Warsztaty dla paznokciomaniaczek – marzec 2020

by

Warsztaty dla wszystkich paznokciomaniaczek w Akademii AllePaznokcie! Poznaj cykl szkoleń, które odbędą się w marcu 2020!

Trendy w stylizacji paznokci zmieniają się tak często, że trudno jest być z nimi zawsze na bieżąco. Jeżeli zajmujesz się profesjonalną stylizacją paznokci, powinnaś wiedzieć, co jest aktualnie najmodniejsze… W końcu z dużym prawdopodobieństwem Twoje klientki będą chciały właśnie takich zdobień czy efektów na swoich płytkach!

Skąd czerpać wiedzę na temat trendów w stylizacji paznokci?

Oczywiście, można czytać prasę branżową, ale pewnie zgodzisz się z nami, że zdecydowanie łatwiej uczyć się czegoś, widząc kogoś “w akcji”. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Akademii Allepaznokcie i organizowanych przez nią warsztatów.

warsztaty dla stylistek paznokci w akademii allepaznokcie

Warsztaty Akademii Allepaznokcie – marzec 2020 r.

W marcu 2020 r. Akademia Allepaznokcie oferuje szereg warsztatów dla początkujących paznokciomaniaczek, jak i zaawansowanych stylistek paznokci. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wiosenne zdobienia by Molly Lac – 2.03.2020 r.

Chcesz nauczyć się wykonywania najmodniejszych zdobień nadchodzącej wiosny? To szkolenie idealne dla Ciebie! W czasie 4 godzin ćwiczeń praktycznych poznasz wiele szybkich i bardzo efektownych zdobień paznokci. Niezależnie od tego, czy jesteś początkująca, czy już zaawansowana, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

Szybki i bezpieczny manicure frezarkowy – 3.03.2020 r.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć i nauczyć, jak poprawnie wykonać manicure frezarkowy, to coś dla Ciebie! Nauczysz się pracować z frezarką, poznasz różnice między dostępnymi frezami, a także – krok po kroku – przejdziesz przez cały proces manicure. Uwaga – szkolenie będzie bardzo praktyczne, więc czeka Cię dużo ćwiczeń!

Techniki szybkich zdobień salonowych – 3.03.2020 r.

Czym są szybkie zdobienia salonowe? Jeśli jeszcze tego nie wiesz, z pewnością warsztaty będą dla Ciebie ogromną dawką inspiracji. Jeżeli postanowisz w nim uczestniczyć, nauczysz się wykonywać najmodniejsze zdobienia na paznokciach! Tych 5 godzin warsztatów na pewno nie będą czasem straconym!

Manicure hybrydowy z wyrównaniem płytki pod skórki – 6.03.2020 r.

Te 6-godzinne praktyczne warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Nauczysz się z nich, jak wykonać idealny manicure hybrydowy z użyciem frezarki. Przejdziemy wspólnie przez cały proces – od A do Z.

Szkolenie – Pedicure kosmetyczny – 9.03.2020 r.

Jesteś początkującą paznokciomaniaczką i chciałabyś nauczyć się, jak poprawnie wykonać pedicure kosmetyczny? Ten warsztat jest wręcz stworzony dla Ciebie! Jeśli się na niego zdecydujesz, czeka Cię aż 6 godzin praktyki. Po szkoleniu będziesz potrafiła wykonać piękny pedicure od A do Z.

Żel bez piłowania – 10.03.2020 r.

Te warsztaty są przeznaczone dla osób nieco bardziej zaawansowanych, z co najmniej podstawową wiedzą teoretyczną i praktyczną. W trakcie 7 godzin szkolenia, poznasz teorię związaną z płytką paznokcia i narzędziami do jej opracowywania. Oprócz tego, przećwiczysz manicure kombinowany i technikę żelową. Na zakończenie – stworzysz idealny tunel bez zaciskania.

Doszkolenie – tempo pracy + żel combo – 11.03.2020 r.

Uwielbiasz się uczyć i wciąż Ci tego mało? Mamy coś dla Ciebie! Ten warsztat to 6 godzin wiedzy uzupełniającej z zakresu tempa pracy i techniki żelowej. Po jego ukończeniu, będziesz wykonywać stylizacje żelowe jeszcze lepiej i do tego szybciej! Twoje klientki to pokochają!

French konstrukcyjny Fantasy – 13.03.2020 r.

Ten 6-godzinny warsztat pozwoli Ci na doskonalenie się z frencha konstrukcyjnego z wyjątkową końcówką fantasy. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie podstawowej wiedzy praktycznej i teoretycznej oraz – oczywiście – miłość do stylizacji paznokci. Po tym warsztacie french manicure nie będzie mieć przed Tobą żadnych tajemnic!

Budowa paznokci akrylowych od podstaw – 15-16.03.2020 r.

To dwudniowe szkolenie to kompendium wiedzy z zakresu stylizacji metodą akrylową. Jest ono przeznaczone dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z wykonywaniem manicure. W trakcie warsztatu pozyskasz wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności z tego zakresu.

Ornamenty – zdobienia salonowe by Molly Lac – 16.03.2020 r.

Jak wykonać ornamenty na paznokciach? Czym są zdobienia sztukateryjne? W jaki sposób prowadzić pędzelek? Wszystko to przećwiczysz na 6-godzinnym warsztacie, dedykowanym każdej stylistce paznokci.

Metoda żelowa + mani combi – 17-18.03.2020 r.

To kolejne, dwudniowe szkolenie – bardzo praktyczne i wartościowe. Obejmuje tematykę żelowej stylizacji paznokci i wykonywania manicure od A do Z. Warsztat to aż w 80% ćwiczenia. Polecany jest stylistkom i paznokciomaniaczkom z co najmniej podstawową wiedzą.

Warsztaty Ballerina – 20.03.2020 r.

Marzy Ci się wykonywanie paznokci o tak modnym kształcie ballerina? Zapraszamy na 6-godzinne szkolenie praktyczne. Jest ono przeznaczone dla wszystkich osób, posiadających podstawową wiedzę i umiejętności z zakresu stylizacji paznokci.

Budowa paznokci metodą żelową – combi migdał – 23.03.2020 r.

Jak poprawnie zbudować paznokcie w kształcie migdała? Jak wykonać hybrydę doskonałą? Ten 6-godzinny warsztat z pewnością poszerzy Twoje umiejętności. Przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych stylistek i paznokciomaniaczek.

Ślubny BabyBoomer wzbogacony pyłkami i kryształkami – 23.03.2020 r.

Już wkrótce sezon ślubny, a wraz z nim – okres wzmożonej pracy nad manicure panien młodych. W trakcie 5-godzinnego warsztatu nauczysz się, jak wykonać spektakularny BabyBoomer – idealny na ten Wielki Dzień.

KURS VIP – podstawy żelu, manicure hybrydowy + frezarkowy pod skórki – 24-25.03.2020 r.

Jest to kolejne, dwudniowe szkolenie – tym razem obejmujące wiele technik stylizacji paznokci. Żel, hybryda, french – to tylko kilka tematów, które zostaną omówione i przećwiczone na warsztacie.

Rekonstrukcja paznokci obgryzionych – 30.03.2020 r.

Jak sobie radzić z paznokciami obgryzionymi? Dowiesz się tego na 4-godzinnym szkoleniu z ekspertem z zakresu stylizacji płytek.

Nail Express – tajniki szybkiej stylizacji akrylożelem – 30.03.2020 r.

5 godzin z akrylożelem… Ten warsztat pozwoli Ci na poznanie wszystkich tajników przedłużania i stylizacji paznokci tym produktem. Czeka Cię duża dawka ćwiczeń praktycznych!

Nieustanny rozwój to klucz do sukcesu

Wiemy, że coraz trudniej jest obecnie sprostać oczekiwaniom wymagających klientek. Dlatego właśnie proponujemy Ci tak szeroki wybór warsztatów i szkoleń. Dzięki nim uzyskasz umiejętności, które z pewnością sprawią, że osiągniesz wysoką pozycję w branży!

Więcej informacji na temat warsztatów znajdziesz na Facebooku Akademii!

Bilet możesz kupić na stronie AllePaznokcie.pl!

0