Kosmetyki Babuszka Agafii – poznaj naturalną moc

by

Naturalne kosmetyki są coraz częściej wybierane przez kobiety, które cenią ich bezpieczne składy i wysoką skuteczność działania. Coraz częściej mówi się, że preparaty oparte na tradycyjnych recepturach, potrafią być równie skuteczne (o ile nie bardziej) niż ich “standardowe” odpowiedniki. Kosmetyki Babuszka Agafii to doskonały przykład na to, że także “naturalne” może oznaczać “wysoce skuteczne”! Poznaj wszystkie najważniejsze korzyści, wynikające z ich stosowania i przekonaj się, że ziołowe kosmetyki Babuszka Agafia mają moc! Jednak zacznijmy od początku…

Historia kosmetyków Babuszki Agafii

Chciałoby się napisać, że wszystko zaczęło się od natury… To właśnie dzięki niej, a raczej jej zdobyczy, rosyjska zielarka – Agafia Tichonowna Ermakowa – opracowała unikatowe receptury, wykorzystywane obecnie przy tworzeniu kosmetyków Babuszka Agafia. Ekstrakty z roślin, rosnących “dziko” na Syberii, na całym świecie znane są ze swoich cudownych właściwości. Nic więc dziwnego, że naturalne kosmetyki, oparte na ich działaniu, wyróżniają się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem dla skóry.

Kosmetyki Babuszka Agafii – zalety

Kosmetyki Babuszka Agafia są dobrze znane od wielu lat – nie tylko w Rosji, ale i w innych krajach. Ich unikalne receptury zdecydowanie wyróżniają się na tle składów produktów konkurencyjnych. Fantastyczne, bezpieczne składy to jednak tylko jedna z wielu zalet kosmetyków Babuszka Agafia. Poznaj najważniejsze z nich!

Posiadają bogate składy

Tym, co zdecydowanie najbardziej wyróżnia kosmetyki Babuszka Agafii, są ich naturalne, bogate składy. Unikatowe receptury znanej, syberyjskiej zielarki fantastycznie sprawdzają się po dziś dzień na nawet najbardziej wrażliwej skórze i delikatnych włosach. Zioła, ekstrakty i oleje roślinne… Każdy kosmetyk Babuszka Agafia jest oparty na wszystkim tym, co najlepsze z natury. Lukrecja uralska, krzyżownica zwyczajna, mydlnica lekarska czy czysta woda roztopowa to tylko kilka składników, które – “zamknięte” w buteleczkach kosmetyków Babci Agafii – potrafią zdziałać “cuda”!

Nie ma w nich szkodliwych związków chemicznych

Jak już wspomnieliśmy powyżej, w składach kosmetyków Babuszki Agafii znajduje się wiele dobroczynnych substancji. Teraz natomiast napiszemy, czego w nich nie ma… Nie ma szkodliwych związków chemicznych! Brak SLS, parabenów, barwników oraz olejów mineralnych sprawia, że ziołowe kosmetyki są maksymalnie bezpieczne dla każdej skóry i włosów – nawet tych najbardziej problematycznych! Wypróbuj naturalne kosmetyki Babuszka Agafii i przekonaj się, że nie wywołują zaczerwienień ani innych niepożądanych reakcji. Zostały one przetestowane pod tym kątem także na skórach alergicznych!

Są nietestowane na zwierzętach

Coraz więcej osób zwraca ogromną uwagę na to, czy producenci testują swoje produkty na zwierzętach. To dla nich równie (o ile nawet bardziej) istotne niż cokolwiek innego. W przypadku kosmetyków Babuszki Agafii nie ma mowy o testowaniu na zwierzętach. Firma zaliczana jest do grona “bezpiecznych” i “przyjaznych” nie tylko naturze, ale i organizmom żywym.

kosmetyki Babuszka Agafii balsam do suchych włosów
Balsam do włosów normalnych i suchych Malina Moroszka

Mają certyfikaty

Kosmetyki Babuszka Agafii zawierają zioła, oleje roślinne oraz ekstrakty najwyższej jakości. Są ponadto wytwarzane ze składników pochodzących w zdecydowanej większości z upraw ekologicznych. Wszystko to jest potwierdzone jednymi z najważniejszych, międzynarodowych certyfikatów ICEA oraz ECOCERT, przyznawanych kosmetykom naturalnym i organicznym.

Wyróżniają się oryginalną szatą graficzną

kosmetyki Babuszka Agafii balsam do włosów
Balsam do włosów cienkich i osłabionych z olejkiem z jałowca

Wszystkie kosmetyki Babuszka Agafia można poznać już na pierwszy rzut oka po ich oryginalnej szacie graficznej, nawiązującej bezpośrednio do motywów kwiatowych i ziołolecznictwa. W połączeniu z ich wygodnymi opakowaniami, okazuje się, że kosmetyki Babuszka Agafii są nie tylko skuteczne w działaniu, ale i “wygodne” podczas codziennego stosowania. Poza tym, pięknie wyglądają w każdej łazience, co jest również bardzo ważne dla wielu kobiet.

Ziołowe kosmetyki dla osób ceniących naturę!

Kosmetyki Babuszka Agafii to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które lubią stosować na twarz, ciało i włosy preparaty organiczne, oparte na najlepszych, naturalnych składnikach. Są one połączeniem najwyższej skuteczności działania i ogromnej wygody użytkowania. Stosując je regularnie, możesz szybko zobaczyć pierwsze, pozytywne efekty pielęgnacji. Twoja skóra, ciało i włosy z pewnością je pokochają! Zobacz naszą szeroką ofertę kosmetyków Babuszki Agafii i wybierz najlepsze produkty dla Twoich potrzeb. Uprzedzamy, że istnieje ogromne ryzyko, że się w nich zakochasz już od pierwszego użycia!

0