Poznaj nasze najlepsze Instruktorki!

by

Instruktorki Molly Lac stanowią grupę najbardziej wyspecjalizowanych szkoleniowców w swojej dziedzinie. Przeprowadziły już wiele szkoleń, w których wykształciły adeptów sztuki manicure.

Każda z naszych instruktorek specjalizuje się w innej dziedzinie. Poznajmy się bliżej!

instruktorka Ilona Bryła

Ilona Bryła Katowice

Jestem stylistką paznokci z 14letnim doświadczeniem, a od ponad 11 lat prowadzę z powodzeniem własny salon w samym centrum Katowic.

Stylizacja Paznokci jest dziedziną która daje nieskończone możliwości rozwoju zawodowego oraz osobistego. Stała się moją pasją od samego początku mojej przygody z nią związanej.

Z wielką przyjemnością podzielę się z Wami moją wiedzą oraz doświadczeniem.

Zapraszam na szkolenia.

Lidia Kałużna Kobyłka

Instruktor Molly Lac i Specjalista ds. Podologii.

Miłością i pasją do paznokci zaraziła się 15 lat temu, a od 2018 roku prowadzi swój salon Lili Nail w Kobyłce pod Warszawą. Zakochana w metodzie „żel bez piłowania”, a przy zdobieniach traci poczucie czasu. Wciąż się rozwija podnosząc tym samym swoje kwalifikacje i umiejętności. Z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem poprowadzi dla Was szkolenia.

instruktorka Lidia Kałużna
Instruktorka Kamila Kulczykowska

Kamila Kulczykowska Wielka Brytania

Od kilku lat prowadzi salon wraz siostra o nazwie Euforia Studio by Sisters w Stolicy Szkocji w Edinburghu. Na co dzień wykonuje paznokcie oraz zabiegi pielęgnacyjne stóp. Kocha To co robi i uwielbia dawać innym radość. Z wielką radością podzieli się z wami wiedzą jaką zdobyła przez ostatnie kilka lat.

Jeśli kochasz blask i diamenty, to Kamila pokaże Ci w najlepszym wydaniu jak pięknie można to połączyć i wykonać perfekcyjne biżuteryjne zdobienia.

Beata Batkowska Holandia

Od zawsze interesowała się pielęgnacją urody i sposobem jej podkreślenia kolorami. Jej pasja do paznokci trwa od 10 lat, a od 2019 prowadzi swój salon. Ogromną satysfakcje przynosi Beacie patrzenie na przemianę dłoni moich klientów, a także chęć przekazywania wiedzy. Pasja i chęć zaowocowały dalszym rozwojem kursami z nail art oraz we wzięciu udziału w Championschip Nail w Holandii. Stale rozwija swoje umiejętności. Zakochana w nail art i we frenchu konstrukcyjnym.

instruktorka Molly Lac Beata Batkowska
instruktorka Molly Lac Krystyna Huczek

Krystyna Huczek Szczyrk

Na co dzień jest aktywną stylistką paznokci  oraz instruktorką.

Przygodę z paznokciami zaczęła w 2012 roku, natomiast od 2015 roku jest właścicielem salonu kosmetycznego Lejdis Krystyna Huczek.

Współpracę jako Instruktor marki Molly Lac rozpoczęła w 2021 roku.

Moja pasja to moja praca.

Anna Łuczak Sosnowiec

Paznokciami  zajmuje się od 14 lat, od 2020 roku prowadzę salon Anyanails w Sosnowcu.
Lubię wyzwania, które dają mi Klientki, tracę przy tym poczucie czasu. Praca przynosi mi satysfakcję, którą chciała bym się dzielić z Kursantami.

Zapraszam na szkolenie!

instruktorka Molly lac Anna Łuczak

Zainwestuj w swoją przyszłość

Chcesz zmienić zawód? Od zawsze interesowałaś się urodą i pielęgnacją dłoni, ale do tej pory nie znalazłaś idealnego instruktora? W takim razie trafiłaś w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie!

Wybierz szkolenie, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb i nie czekaj z zapisem – pamiętaj, stawiamy na jakość wykonywanych przez nas usług, dlatego liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona.

Więcej informacji z aktualnym harmonogramem kursów znajdziesz na naszej stronie https://alleakademia.com/szkolenia/

Spotkajmy się razem w AlleAkademii, gdzie z naszą pomocą rozpoczniesz wspaniałą przygodę 🙂

0