości żeli są tak spektakularne i wyjątkowe.

Olejek herbaciany

Olejek herbaciany jest znany nie od dziś i wykorzystywany w wielu sytuacjach. W przypadku żeli budujących HerbaLine, celem jego wprowadzenia do składu było zapobieganie nawrotom grzybicy paznokci czy uniknięcie zakażenia zieloną bakterią. Ponadto, olejek herbaciany wykazuje działanie kojące, co jest szczególnie doceniane przez posiadaczki wrażliwych i zniszczonych paznokci.

Kwas mlekowy

Kwas mlekowy również wykazuje szerokie działanie prozdrowotne na paznokcie. Przede wszystkim – zapobiega utracie wody z paznokci. Ponadto, wykazuje właściwości przeciwzapalne, a także łagodzące. Jest to szczególnie potrzebne paznokciom, które się często stylizuje i dla których najważniejsza jest regeneracja.

żele budujące do paznokci HerbaLine

Żele do paznokci HerbaLine – zalety

Jak widzisz, receptura żeli budujących HerbaLine jest po prostu rewelacyjna. To jednak nie jedyna zaleta tych nowości od MollyLac! Poznaj inne wyróżniki preparatów, które sprawiły, że tak szybko skradły serca setkom paznokciomaniaczek – klientek sklepu internetowego AllePaznokcie.

Spektakularne właściwości

Żele do paznokci HerbaLine posiadają wiele właściwości. W relatywnie prosty sposób umożliwiają nadanie paznokciom idealnego kształtu. Są doskonałe do ich przedłużania i nadbudowy. Ich właściwości są jednak zdecydowanie bardziej szerokie i obejmują również odżywianie, regenerację, a także krycie paznokci.

Fantastyczne krycie

Nowości od MollyLac – żele budujące do paznokci HerbaLine posiadają krycie na poziomie 60-70%. Dzięki temu doskonale widać, co się dzieje pod masą. Jednocześnie – żele świetnie kamuflują wszelkie ewentualne niedoskonałości.

Uniwersalne kolory

Żele do paznokci HerbaLine od MollyLac są dostępne w 3 bardzo uniwersalnych kolorach – beżu, delikatnym różu oraz chłodnym różu z brokatem. Jeżeli zależy Ci na ponadczasowej stylizacji, któraś z tych barw na pewno powinna spełnić Twoje oczekiwania.

żele do paznokci HerbaLine

Doskonała trwałość

Opisywane nowości od AllePaznokcie wyróżnia również niesamowita trwałość. Nie musisz się już obawiać o konsekwencje urazów mechanicznych czy sytuacji, w których “tradycyjne żele” przestają wyglądać dobrze na paznokciach. Preparaty z linii HerbaLine to gwarancja trwałej stylizacji przez naprawdę długi czas!

Łatwa aplikacja

Wydaje Ci się, że aplikacja żeli budujących jest zarezerwowana jedynie dla paznokciomaniaczek z długim stażem? Na szczęście – nie, przynajmniej nie w przypadku żeli budujących HerbaLine! Praca z preparatami od MollyLac jest naprawdę prosta i szybka. Nawet początkujące paznokciomaniaczki powinny poradzić sobie z ich nakładaniem.

Bezpieczeństwo dla paznokci

Ostatnią zaletą żeli budujących do paznokci od HerbaLine, o której chcielibyśmy wspomnieć, jest bezpieczeństwo stosowania. W przypadku innych tego typu produktów, dość często można spotkać się z uciążliwym uczuciem pieczenia. W przypadku nowości od MollyLac, jest ono zredukowane do absolutnego minimum. O fantastycznym składzie żeli chyba już nie trzeba pisać, bo to oczywiste, prawda? To wszystko wpływa na fakt, że nawet najbardziej wrażliwe kobiety mogą z powodzeniem stosować żele budujące z linii HerbaLine bez odczuwania jakiegokolwiek dyskomfortu.

żele budujące do paznokci

Żele do paznokci HerbaLine kolejnym hitem MollyLac!

Marka MollyLac produkuje hit za hitem, nic więc dziwnego, że i żele do paznokci HerbaLine szybko skradły serca setkom paznokciomaniaczek! Kupisz je oczywiście – podobnie jak i inne produkty MollyLac – w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie.

0