AlleLac – z miłości do pięknego manicure

by

Manicure hybrydowy od wielu lat zjednuje sobie coraz więcej pasjonatek, które porzucają dla niego klasyczne lakiery. Dlaczego? Najważniejszym powodem jest trwałość stylizacji, która dla wielu z nas ma kluczowe znaczenie, zwłaszcza jeśli nie mamy czasu na to, by co 4-5 dni robić nowy manicure. Z myślą o tych z nas, które wykonują manicure i pedicure hybrydowy samodzielnie w domu powstała marka AlleLac. Ułatwia pracę nad stylizacją, inspiruje… jest bliska każdej pasjonatce pięknych paznokci!

Kilka słów o samej marce

AlleLac to linia lakierów hybrydowych, baz i topów, która skradnie serce niejednej wielbicielki pięknych paznokci. Znajdują się w niej nasycone, doskonale kryjące odcienie w gamie kolorystycznej idealnie dopasowanej do każdej pory roku i okazji. Od oszołamiających odcieni neonowych, poprzez delikatne pastele, do wyrazistych kolorów w gamie jesiennych i zimowych tonacji. Kolekcję kolorów podstawowych uzupełniają lakiery z dodatkiem miliona świecących drobinek, które doskonale dopełniają stylizacje letnie, karnawałowe czy na wyjątkowe okazje.

To, na czym najbardziej nam zależało, tworząc markę AlleLac to ułatwienie wykonywania manicure każdej kobiecie, nawet tej, która z lakierem hybrydowym nie miała wcześniej do czynienia. – Dlatego nasze produkty zostały wyposażone w idealnie wyprofilowany krótki pędzelek, pozwalający na precyzyjne umalowanie paznokci. Mają też doskonałą średniogęstą konsystencję, z którą łatwo jest pracować nawet osobę zupełnie niedoświadczonej – mówi Anna Karolak, dyrektor do spraw rozwoju w Allepaznokcie – właściciela marki AlleLac. Wszystkie lakiery hybrydowe AlleLac mają niewielkie designerskie 5-mililitrowe buteleczki z czytelnym oznaczeniem koloru, które nie tylko łatwo wziąć ze sobą w podróż (na przykład na wakacje), ale też przechowywać.

AlleLac przykład manicure

AlleLac to nie tylko lakiery hybrydowe

AlleLac to nie tylko świat pięknych kolorów. W linii marki dostępne są również preparaty pomocnicze, jak cleaner czy aceton. Znajdziemy również topy w wykończeniu błyszczącym i matowym oraz rewelacyjną bazę kauczukową, która łączy w sobie najlepsze właściwości hybrydy i żelu. Bazą kauczukową można nabudować krzywą C. Możesz również skorygować paznokcie rosnące w dół (lub do góry) albo uzupełnić złamany paznokieć, pracując na szablonie. Wszystkie produkty AlleLac są dostępne pojedynczo lub w zestawie startowym z lampą LED i innymi niezbędnymi produktami do wykonania pełnego manicure.

Poznaj świat naszych kolorów, zaskakującą recepturę ułatwiającą szybki domowy manicure oraz hit rynkowy ostatnich czasów – produkt kauczukowy do utwardzania i nadbudowywania paznokci. Gwarantujemy, że AlleLac skradnie niejedno serce. Jak również zyska grono wiernych miłośniczek, dla których odtąd stylizacja paznokci stanie się jeszcze większą przyjemnością.

0