Guma do skórek – idealne zabezpieczenie podczas stylizacji paznokci

by

W jaki sposób przygotowujesz paznokcie do wykonania stylizacji? Wycinasz skórki, czy tylko delikatnie je odsuwasz? Jeżeli wybierasz tę drugą metodę, z pewnością przyda Ci się guma do skórek! Zapewnia ona idealne zabezpieczenie podczas stylizacji paznokci, choć nie jest to jej jedynym walorem! Poznaj najważniejsze zalety gumy do skórek i przekonaj się, jak prosto się ją aplikuje.

Kiedy stosować gumę do skórek?

Zastanawiasz się, w jakich sytuacjach guma do skórek sprawdzi się w największym stopniu? Jest ona najbardziej przydatna wtedy, gdy planujesz zdobienie płytki. Uwielbiasz i często wykonujesz brokatowe wzory? Stemplowanie to Twoja ukochana technika? A może uważasz, że trudno o bardziej spektakularny manicure niż ombre? W każdym tym przypadku (a także oczywiście wielu innych) guma do skórek fantastycznie Ci się sprawdzi i pozwoli na zaoszczędzenie czasu podczas wykonywania stylizacji. Zakup tego produktu to strzał w dziesiątkę! Tym bardziej, że jest on przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych paznokciomaniaczek.

guma do skórek Allepaznokcie

Zalety gumy do skórek

Guma do skórek to produkt, który szybko stał się produktem topowym. Z czego to wynika? Posiada tak wiele zalet, że bez niego wiele kobiet nie wyobraża sobie już wykonywania żadnej stylizacji paznokci!

Doskonale chroni skórki

Odpowiednie zabezpieczenie skórek przed zabrudzeniem i zalaniem jest bardzo istotne podczas robienia manicure – szczególnie wtedy, gdy używa się chociażby blaszek do stempli czy wykonuje ombre. Bez odpowiedniej ochrony skórek – szczególnie początkującym paznokciomaniaczkom – trudno jest uzyskać idealny efekt bez dokonywania poprawek. Dlatego też to one (choć nie tylko) najczęściej używają gumy do skórek, by zabezpieczyć je przed nieestetycznym zabrudzeniem.

Jest bardzo uniwersalna

Gumę do skórek można wykorzystać przy każdym typie manicure. Fantastycznie sprawdza się zarówno przy stylizacji akrylowej, żelowej, jak i hybrydowej. Jeżeli więc zależy Ci na uniwersalnym produkcie, guma do skórek okaże się fantastycznym rozwiązaniem!

Pozwala zaoszczędzić czas

Czy zdarzyło Ci się podczas manicure najwięcej czasu spędzić na wykonywaniu poprawek…? Stosując gumę do skórek, unikniesz nieestetycznego efektu brudnych skórek i nie będziesz musiała poświęcać cennych minut na ich doczyszczanie! Jeśli masz swój salon, doskonale wiesz, co dla Ciebie oznacza możliwość przyjęcia większej liczby Klientek. Jeżeli natomiast manicure wykonujesz tylko sobie, w warunkach domowych, z pewnością także docenisz dodatkowe zaoszczędzone minuty.

Szybko i prosto się ją aplikuje

Ostatnią zaletą gumy do skórek, którą postanowiliśmy wymienić, jest szybkość i łatwość jej aplikacji. Dokładny opis jej nakładania znajdziesz poniżej. Teraz natomiast tylko chcielibyśmy podkreślić, że nawet osoby, które dopiero uczą się wykonywania manicure, nie powinny mieć żadnych problemów z aplikacją gumy do skórek. Nie dość, że jest to dziecinnie proste, trwa naprawdę chwilę!

guma do skórek Molly Lac

Sposób aplikacji gumy do skórek

Jak wygląda nakładanie gumy do skórek…? Jak już pisaliśmy, jest ono banalnie proste i szybkie. Po etapie przygotowania płytki do manicure, nałóż produkt precyzyjnie na skórki dookoła paznokcia. Bardzo ważne jest to, by pozostawić preparat do całkowitego wyschnięcia – aż stanie się matowy. Dopiero wtedy możesz przejść do dalszych działań, czyli wykonania zdobienia (np. zastosowania blaszek do stempli czy zrobienia ombre gąbeczką). Po zakończeniu pracy z paznokciem, przy pomocy pęsety bardzo delikatnie usuń gumę do skórek. Następnie pozostaje Ci tylko cieszenie się idealną stylizacją paznokci – bez zabrudzonych i/lub zalanych skórek.

ochronna guma do skórek

Guma do skórek to produkt, który warto mieć w swojej kolekcji!

Bardzo często najprostsze produkty są tymi, które są najbardziej przydatne podczas pracy. Guma do skórek jest właśnie jednym z nich! Pozwala na skuteczną ochronę skórek przed zalaniem i zabrudzeniem oraz minimalizuje czas potrzebny na wykonanie manicure. Trudno o produkt, który lepiej sprawdza się podczas zdobienia paznokci.

Guma do skórek Protector Gum Molly Lac jest bardzo wydajna i skuteczna. Dodatkowo w sklepie kosmetycznym AllePaznokcie jest dostępna w super cenie! Wszystko to sprawia, że warto ją przetestować i przekonać się na własnej skórze (a nawet skórkach) o jej spektakularnej skuteczności! Wiele kobiet już określiło ten produkt jako “rewolucyjny” i “idealny do zadań specjalnych”. Zgadzamy się z tym w 100% i uważamy, że guma do skórek powinna się znaleźć w niezbędniku każdej paznokciomaniaczki – niezależnie od stopnia jej umiejętności.

0