Porcelain Sparkle Gel żel budujący do paznokci – stwórz perfekcyjny manicure!

by

Marzą Ci się mocne, piękne paznokcie, a natura nie “wyposażyła” Cię w takie? Nic straconego – wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni produkt do stylizacji i właściwie go użyć! Jeżeli nie znasz jeszcze Porcelain Sparkle Gel, koniecznie powinnaś go poznać! Ten żel budujący do paznokci ma wiele zastosowań i sprawdzi się na niemal każdych paznokciach! Poznaj produkt marki MollyLac, który pomoże Ci w uzyskaniu idealnych paznokci!

Porcelain Sparkle Gel – produkt dla nawet najbardziej wymagających!

Żel budujący do paznokci Porcelain Sparkle Gel od MollyLac to dla wielu kobiet typowy “pewniak” podczas wykonywania manicure. Posiada ogrom zalet, z których naprawdę trudno wybrać te najważniejsze, ale spróbujmy!

Jest bardzo trwały

Zależy Ci na tym, żeby Twoje paznokcie długo wyglądały tak, jakbyś właśnie wyszła od stylistki z salonu? Żel budujący Porcelain Sparkle Gel od MollyLac to produkt dla Ciebie! Jest ekstremalnie trwały i wytrzymały, dzięki czemu utrzymuje się na paznokciach nawet kilka tygodni! Naprawdę trudno byłoby nam znaleźć i wskazać Ci równie wszechstronny i trwały produkt do nadbudowy, przedłużania i uzupełniania paznokci!

porcelanowy żel porcelain sparkle gel

Ma ogrom zastosowań

Już w poprzednim punkcie wymieniliśmy kilka zastosowań żelu budującego Porcelain Sparkle Gel. To oczywiście jednak nie wszystkie jego właściwości! Poza nadbudową, przedłużeniem i uzupełnieniem paznokci, produkt nadaje im również fenomenalny błysk! Wszystko dzięki mikroskopijnym drobinkom, zawartym w żelu od MollyLac. Oprócz tego, nie sposób pominąć jego właściwości naprawczych. Używając go podczas wykonywania manicure, “uchronisz” się przed obgryzaniem paznokci i je tym samym zregenerujesz.

Sprawdzi się przy niemal każdych paznokciach

Wydaje Ci się, że masz tak problematyczne paznokcie, że ten produkt się u Ciebie nie sprawdzi? Masz rację – wydaje Ci się! Porcelain Sparkle Gel to produkt, który jest przeznaczony również dla paznokci słabych, łamliwych oraz obgryzionych. W końcu nie bez przyczyny często określa się go mianem “produktu dla każdego”! Niezależnie od stanu Twoich paznokci, możesz go przetestować i ocenić, czy to preparat dla Ciebie!

porcelanowy żel do paznokci kolory

Nadaje paznokciom piękny, subtelny kolor

Nie dość, że Porcelain Sparkle Gel sprawia, że Twoje paznokcie wyglądają zdrowo, dodatkowo nadaje im delikatny kolor i fenomenalny błysk! Tym samym, używając tego żelu budującego, nie musisz wcale – jeśli oczywiście nie chcesz – aplikować innego produktu “z kolorem”! To nie tylko oszczędność czasu, ale i ogromna wygoda!

Łatwo się go aplikuje, jak i usuwa

Żel budujący Porcelain Sparkle Gel nie tylko łatwo się aplikuje, ale podobnie prosto się go usuwa! To kolejne jego zalety, sprawiające, że pokochało go już wiele paznokciomaniaczek. Zresztą, znamy takie kobiety, które nie wyobrażają sobie już życia bez tego, jakże wszechstronnego, produktu do stylizacji! Czy może być coś lepszego od Porcelain Sparkle Gel…? Chyba tylko wszystkie kolory tego żelu budującego od MollyLac!

Porcelain Sparkle Gel – zalety

Jeśli chciałabyś zapoznać się ze wszystkimi zaletami żelu budującego Porcelain Sparkle Gel, oto one! Produkt jest ekstremalnie trwały, nie ciągnie się podczas wyciągania, a także szybko się poziomuje. Ponadto, aplikuje się go szybko i prosto, co pozwala na skrócenie czasu wykonywania stylizacji nawet o 30%! Wykazuje właściwości regenerujące paznokcie – skutecznie je wzmacnia i sprawia, że są twardsze. Ma doskonałą konsystencję i przepiękne kolory. Spójrz – nie wymieniliśmy jeszcze nawet wszystkich zalet Porcelain Sparkle Gel, a ich lista jest już tak długa! Dodając do tego jeszcze to, że ten żel budujący występuje w trzech subtelnych kolorach – każdy wzbogacony o mikroskopijne drobinki – okazuje się, że to produkt idealny! Czy jest obowiązkowy podczas wykonywania manicure? Z pewnością nie. Nie da się jednak ukryć, że dla wielu kobiet stał się już absolutnym must have, więc z pewnością warto go przetestować! Tym bardziej, że występuje w 2 pojemnościach.

Porcelain Sparkle Gel dostępny w sklepie internetowym AllePaznokcie!

Żel budujący Porcelain Sparkle Gel we wszystkich wariantach kupisz oczywiście w naszym sklepie internetowym z kosmetykami AllePaznokcie! Zobacz, który kolor najbardziej do Ciebie przemawia i – jeżeli chcesz go najpierw przetestować – wybierz jego mniejszą pojemność. Jeśli natomiast jesteś profesjonalistką i na co dzień specjalizujesz się w wykonywaniu manicure i pedicure, dla Ciebie mamy żel budujący w większej pojemności. 50 ml produktu powinno Ci wystarczyć na dłużej!

0